امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان جهت عضویت در تیم تحریریه میهن گیم + مزایا اضافه شد (حتما ببینید)
به چندین خبرنگار فعال هم نیازمندیم

همچنین به یک منتقد بازی های PS4

یک منتقد بازی های Xbox one

یک منتقد بازی های Wii U و 3Ds
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
بروزرسانی

به چندین خبرنگار فعال نیازمندیم

همچنین به یک منتقد بازی های PS4

یک منتقد بازی های Xbox one

یک منتقد بازی های Wii U و 3Ds
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
سلام ببخشید من اصلا اشنایی با وردپرس ندارم اما اگه مثل وبلاگ نویسی هست کمی وارد هستم 
  تو نوشتن مقاله کارم خوبه -حوصله و وقت کافی هم دارم-با بازی های رو اشنایی دارم -  همین طور با سیستم های جدید کامپیوتری - نکات پایه ای نگارش و نویسندگی رو هم خوب بلدم چون به [font=Tahoma, Verdana, Arial, Calibri, Geneva, sans-serif]نویسندگی و انشا نوشتن علاقه دارم... تو نوشتن مقاله های تکنولوژی و سینمایی هم میتونم کمک کنم.[/font]
همین طور میتونم در حل مشکلات بازی های رایانه ای به کاربران کمک کنم... پلتفرم من هم PC هست اما میتونم ویدیو تمام مراحل بازی های کنسول های دی[font=Tahoma, Verdana, Arial, Calibri, Geneva, sans-serif]گر رو ببینم  -  متولد 75 هم هستم.[/font]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حتما به این سایت سر بزنید ضرر نمی کنید ali9000 0 1,211 07-25-2017, 10:22 PM
آخرین ارسال: ali9000
  دانلود فیلم ازدواج در وقت اضافه با لینک مستقیم farnazi 0 1,403 07-05-2017, 10:54 AM
آخرین ارسال: farnazi
  فراخوان جذب نویسنده برای وبسایت gameguides REZA GTX 1 2 1,556 07-22-2016, 05:02 PM
آخرین ارسال: REZA GTX 1
  فراخوان عضویت در تیم شادولو Pooriya__kh 0 1,149 07-18-2016, 08:50 PM
آخرین ارسال: Pooriya__kh
  فراخوان استخدام نویسنده برای سایت «کلاکت» | با حقوق عالی m.m.pkblog 0 1,474 06-26-2016, 01:39 AM
آخرین ارسال: m.m.pkblog

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان