امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
. طاعون سیاه (/\ پیش نمایش بازی Black Death /\) .
.
. سلام .
.
-
عنوان بازي : Black Death (طاعون سياه)
سبک بازي : Action/Adventure/Horror
استديوي سازنده : DARKWORKS
پلتفرم : XBOX 360 , PlayStation 3 , PC
تاريخ انتشار : 2013
-
[تصویر:  58601832053819050152.jpg]
[تصویر:  75654216170665989390.jpg]
در سال 2011 بود که استديوي بازیسازی Darkworks عنوان جديد خودش را با نام Black Death در ژانر وحشت معرفي کرد اما بعد از چند ماه در یکی از خبر های مربوط به اين بازي اعلام شد که ساخت بازی متوقف شده است و بعد از گذشت چند روز سازندگان اعلام کردند ساخت اين بازي دوباره اغاز شده است. اين بازي در ابتدا قرار بود در سال 2012 براي هر سه پلتفرم اصلي منتشر شود که بازي با تاخير مواجه شد و سازندگان اعلام کردند براي بازي مشکلات بسياري پيش امده و ما در حال حل مشکلات هستيم و بازي در سال 2013 انتشار خواهد یافت. و تا به امروز بازی در حال ساخت می باشد و ديگر خبر تازه اي از بازي اعلام نشده است.
-
داستان

اطلاعات بسيار کمي تاکنون از داستان بازي منتشر شده است اما با توجه به اين اطلاعات : داستان بازي در سال 2012 اتفاق مي افتد و از جايي شروع مي شود که مهي عجيب تعدادي از شهر هاي کشور انگلستان را در بر گرفته است و کساني که مه را تنفس مي کنند به موجوداتي جهش يافته و ترسناک و وحشي تبديل مي شوند حال شما وظيفه داريد جان خود را در برابر اين موجودات جهش يافته نجات دهيد و از شهر الوده شده به مه فرار کنيد.
-[تصویر:  99202458420828366494.jpg]
-
گيم پلي

از نکات مثبت بازي شايد به توان به همين موضوع يعني گيم پلي اشاره کرد اين طور که به نظر مي رسد بازي در سبک جهان ازاد ( Open World ) منتشر خواهد شد و بازي داراي جوي بسيار ترسناک و مه الود مي باشد و قطعا شما براي به اتمام رساندن بعضي از ماموريت هاي خود مجبور خواهيد شد از قسمتي که شهر توسط مه احاطه شده است عبور کنيد که در اين مواقع شما احتياج به يک ماسک تنفس داريد که در صورت تنفس در مه به موجود جهش يافته تبديل نشويد. در بازي سلاح گرم هم وجود دارد ولي مهمات براي هر اسلحه بسيار کم يافت مي شود و شما مي توانيد در صورت تمام شدن فشنگ ها از سلاح خود به عنوان يک سلاح سرد و در صورت پيدا کردن مهمات به عنوان سلاح گرم استفاده کنيد. در بازي مي توانيد از وسيله ي نقليه هم براي جابه جايي در شهر استفاده کنيد اما بايد حواستان را به مقدار بنزين موجود در ماشين جمع کنيد زيرا ممکن است ماشين در ميان گروهي از جهش يافته هاي وحشي خاموش شود و در اين موقع است که... . در بازي شما انسان هاي گرفتاري را مشاهده خواهيد کرد که به کمک شما نيازمند هستند و تصميم با شماست که ان ها را ياري کنيد و يا به سرنوشت خود رها کنيد. به عنوان مثال ممکن است در طول بازي به يک انسان زخمي شده بر خورد کنيد که از شما تقاضاي کمک دارد حال مي توانيد تصميم بگيريد که از جعبه ي کمک هاي اوليه ي خود به او کمک کنيد يا او را بکشيد و تجهيزاتش را به غارت ببريد.

[تصویر:  47766361286715005741.jpg]
-
گرافيک

بازي Black Death شايد در بحث گرافيک حرفي براي گفتن نداشته باشد و گرافيک بازي در حد همان سال اغاز ساخت بازي يعني 2011 باشد و به عنوان يکي از نقاط ضعف بازي به حساب بي ايد اما وجود يک گيم پلي عالي و با کمترين نغز ممکن شايد گرافيک ضعيف بازي را به تواند پوشش دهد. البته ممکن است در زمان انتشار بازي شاهد گرافيکي ارتقاء يافته باشيم.
[تصویر:  63375719490944447388.jpg]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[تصویر:  06cc4d357602be9f1.jpg]
پاسخ
به نظر بازی قشنگی میاد مخصوصا این مه که بازی را ترسناک تر هم میکنه فکر کنم به فیلمی هم با همین اسم مه بود که تمام موجودات را به حیوانات جهش یافته تبدیل کرده بود.
ممنون برای مطلب
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
مطلب خوبی بود ، بازیش خیلی جالب به نظر میاد حتما باید امتحانش کرد ، ولی گرافیکش اونجور که شما گفتی بد نیست !
هر چند گیم پلی حرف اول رو میزنه ، که گیم پلی این بازی از قرارمعلوم شاهکاره ....
پاسخ
اوه...اوه Confused25: احسنت و باریک Confused74:
بازی محیط باز ترسناک Confused60:باید جالب باشه
پاسخ
اوووم
به نظر بازی جالبی مییاد و صد البته ترسناک Confused38:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
ممنون مطلب خوبی بود. Confused74:
اینجور که عکس ها و توضیحات میگن باید بازی جالبی باشه من که از عکس هاش خوشم اومد.امیدوارم قشنگ باشه.
پاسخ
(02-11-2013, 04:45 PM)Amir Fenix نوشته است: اوووم
ترسناک مگه بده ؟ Confused25:
من کلا از این سری بازی های ترسناک با محوریت زامبی کشی خوشم میاد منو یاد Left 4 Dead و Resident Evil میندازه
احتمالا بازی خوبیه البته اگه نسخه های بعدیش هم بیاد و کاملترش کنه
پاسخ
(02-11-2013, 04:53 PM)GamerStation نوشته است:
(02-11-2013, 04:45 PM)Amir Fenix نوشته است: اوووم
ترسناک مگه بده ؟ Confused25:
من کلا از این سری بازی های ترسناک با محوریت زامبی کشی خوشم میاد منو یاد Left 4 Dead و Resident Evil میندازه
احتمالا بازی خوبیه البته اگه نسخه های بعدیش هم بیاد و کاملترش کنه

من کی گفتم بده؟! Confused25:
خودم یکی از طرفدار های بازی های ترسناکم Confused24:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
من که تا یه بازی ترسناک میبینم برق از سه فازم میپره!124

[تصویر:  26055552758238308166.jpg]\cell \lastrow\row}

پاسخ
خسته نباشی. خوب بود. باید بیشتر شاخ و برگ بدی به مطلبت.

خوشحالم فروم داره جون میگیره. Confused29:
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 952 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,657 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,135 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  ندای وظیفه تیمی | نقد و بررسی Call of Duty: Black Ops 4 yazdandoost 6 2,246 10-22-2018, 05:53 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,723 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان