امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضد حال! | بزرگترین ناامیدی های گیمی در سال ۲۰۱۵
وضعیت کنونی فانتوم پین و پورت فرا افتضاح نسخه ی PC آرکام نایت نا امید کننده ترین اتفاقات بودند
فانتوم پین، عنوانی که چندین سال منتظرش بودم و امید داشتم که یکی از کامل ترین بازی مخفی کاری تاریخ بشه ( البته در کنار Splinter Cell ) اما به دلیل برخی از مشکلات و سیاست های نادرست کونامی با حذف فصل سوم باعث شد تا بازی نا تموم باقی بمونه، البته با توجه به راز هایی که کاربران تا الان از فانتوم پین بیرون کشیدند این احتمال وجود داره که فصل سوم درست جلوی چشممون بوده و برای دسترسی بهش زیاد دقت نکردیم، البته احتمال اینکه کونامی به صورت ی DLC برای کامل کردن داستان با ارائه ی فصل سوم بازی رو کامل کنه بیشتر از مورد اول هست.
اما با تمام این مشکلات باز هم در کنار چند عنوان دیگر یکی از موفق ترین عناوین مخفی کاری در چندین سال پیش به حساب میاد…

Iron Galaxy هم با پورت فوق العاده افتضاح بتمن کاری کرد که من و یا خیلی از PC بازا قید این نسخه رو بزنند..
به راستی که چقدر برای این نسخه انتظار کشیدیم
[تصویر:  ihqvu3n66h4fvp07srt3.jpg]
پاسخ
(02-08-2016, 11:49 PM)A.R.A.$.H نوشته است: سال مضخرفی بود  S0 (43) حالا هر چقدر عده ای میخواند Fallout ،MGS ،Witcher و غیره رو گنده کنند و بنگد به به عجب سالی!
بهینه سازی های افتضاح، تصمیمات نادرست ناشرها و سازنده ها، ارائه محصول با هدف فقط پول نه احترام به مشتری و غیره
تمامی موارد اشاره شده توی لیست هم بجا هستند و خوب ارائه شده که جای تشکر از نویسنده داره [تصویر:  s0%20(74).gif]
کنار اینا تاخیر پشت تاخیر هم اشاره میکردیم بی ربط نبود منتهی ماشاالله انقدر گزینه ها زیاده آدم نمیدونه چی بگه  S0 (2)
توی شاهکارهای (!) وارنر البته MK X هم برای PC هم بود. در نتهایت بی شرمی آخرش گفتند نت کدهای مخصوص درست کردن بخش آنلاین هم فقط به کنسول ها میدیم نه PC. اون نسخه جدید با اسم XL بود فکر کنم، اونم گفتم برای کنسول ها.
به شخصه اصلا راضی نبودم از امسال. 
MGS همش پرستش شد، ناقصه
Witcher شونزده DLC داد و محصول بزرگی رو ارائه کرد، باگ زیاد
Fallout که با غول ترین سیستم ها 20 الی 30 فریم افت داره، باگ داره و تا گیگ گیگ آپدیت و پچ نریزی باید با همینا مدارا کنی
و غیره
تا زمانی که چنین دیدگاه ها و برنامه های داغونی دارند ناشرها و بازیسازا، 2016 هم مطمئن باشید همین گند میشه.

ارش جان تک تک نکاتی که اشاره کردید درسته و به جا. البته فقط در مورد ویچر باهاتون موافق نیستم چون نه تنها برترین بازی امسال بلکه یکی از برترین نقش افرینی های همه دوران بود و در مورد د ال سی ها هم مردونه عمل کرد و یه دی ال س فقط فروخت اون رو هم از بازی اصل نزده بود و بازی اصلی به اندازه کافی محتوا داشت. قیمت دی ال سیش هم منصفانه بود نه این که مثل برخی ناشرا نامرد واسه یه بازی سیزن پس 60 دلاری می ذارن. فقط اپدیت 18 گیگی که داشت برای ما خیلی زیاد بود و سنگین. از متال گیر و فال اوت اصلا دفاع نمی کنم چون در حد انتظار نبودن. عالی بودن ولی بی نظیر نبودن.  در مورد تاخیر بازی ها توی 10 مورد نبود ولی تو مقدمه یه اشاره کوتاه بهش کردم. در مورد مورتال هم که واقعا مسخره باز در اوردن.
من نظرم اینه که نحس ترین روز صنعت بازی روزی بود که واژه محتوای الحاقی معنا پیدا کرد و سازنده ها شروع کردن به زدن از محتوای بازی اصلی برای فروش همون بخش با یه پول دوباره به بازی باز های بیچاره که طرفدار هستن و مجبورن بخرن. هر روز و هر ماه و هر سال داره بدتر می شه و همه چی داره مسخره تر میشه. 22 ساله که دارم بازی کنم و هر نسلی که عوض شد اوضاع بدتر شد و گرافیک ها بهتر. بازی های قدیم چیز دیگه ا بودن از لحاظ گیم پلی. فاینال فانتزی بازی می کردیم که فقط می شه گفت یادش بخیر. نسل شش بهتر از 7 و 7 بهتر از 8 (امیدوارم اشتباه کنم).

(02-09-2016, 12:03 AM)علی - گیمر نوشته است: وضعیت کنونی فانتوم پین و پورت فرا افتضاح نسخه ی PC آرکام نایت نا امید کننده ترین اتفاقات بودند
فانتوم پین، عنوانی که چندین سال منتظرش بودم و امید داشتم که یکی از کامل ترین بازی مخفی کاری تاریخ بشه ( البته در کنار Splinter Cell ) اما به دلیل برخی از مشکلات و ***** های نادرست کونامی با حذف فصل سوم باعث شد تا بازی نا تموم باقی بمونه، البته با توجه به راز هایی که کاربران تا الان از فانتوم پین بیرون کشیدند این احتمال وجود داره که فصل سوم درست جلوی چشممون بوده و برای دسترسی بهش زیاد دقت نکردیم، البته احتمال اینکه کونامی به صورت ی DLC برای کامل کردن داستان با ارائه ی فصل سوم بازی رو کامل کنه بیشتر از مورد اول هست.
اما با تمام این مشکلات باز هم در کنار چند عنوان دیگر یکی از موفق ترین عناوین مخفی کاری در چندین سال پیش به حساب میاد…

Iron Galaxy هم با پورت فوق العاده افتضاح بتمن کاری کرد که من و یا خیلی از PC بازا قید این نسخه رو بزنند..
به راستی که چقدر برای این نسخه انتظار کشیدیم

کونامی بی شک منفورترن شرکت سال 2015 بود و گند زد با رفتار زشتش. دلیل نسبتا ناقص بودن متال گر هم فشار ی بود که این اواخر روی کوجیما اوردن و اون هم زودتر می خواست بره از کونامی و ..... وگرنه کوجیما کسی نیست که بازی نصفه نیمه و بدون اخر بده برون
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
به نظر من بزرگترین ضد حال silent hills بود!
اصلا موقعی که لغو شد به نظر من یکی از پایه های گیم دنیا لنگ شد  Wall
چون همیشه silent hill جز پر طرفدار ترین بازی ها تو سبک خودش بود و کونامی با این کارش دل خیلی از گیمر ها رو شکست
اصلا بهتر!لیاقت کونامی همون p.e.s هست!انقدر نسخه بده بیرون تا پاره شه! S0 (43)
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
(02-09-2016, 08:03 AM)EXECUTIONER نوشته است: به نظر من بزرگترین ضد حال silent hills بود!
اصلا موقعی که لغو شد به نظر من یکی از پایه های گیم دنیا لنگ شد  Wall
چون همیشه silent hill جز پر طرفدار ترین بازی ها تو سبک خودش بود و کونامی با این کارش دل خیلی از گیمر ها رو شکست
اصلا بهتر!لیاقت کونامی همون p.e.s هست!انقدر نسخه بده بیرون تا پاره شه! S0 (43)

قطعا سایلنت هیلز بدترین و غمناک ترین مورد سال 2015 بود. برای من که کمرشکن بود.
ولی در مورد pes اصلا باهاتون موافق نیستم چون این بازی تنها عنوان و کار مثبتی بود که کونامی سال قبل انجام دادو یه بازی عالی و درجه یک رو عرضه کرد. pes 2015 واقعا فوق العاده بود و تحسین همه صنعت رو هم به همراه داشت. در واقعا اگر کونامی این قدر کارهای زشت و زننده سال قبل انجام نمی داد موفقیت این بازی خیلی بیشتر به چشم میومد.
پاسخ
خراب کردن اوردر بیشتر به ما حال داد ، کجاش ضد حال بود S0 (2)
بیشتر از همه چی بتمن و مورتال کمبت رو مخ من هستن Wall
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
من سر متال و بتمن خیلی ناراحت شدم.
مخصوصا متال که همه چیش کامل بود، ولی...
پاسخ
مقاله جالبی بود...
ولی ایوالو اپیک فیل نشد، در حد انتظارات نبود ولی خو همچین بازی بدی هم نشد که تو ضدحال های سال باشه.
به هر حال ممنون از نویسنده.
پاسخ
به نظر من بیایید انقدر بد بین نباشیم و همیشه نیمه خالی لیوان رو نبینیم... قبول دارم بازی‌های نا امید کننده در 2015 زیاد بود (مثل order و...) ولی انصافا دیگه از فال اوت 4 و ویچر 3 و اینا بد نگین... بابا حالا 2 تا پورت برای pc بد شده که نباید بیاین زمین و زمان رو به هم بدوزید... والا به شخصه تو خیلی از بازی‌هایی که بچه‌ها اشاره کردند من اصلا باگ ندیدم... نمیدونم چرا بعضیا فقط میخوان بازی‌های بزرگ رو بکوبن و بگن سال بدی بوده. قدیم یه فال اوت 3 میومد همه تا پایان سال بعدش محو می‌شوند پای بازی بعد الان اینهمه بازی بزرگ و سرگرم کننده میاد ولی همه فقط دنبال این هستن که بگن سال بدی بوده و پر باگ و فلان و بیثار
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ
(02-09-2016, 09:28 PM)Tyrion نوشته است: مقاله جالبی بود...
ولی ایوالو اپیک فیل نشد، در حد انتظارات نبود ولی خو همچین بازی بدی هم نشد که تو ضدحال های سال باشه.

خیلی ممنون از شما.
راستش من به شخصه خودم ایوالو رو خیلی دوست دارم و به نظرم بازی خلی جذابیه ولی خب از نظر فروش یک شکست تجاری بود. بازی از این نظر ضد حال بود که همش باید پول می دادی و بازم شخصیت جدید می خریدی تا بازی تکراری نشه. این بازی بازی که فقط مولتی پلیر هست نکته خوبی نیست. همه فکر می کردن که سرنوشت این بازی خلی با موفقیت بیشتری همراه باشه ولی خب اصلا این طوری نشد و از این نظر هم یه ضدحال محسوب میشه. البته ضد حال حتما دلیل بر بد بودن باز نیست. عنوان فوق العاده ای به اسم okami هم یه شکست تجاری بود ولی واقعا عالی بود بازیش و یه تابلو هنری متحرک بود.
با تشکر مجدد از شما

(02-09-2016, 09:36 PM)ashkan_BATMAN نوشته است: به نظر من بیایید انقدر بد بین نباشیم و همیشه نیمه خالی لیوان رو نبینیم... قبول دارم بازی‌های نا امید کننده در 2015 زیاد بود (مثل order و...) ولی انصافا دیگه از فال اوت 4 و ویچر 3 و اینا بد نگین... بابا حالا 2 تا پورت برای pc بد شده که نباید بیاین زمین و زمان رو به هم بدوزید... والا به شخصه تو خیلی از بازی‌هایی که بچه‌ها اشاره کردند من اصلا باگ ندیدم... نمیدونم چرا بعضیا فقط میخوان بازی‌های بزرگ رو بکوبن و بگن سال بدی بوده. قدیم یه فال اوت 3 میومد همه تا پایان سال بعدش محو می‌شوند پای بازی بعد الان اینهمه بازی بزرگ و سرگرم کننده میاد ولی همه فقط دنبال این هستن که بگن سال بدی بوده و پر باگ و فلان و بیثار

قطعا همون طور که اول مقاله هم اشاره کردم سال 2015 خوبی های خیلی زیادی هم داشته و فقط ضد حال نبوده اشکان جان. به نظر من هم نباید الکی باز های بزرگ رو کوبید ولی خب از حقیقت هم نمیشه گذشت. مثلا نمیشه کتمان کرد دعوای کونامی و کوجیما به پایان بازی متال گیر 5 لطمه زد. اگر اوضاعشون با هم این طوری نبود قطعا کوجیما ادمی نبود که حتی کوچکترین نقطه ضعفی توی بازیش بذاره.
پاسخ
(02-10-2016, 02:06 AM)saeed aghababaee نوشته است:
(02-09-2016, 09:28 PM)Tyrion نوشته است: مقاله جالبی بود...

خیلی ممنون از شما.
راستش من به شخصه خودم ایوالو رو خیلی دوست دارم و به نظرم بازی خلی جذابیه ولی خب از نظر فروش یک شکست تجاری بود. بازی از این نظر ضد حال بود که همش باید پول می دادی و بازم شخصیت جدید می خریدی تا بازی تکراری نشه. این بازی بازی که فقط مولتی پلیر هست نکته خوبی نیست. همه فکر می کردن که سرنوشت این بازی خلی با موفقیت بیشتری همراه باشه ولی خب اصلا این طوری نشد و از این نظر هم یه ضدحال محسوب میشه. البته ضد حال حتما دلیل بر بد بودن باز نیست. عنوان فوق العاده ای به اسم okami هم یه شکست تجاری بود ولی واقعا عالی بود بازیش و یه تابلو هنری متحرک بود.
با تشکر مجدد از شما

(02-09-2016, 09:36 PM)ashkan_BATMAN نوشته است: به نظر من بیایید انقدر بد بین نباشیم و همیشه نیمه خالی لیوان رو نبینیم... قبول دارم بازی‌های نا امید کننده در 2015 زیاد بود (مثل order و...) ولی انصافا دیگه از فال اوت 4 و ویچر 3 و اینا بد نگین... بابا حالا 2 تا پورت برای pc بد شده که نباید بیاین زمین و زمان رو به هم بدوزید... والا به شخصه تو خیلی از بازی‌هایی که بچه‌ها اشاره کردند من اصلا باگ ندیدم... نمیدونم چرا بعضیا فقط میخوان بازی‌های بزرگ رو بکوبن و بگن سال بدی بوده. قدیم یه فال اوت 3 میومد همه تا پایان سال بعدش محو می‌شوند پای بازی بعد الان اینهمه بازی بزرگ و سرگرم کننده میاد ولی همه فقط دنبال این هستن که بگن سال بدی بوده و پر باگ و فلان و بیثار

قطعا همون طور که اول مقاله هم اشاره کردم سال 2015 خوبی های خیلی زیادی هم داشته و فقط ضد حال نبوده اشکان جان. به نظر من هم نباید الکی باز های بزرگ رو کوبید ولی خب از حقیقت هم نمیشه گذشت. مثلا نمیشه کتمان کرد دعوای کونامی و کوجیما به پایان بازی متال گیر 5 لطمه زد. اگر اوضاعشون با هم این طوری نبود قطعا کوجیما ادمی نبود که حتی کوچکترین نقطه ضعفی توی بازیش بذاره.
بله من این‌ها رو کاملا قبول دارم... بحث من چیز دیگه‌ایه
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی عملکرد کنسول Xbox One در سال ۲۰۱۵ The Kingslayer 4 1,924 12-24-2015, 10:31 AM
آخرین ارسال: amin.jm63
  نظر سنجی درباره بزرگترین مخفی کاری ها mortezaezio 1 1,318 04-24-2015, 09:33 PM
آخرین ارسال: Old Snake
  بزرگترین کارآگاه یا پارتیزان جهان؟/ بررسی بازی Batman Arkham Origins Qeiji 15 6,954 04-15-2014, 09:33 PM
آخرین ارسال: captain
  شخصیت دانته یکی از بهترین شخصیت های گیمی sohrab mj 11 3,207 03-02-2013, 11:19 PM
آخرین ارسال: Edward Keneway

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان