امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صدا… دوربین… اکشن / ۱۵ عنوان مورد انتظار اکشن (ماجرایی) در سال ۲۰۱۶
سلام آقای آقابابائی مثل همیشه یک مقاله خوندنی و عالی اما بنده بیشتر از همه منتظر Mirror's edge Catalyst هستم نسخه 1ش توی سال 2009 عالی بود و اینم واقعا عالیه
پاسخ
(03-30-2016, 03:00 AM)Erik-1999 نوشته است: سلام آقای آقابابائی مثل همیشه یک مقاله خوندنی و عالی اما بنده بیشتر از همه منتظر Mirror's edge Catalyst هستم نسخه 1ش توی سال 2009 عالی بود و اینم واقعا عالیه

2008 بود عزیزم  113
پاسخ
(03-30-2016, 03:13 AM)BadBoy4Ever نوشته است:
(03-30-2016, 03:00 AM)Erik-1999 نوشته است: سلام آقای آقابابائی مثل همیشه یک مقاله خوندنی و عالی اما بنده بیشتر از همه منتظر Mirror's edge Catalyst هستم نسخه 1ش توی سال 2009 عالی بود و اینم واقعا عالیه

2008 بود عزیزم  113

ممنون ولی فکر کنم 2009 بود
پاسخ
(03-30-2016, 02:15 AM)Moien_fr نوشته است: عالی بود سعید جون، عالی. مقدمه خیلی خوب بود . مقالتم که مثل همیشه جذاب. (یک غلط املایی دیدم ) در کل مگه میشه شما چیزی بنویسی و بد باشه؟
از این لیستی که گفتی ، من منتظر for honor _ dishonored 2 _ gravity rush _ quantom break_ mirrors edge  هستم . یعنی روانیه اینام.

سلام به معین خان گل. ارادتمندم. خیلی ممنونم ازت معین جان. نظر لطفته. سلیقه ت هم که خوبه با این بازیایی که گفتی. کیه که منتظر اینا نباشه واقعا. همشون بی نظیرن.
اقا غلط املایی توی مقدمه اگه منظورت مشغول زمبه هست که باید بگم این کلمه رو عمدا اینجوری نوشتم که بشه مشغول زمبه! دیگه ندیدم جایی توی مقدمه غلط املایی که رفع کنم. یا منظورت توی بقیه مقاله بود؟
خلی ازت ممنونم به خاطر نظرت معین عزیز و وقتی که برای خوندن مقاله گذاشتی. این که میای اینجا و با هم حرف می زنیم مایه دلگرمیه برای من.

جالبه که بین تمام  بازی اولین عنوان مورد نظرتون میرورز اج هست. سلیقه ها خیلی با هم فرق داره توی انسان های مختلف. پس به نظر اهل اکشن و شوتر و ... نیستید نه؟
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
به به! بازم مقاله های زیبا و جذاب آقا سعید! دست گلت درد نکنه استاد!
آقا بازی های این سبک هم زیبان و هم جالب و بازی های موفق زیادی هم مثل Uncharted و Dishonored و ... هست! به شدت منتظر Hellblade و Dishonored 2 هستم و مطئنم Dishonored 2 موفق می شه! با نسخه یک و داستانش زندگی کردم!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
بازی شاهکار Dreams از استودیو مدیا مولکول رو جا انداختین...
[تصویر:  2pteqp02pab2bdodgq.jpg]
Dreams
Only On PlayStation
Coming Soon...
پاسخ
با تشکر از اقای سعید خوش نویس S0 (2) S0 (2) بیشتر از همه منتظر For Honor و آنچارتد هستم(ببینیم چه گلی به سرمون میزنه)
NvB4Ever
پاسخ
بازهم سلام.
در بین بازی‌هایی که آقا سعید بهش اشاره کردن، بنظرم عنوان Uncharted4 و QB نسبت به بقیه در سطح بالاتری قرار دارن. دلیلش هم اینه که در حال حاضر جفت این بازیا انحصاری هستن و متناسب به همین موضوع، قطعا نشان‌دهنده‌ی قدرت سخت‌افزاری دو کنسول هم هستن (هر چند که QB برای PC هم میاد). به هرحال به عنوان نظر شخصی، موردانتظار ترین بازی همون Uncharted 4 هست که بدجور روی تریلرها مانور داده و بنظر میاد یک اکشن ماجراجویی خالص تحویل هوادارا بده.

مقاله هم که دیگه نیازی به تعریف و تمجیدِ بنده نداره و پیش از این دوستان همه چیو گفتن و بنده  فقط به گفتن یه خسته‌ نباشید خدمت آقا سعید، اکتفا می‌کنم. موفق باشید S0 (29)
پاسخ
(03-30-2016, 11:47 AM)You Never Win نوشته است: به به! بازم مقاله های زیبا و جذاب آقا سعید! دست گلت درد نکنه استاد!
آقا بازی های این سبک هم زیبان و هم جالب و بازی های موفق زیادی هم مثل Uncharted و Dishonored و ... هست! به شدت منتظر Hellblade و Dishonored 2 هستم و مطئنم Dishonored 2 موفق می شه! با نسخه یک و داستانش زندگی کردم!

تشکر از شما. خیلی ممنونم.
من هم موافق هستم. این سبک برخی از برترین خاطرات ما رو با بازی های رایانه ای رقم زده برامون. من هم شدیدا منتظر hell blade هستم هر چند می دونم می کوبنش شدیدا.

(03-30-2016, 01:50 PM)importante causa de muerte نوشته است: با تشکر از اقای سعید خوش نویس S0 (2) S0 (2) بیشتر از همه منتظر For Honor و آنچارتد هستم(ببینیم چه گلی به سرمون میزنه)

تشکر از شما. 
انچارتد که خب جای خود. for honor رو امیدوارم که یه بخش داستانی خوب هم داشته باشه البته امیدم کمه

(03-30-2016, 03:04 PM)سجاد محمدی پور نوشته است: بازهم سلام.
در بین بازی‌هایی که آقا سعید بهش اشاره کردن، بنظرم عنوان Uncharted4 و QB نسبت به بقیه در سطح بالاتری قرار دارن. دلیلش هم اینه که در حال حاضر جفت این بازیا انحصاری هستن و متناسب به همین موضوع، قطعا نشان‌دهنده‌ی قدرت سخت‌افزاری دو کنسول هم هستن (هر چند که QB برای PC هم میاد). به هرحال به عنوان نظر شخصی، موردانتظار ترین بازی همون Uncharted 4 هست که بدجور روی تریلرها مانور داده و بنظر میاد یک اکشن ماجراجویی خالص تحویل هوادارا بده.

مقاله هم که دیگه نیازی به تعریف و تمجیدِ بنده نداره و پیش از این دوستان همه چیو گفتن و بنده  فقط به گفتن یه خسته‌ نباشید خدمت آقا سعید، اکتفا می‌کنم. موفق باشید S0 (29)

اختیار داری سجاد عزیز. سلامت باشی.

من هم بیشتر از همه منتظر انچارتد هستم که البته توی لیست هم مشخصه. نمی دونم که ایا کوانتوم بریک خواهد توانست در سطح فرنچایزی مثل انچارتد خودش رو مطرح کنه یا خیر. امیدوارم که اینجوری بشه.
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
سلام سعید جون. این به نظرم غلط املایی هست ، البته شایدم به لحجه مشهدی کردم رو کردوم نوشتی S0 (2) S0 (24)

نقل‌قول: به داخل آشپزخانه روی در آشپزخانه گذاشتم و Breach کردوم و رفتم 

البته مقاله های شما انقدر عالی و بی نقص هست که یه دونه ایراد اینجوری که هیچ مشکلی ام نداره رو آدم به زور میتونه از بین این همه مقالت تو یکیش پیدا کنه.
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ناز به راهنمایی در مورد بازی zula neda.aghadadi 0 1,181 03-15-2020, 05:24 PM
آخرین ارسال: neda.aghadadi
  روزی روزگاری : دبی، بیابانی خونین | نقد و بررسی عنوان Spec Ops: The line Maziyar Hemmati 2 2,440 11-24-2016, 07:33 PM
آخرین ارسال: Y PS
  آفریقای وحشی با چاشنی زامبی:نقد وبررسی عنوان Resident Evil5 S.T.A.R.S 9 4,523 10-21-2016, 08:05 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  نغمه خون و مرگ | پیشنمایش عنوان Battlefield 1 Maziyar Hemmati 8 3,402 09-30-2016, 03:00 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  میراث‌دار ۲۹ سال خاطره… | پیش‌نمایش عنوان Final Fantasy XV saeed aghababaee 6 3,051 09-15-2016, 02:13 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان