امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شماره پنجم مجله ایده بازی
دوستان چرا بحث بی مورد می کنید ؟! هر چی جا خودشو داره :| من نمی فهمم واقعا ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
پاسخ
بچه ها دمتون گرم  امیدوارم در آینده هم همین جوری به کار خودتون ادامه بدید
همیشه به جلو نگاه کن چون اینده ی تو در جلوی روی توست 
پاسخ
من موندم چرا از مدیریت فروم اشکال میگیرین با هم دیگه دعوا می کنین به هم توهین می کنین.
اونوقت وقتی اخطار داده میشه میگین مدیریت به درد نمی خوره!
پاسخ
جای همکاریتون با هم دیگه نشستین واسه همدیگه رجز می خونین؟
جای تاسف داره واقعا! تیم تحریریه مجله ایده بازی ، شما هنوز راه زیادی در پیش دارین واسه موفقیت. اعتبار بخشی مجله گیمفاپلاس هم به خاطر تلاش های تک تک اعضای تیمش هست. افتخار می کنم تو مجموعه گیمفا هستم که قریب به 50 نفر با عشق به این کار در بخش سایت و مجله دارن فعالیت می کنن.
اگه قراره پیشرفتی هم داشته باشین ، بهتر هست که مغرور نشین چون این خواننده ها هستن که شما رو ارزیابی می کنن نه خودتون! اهدافتون رو با توجه به تلاشتون تعیین کنید نه با ادعاهای عجیب و غریب!
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
بنده خودم از تمام کاربران محترم گیمفا و به خصوص مدیران و مدیران کل عذر خواهی میکنم که گروهی از افراد متعصب فروم و مدیران ان را ضعیف قلم داد میکنند و از دوستان دیگر خواهش میکنم این جور افراد را به مدیران گزارش دهند بنده به عنوان مدیر بخش مجلات که حدود هفت ماه مدیر این قسمت هستم با افراد ی که قوانین رو زیر پا بگذارند بر خورد میکنم
پاسخ
والا به خدا این بحث ها زشته شکی نیست که گیمفا پلاس از ایده ی بازی بهتره پس بحث کردن در مورد این بی فایده هست

ما فقط باید تتلاش کنیم تا سطح کاری مون رو بالا ببریم و بتونیم رضایت مخاطبا رو جمع کنیم همین و نباید هدفمون مثلا رسیدن به یه مجله ی دیگه باشه
پاسخ
نقل‌قول: جای همکاریتون با هم دیگه نشستین واسه همدیگه رجز می خونین؟
جای تاسف داره واقعا! تیم تحریریه مجله ایده بازی ، شما هنوز راه زیادی در پیش دارین واسه موفقیت. اعتبار بخشی مجله گیمفاپلاس هم به خاطر تلاش های تک تک اعضای تیمش هست. افتخار می کنم تو مجموعه گیمفا هستم که قریب به 50 نفر با عشق به این کار در بخش سایت و مجله دارن فعالیت می کنن.
اگه قراره پیشرفتی هم داشته باشین ، بهتر هست که مغرور نشین چون این خواننده ها هستن که شما رو ارزیابی می کنن نه خودتون! اهدافتون رو با توجه به تلاشتون تعیین کنید نه با ادعاهای عجیب و غریب!
بهزاد جان سخن شما متین و حرف های شما درست و خود شما بزرگ همه ی ما!
ولی نگاه کنید خودتون.دو ماهه داریم رو این مجله یعنی رو این شماره زحمت میکشیم ولی بعضی از کاربرای به اصطلاح قدیمی سایت (که خود بنده از این بعضی ها قدیمی ترم) دارن این زحمت بی دریغ مارو زیر سوال میبرن.خودتون قضاوت کنید.ایا غیر از اینه که مجله ی گیمفاپلاس به خاطر تجربه ی 20 شماره ی گیملند هستش که انقدر موفقه؟
بنده با اقای جواد خان دشمنی ندارم و اگر به respond ها توجه کنید متوجه میشید که تقصیر بچه های ما نبود.بنده هرگز به مجله ی خوب پلک باز اهانتی نکردم بلکه چند شماره حتی از این مجله پشتیبانی کردم و این مجله رو تو سایتی که روزانه 7000 نفر بازدید داره برای دانلود گذاشتم.در ضمن مجله ایده بازی تا الان که چند ساعتی از انتشارش میگذره 3000 تا دانلود داشته.خواهش میکنم زود قضاوت نکنید.
در ضمن جناب اقای Spartacus اگه توجه کنید میبینید که من خیلی زودتر از شما عضو این سایت شدم.در ضمن این دومین اکانت منه.لطفا با مدرک و دلیل صحبت کنید.با تشکر
نقل‌قول: بچه ها دمتون گرم  امیدوارم در آینده هم همین جوری به کار خودتون ادامه بدید
اصغر جان مرسی از نظرت انشالله بهتر هم میشیم.
نقل‌قول: گیمفا +؟!؟! [تصویر:  s0%20%2845%29.gif]
دیگه لقمه بزرگتر بر ندارین دیگه!!
عزیزم مشکلی نداریم که تعداد دانلود ها رو بشمارید تا متوجه بشید.در ضمن نگفت ما بهتریم گفت که ما یه جور رقیب به حساب میاد
نقل‌قول: بحث را به حاشیه نکشید این روز ها اعصاب درست و حسای ندارم به همتون اخطار میدم ها
.
به مجلات یکدیگر هم  کاری نداشته باشد هرکس راه خودش را میره - برای دانلود کردن هم پست الکی ندید اسپم به حساب میاد
شما ابتدا ببین کی دعوا رو شروع کرد
با تشکر از مدیریت
نقل‌قول: عجب خدا رو شکر توی مجلات دنیا در اندازه فنچ هستیم .
جواد جان من از شما عذرخواهی میکنم و امیدوارم که تکرار نشه.من به اعضای تحریریه گوشزد میکنم.
نقل‌قول: عمو جون دو روزه اومدی گیمفا فکر کردی کی هستی که به دیگران توهین میکنی دفعه دیگه جوری اخراجت میکنم که دیگه حوس توهین کردن به دیگران را نکنی در ضمن انقدر نگو ما بهترینیم باز خوبه  گیمفا + هست  وگرنه میگفتی مجله ps کیلو چنده
فکر کنم یه سالی از شما قدیمی ترم :))
نقل‌قول: ببین آقا محمد من نه از مجله شما بد میگم نه از هیچ مجله دیگه ای...
ولی لطفا بحث دعوا رو وسط نکشین که میگم بچه ها بیان...
و از کلمات رکیک هم استفاده نکنید. ممنون..................
سینا جان من از شما عذرخواهی میکنم ;)
به زودی منتظر سوپرایز مجله ی ایده ی بازی باشید.
پاسخ
جواب اون گفتت که قدیمی تری را تو پروفایلت دادم حالا نیا بگو من قدیمی هستم
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
نقل‌قول: جواب اون گفتت که قدیمی تری را تو پروفایلت دادم حالا نیا بگو من قدیمی هستم
در هر صورت خواستم بگم من یه کاربر تازه وارد نیستم دوست من.من شما و بقیه ی  رو  دوست دارم شما مثل برادر خودم هستی ما با هم دشمنی نداریم که دوست من
به زودی منتظر سوپرایز مجله ی ایده ی بازی باشید.
پاسخ
این مجله هر شماره داره پیشرفت می کنه و به استانداردهای یک مجله گیم نزدیک میشه ...سنجیدن اعتبار هر مجله کار مخاطبان هست , به شخصه بعد از گیمفا+ , ایده بازی رو می پسندم . خب نباید گیمفا+ رو با اون سابقه در سایت و قبل از اون نشریه گیم لند با ایده مقایسه کرد . اما همین که تنها بعد از پنج شماره تونستند به جایی برسند که مخاطبان اون رو با گیمفا+ قیاس می کنند جا داره به تیم مدیریت و تحریریه نشریه تبریک بگیم و این یعنی پیشرفت . خودم هم یک زمانی قرار بود در کنار تیم باشم به دلایل شخصی توفیق نشد . الان هر دو مجله ای که دارند تو فروم گیمفا فعالیت می کنند (ایده بازی و پلک باز) مجلات خوبی هستند و اگر قرار باشه رقابتی صورت بگیره پس باید توی عمل باشه نه اینکه با همدیگه مجادله کنید . این خوانندگان هستند که تشخیص می دن کدوم مجله کیفیت کاری بیشتری داره پس اینجور بحث ها فایده ای نداره .  برای هر تیم هر دونشریه آرزوی موفقیت می کنم ... انشالله روز به روز از نظر کیفی پیشرفت کنند
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation شماره ششم نشریه گیم آور Aidin 1 0 2,082 06-21-2019, 12:05 PM
آخرین ارسال: Aidin 1
Exclamation شماره پنجم نشریه گیم آور Aidin 1 2 1,708 03-22-2019, 07:00 PM
Exclamation شماره چهارم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,449 12-18-2018, 01:51 PM
Exclamation شماره سوم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,401 09-18-2018, 06:27 PM
Exclamation شماره دوم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,441 06-03-2018, 03:02 PM