امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عیدی گیمفا به اعضای ارشد سایت و انجمن
به تمام اعضای تحریریه ، خبرنگاران ، نویسنده های مبتدی ، مدیران انجمن ، کاندیدای مدیریت ، کاربران حرفه ای و تحریریه مجله  2000 تومان کارت شارژ عیدی داده می شود برای دریافت لطفاً پیام خصوصی برای من ارسال کنید و نوع کارت شارژ (همراه اول ، ایرانسل ) مشخص کنید
با تشکر
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
پاسخ
کار خیلی خیلی خوبی بود بازم از این کار ها بکنید[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

ممنون از عیدی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
[تصویر:  0lrjsvrdpibq98jmwvn8.jpg]
پاسخ
دوستان این بحث رو ادامه ندید . بعد از این پست ، پستی در مورد این موضوع ببینم با کاربر برخورد میکنم . 
کاربر origin به دلیل رعایت نکردن قوانین اخطار دریافت می کنند .

پاسخ
من به عنوان یه دوست قدیمی این رو میگم خدمت همه بچه های گیمفا:
بهتره که این دو سایت کاری با هم نداشته باشن. اون دوستمون هم بهتر بود چنین بحث راه نمینداخت.
مخلص همه بچه های گیمفا چه قدیمی ها و چه جدیدها هم هستم. تشکر...
محمد سپهری...

[تصویر:  klksan0o3jtq9cudehtk.jpg]
پاسخ
دوستاني كه توي تكين ميخوان واچ داگز بگيرن هر وقت بهشون دادن ، پ.خ بدن به من، من شمارمو ميدم با هيمن دو هزار تومن شارژ بهشون زنگ ميزنم، ميرم هر ٦ تا كنسولي رو ميخرم روي ٦ حالا يا ٥ تا پلتفرم باهاشون بازي ميكنم اگر باختم بهشون يه ps4 infamous second son  ميدم ، حالا چه مولتي داشته باشه چه نداشته باشه ! فقط يادتون باشه واچ داگز اصل ها! هر وقت كسي گرفت پ.خ بده سر حرفم هم هستم!

در ضمن مدرك براي افشاي تكين زياده اگر دفعه بعد كسي از سايت شما به سايت ما ، گيمفا، حركتي زد پته اون سايت رو توي همه سايت هاي گيم تاكيد ميكنم همه ي سايت هاي گيم مي ريزيم روي آب!!

اتمام حجت.

والسلام نامه تمام.
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
ببخشید یک سوالی داشتم.چجوری میشه کاربر حرفه ای شد؟Confused60:Confused25:

ممنونConfused74:

[تصویر:  tmp_the%20last%20guardian-1823454477.jpg]
میگم تو این صحنه نمیشد دوتایی باهم بپرن که این همه ریسک هم نکرده باشن؟!
پاسخ
موضوع تاپیک از بحث خارج شد.
تاپیک تا نظارت مدیران انجمن، بسته می شود
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
تاپیک باز شد .
دوستانی که از تکین میان و بحث راه میندازن بدون اصلا برای کاربران و نویسندگان گیمفا مهم نیست که شما چه حقوقی و یا چه عیدی میگیرید هر چی میگیرید نوش جونتون دیگه داد و هوار نداره که اگه هم مایل هستید به کسی اطلاع بدید میتونید تو پیام خصوصی بگید پس بحث را به تاپیک ها نکشید .

دوستی هم که درباره شرایط کاربری حرفه ای پرسیده بود باید بگم این شرایط را باید داشته باشید:

حداقل زمان عضویت 3 ماه
تعداد ارسال ها 750
معرفی کردن 3 کاربر
داشتن 1000 اعتبار

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سینماگیمفا: خدمتی دیگر از گیمفا – رونمایی از سایت سینمایی گیمفا It's Time 6 23,767 04-18-2024, 02:13 PM
آخرین ارسال: vivek01
  تبریک سال جدید به همۀ کاربران انجمن (1398) White Beard 6 14,244 10-06-2023, 01:05 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  رتبه گیمفا در الکسا Geagraph 1,311 264,592 07-04-2023, 11:37 AM
آخرین ارسال: cluemethod
  [مهم] فراخوان عضویت در تیم مدیریت فروم‌گیمفا White Beard 7 160,998 06-20-2023, 10:15 AM
آخرین ارسال: alfazoneprix
  آخرین تغییرات اعمال شده در انجمن Maximum-Dev 136 435,288 01-23-2020, 01:47 PM
آخرین ارسال: kasra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان