امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابل توجه کاربران علاقه مند به فعالیت در کادر خبرنگاری گیمفا
Information 
سلام و درود خدمت شما دوستان و کاربران عزیز [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  4z3ohy5dyv1q932eu7g0.jpg]
مدتی میشه که عده ای از کاربران درخواست ورود به کادر خبرنگاری گیمفا را برای بنده ارسال کردند. اما به خاطر وضعیت موجود در آن زمان، از قبول افراد جدید ممناعت کردم. با این حال به تمامی افراد فرصتی داده شد تا در انجمن فعالیت کنند تا در این میان، کیفیت کاری آنها هم مورد بررسی قرار گیرد. اگر بخش اخبار رو در این چند وقت پیگری کرده باشید، متوجه خواهید شد که بنده به همراه مدیران مربوط بخش، نظارتی را روی اخبار آغاز کردیم و ایرادات کاربران گرفته شد.
هم اکنون ما قصد داریم، تا چند کاربر برتر انجمن گیمفا را به بخش خبرنگاری صفحه اصلی بیاوریم. لذا داوطلبین اعلام آمادگی کنند و نمونه های کارهای خود را در انجمن ارسال کنند تا بررسی کیفی بشند. افرادی که بیشترین کیفیت ترجمه و ارسال اخبار را دارا باشند، خیلی راحت تر وارد کادر می شوند و دیگر افراد نیز، تا ایرادات آنان به حداقل نرسد، امکان ورود به کادر را نخواهند داشت چرا که کیفیت صفحه اصلی، بسیار حائز اهمیت می باشد.
نکات مهم:
*اخباری که ارسال می کنید را در پروفایل من و یا مدیریت اعلام نکنید. تمامی اخبار بررسی میشه و اگر نکته ای لازم بود، اعلام میکنیم.
*سعی کنید انواع مختلف اخبار را ارسال کنید مانند: تصاویر، صحبت های سازندگان، جزئیات بازی ها و غیره. این مهم در کنار کیفیت مناسب اخبار، باعث می شود که سریعتر به تیم راه پیدا کنید.
* به دلیل بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، مسلما سر تمامی شما عزیزان شلوغ خواهد بود و خودم هم این وضعیت را درک میکنم. خواهشمندم، در صورتی که نمی توانید فعالیت مناسبی داشته باشید، درخواست ندهید. صفحه اصلی به هیچ عنوان جای فعالیت تفریحی نیست.
* از آنجایی که در حال حاضر تغییرات گسترده ای در کادر خبرنگاری فعلی نداریم، تعداد افرادی که قبول می شوند، خیلی زیاد نخواهد بود. از طرفی هم عده ای مدتی می شود که در انجمن فعالیت می کنند تا اینکه به کیفیت مورد نظر برسند و می خواهم اگر ایراداتی داشتند، یک فرصت دیگه داده باشم. برای همین، فراخوان رسمی در صفحه اصلی زده نشده و فقط بهترین ها از انجمن برگزیده می شند. اینکه کی وارد کادر می شوید، به خودتان و فعالیت شما بستگی دارد!

* افرادی که انتخاب می شوند، تگ [تصویر:  khabarnegar.png] را دریافت خواهند و می توانند در صفحه اصلی فعالیت کنند.
با آرزوی موفقیت برای تمامی شما عزیزان [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
حقوقی هم داره ؟
پاسخ
نقل‌قول: حقوقی هم داره ؟
بله
پاسخ
چقدره اونوقت؟
پاسخ
(11-04-2014, 12:18 AM)'HardCore Gamer' نوشته است: چقدره اونوقت؟

بابت هر 10 هزار کلمه 20 هزار تومان.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سینماگیمفا: خدمتی دیگر از گیمفا – رونمایی از سایت سینمایی گیمفا It's Time 6 23,579 04-18-2024, 02:13 PM
آخرین ارسال: vivek01
  فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران White Beard 6 13,373 04-06-2024, 10:49 AM
آخرین ارسال: mansikalra
  فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران White Beard 1 13,376 10-06-2023, 01:09 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  تبریک سال جدید به همۀ کاربران انجمن (1398) White Beard 6 14,089 10-06-2023, 01:05 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  رتبه گیمفا در الکسا Geagraph 1,311 264,109 07-04-2023, 11:37 AM
آخرین ارسال: cluemethod

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان