امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرقه ی تشنگان خون: نقد و بررسی عنوان DARK
تشــــکر!
ولی یه کم امتیازو زیاد دادی!
حداکثر :7
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
ممون داداش هادی.
خودم خیلی سعی کردم یه نقظه ی قوت اساسی تو این بازی پیدا کنم ولی همه چیزش واقعا افتضاح بود و این نمره ای که هم بهش دادی زیاده .
حتی شروع بازی هم یه انگیزه ای به آدم نمیده.
انتضاره خاصی هم نمیرفت از بازیش .
تنها نقطه قوت صدا پیشگی گرالت هست .
مرسی از تو هادی گل[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
MoM

پاسخ
خب تبریک میگم. نقد خوبی نوشتی. هر چند نمره زیاد دادی ولی نقدت از لحاظ کیفی خوب بود. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
خیلی نمرت زیاده.خیلی.چه خبره
gamespot به gears of war3 8.5 داد تو به این 7.5
یخورده با دقت تر نقد کن
پاسخ
یعنی هیچ حرفی برا گفتن ندارم. (خیلی دارم!!!) سبک مخفی کاری به بهترین شکل.wtf?گرافیک هنری زیبا !!! بابا چه خبره
7.5 از10
ببخشید ولی با نقدت اصلاٌ حال نکردم .خیلی ........
حتماٌ یه سر به نقد آقای جیریایی بزن.
خدا وکیلی زمین تا آسمون فرقشه.[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
[url=[تصویر:  89434482336404171442.jpg]]img[/url]
پاسخ
خیلی نمره دادی.چه خبره.
گیم اسپات به گرز آف وار3 8.5 داد اونوقت تو به این 7.5 دادی
یخورده مقاله هات رو با تدبیرتر بنویس.احساسی ننویس
پاسخ
ممنون داش هادی، خیلی خوب بود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] بازیش یه کم سخته و تنوع مرحله هم نداره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی نمیدونم چرا ازش خوشم اومد [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
داداش خوب نوشتی ولی  خدایی گیج  شدم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]کمکم کنید[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
این  نقد و خوندم بعد نقد امیر محمد تو سایت رو  خوندم  اینطوری شدم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
بالاخره نفهمیدم بازی کنم یا نه[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
با تشکر از نویسنده هر دو نقد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  63972110648605793199.jpg]
پاسخ
'reza marston" dateline='' نوشته است: داداش خوب نوشتی ولی  خدایی گیج  شدم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]کمکم کنید[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
این  نقد و خوندم بعد نقد امیر محمد تو سایت رو  خوندم  اینطوری شدم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

پاسخ
(07-11-2013, 12:47 AM)'nathan drake' نوشته است: خیلی نمره دادی.چه خبره.
گیم اسپات به گرز آف وار3 8.5 داد اونوقت تو به این 7.5 دادی
یخورده مقاله هات رو با تدبیرتر بنویس.احساسی ننویس
دوست عزیز حرف شما درسته که زیاد دادم ولی نمره که ملاک نیست،ملاک خود گیمره که بگه از بازیش خوشش میاد یا نه،حالا گیم اسپات بهش بده 3 یا 10 چه فرقی به حال منو تویی که بازی رو تهیه می کنیم داره؟ایده ای که تویه این بازی دیدم واقعا بشدت ناب و جالب بود،واسه همون ایده بهش دادم 7.5 وگرنه اگه قرار بود که نمره ی حقشو بهش بدم باید باگ های بشدت مضحکشو هم ملاک قرار میدادم که دیگه میشه نورالانور[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(07-11-2013, 01:08 AM)'reza marston' نوشته است: داداش خوب نوشتی ولی  خدایی گیج  شدم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]کمکم کنید[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
ببین اگه از سبک مخفی کاری خوشت میاد امتحانش واقعا می ارزه ولی اگه میونه ی خوبی با سبک مخفی کاری نداری به کل این بازی و از لیست بازیایی که میخوای بخری خط بزن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-11-2013, 12:43 AM)'mitrandir' نوشته است: یعنی هیچ حرفی برا گفتن ندارم. (خیلی دارم!!!) سبک مخفی کاری به بهترین شکل.wtf?گرافیک هنری زیبا !!! بابا چه خبره
7.5 از10
ببخشید ولی با نقدت اصلاٌ حال نکردم .خیلی ........
حتماٌ یه سر به نقد آقای جیریایی بزن.
خدا وکیلی زمین تا آسمون فرقشه.[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
اساس نقد من اینکه بگم بازی خوبه یا بد نیست فقط نمرش جالب نیست،بقیه ی جاهاش فقط به معرفی مکانیسم های بازی پرداختم که دقیقا عین نقدای خارجی زبان هست،نقد داداش محمد جیریایی عالی بود ولی یه سوال اینکه میگن هر کس یه سبک نوشتاری خاص خودش داره میشه بگید یعنی چی؟
یعنی اینکه اگع سبک من با ایشون از زمین تا آسمون فرق کنه اصلا جای نعجب نداره،همون جوری هم که امیر سینای عزیز گفتن این بازی فوق العاده جذاب میشه البته از مرحله ی 3 به بعد اوایلشو اگه بازی کنید شاید نا امید بشید ولی از مرحله ی 3 به بعدشو به هیچ وجه از دست ندهید.این بازی کم از prototype 1 نداره و باید اغراق کنم که حتی بهش خیلی شبیه هم هست[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,778 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 950 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 974 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,879 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,117 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان