امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قاتلی به دنبال انتقام! نقد و بررسی ASSASSIN'S CREED III
(03-28-2014, 02:31 PM)'حصین' نوشته است: آفرین نیومده ترکوندی خیلی خوب بود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

فقط دوستانی کی میگن مثلا 2000 کلمه بود از کجا میفهمن[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]تک تکه کلمه هارو میشمارن[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

بله عزیز باورت نمی شه ولی تک تک کلمه ها رو می شماریم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
2000 تا نه حدود 2500 تا 2600 تا کلمه هستش[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
(03-28-2014, 02:31 PM)'حصین' نوشته است: آفرین نیومده ترکوندی خیلی خوب بود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

فقط دوستانی کی میگن مثلا 2000 کلمه بود از کجا میفهمن[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]تک تکه کلمه هارو میشمارن[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

کپیش میکنی تو ورد بعد پایین صفحه خودش میزنه چنتا کلمه است[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  call-of-duty-modern-warfare-4251.jpg]
پاسخ
حرف نداشت عالی بود.
خیلی خیلی خیلی خیلی خوب بود به همه چی دقت کرده بودی همه چی جای خودش بود.
من از نقدت واقعا لذت بردم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] (تعداد کلمات رو بیخیال خودتو عشقه![img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
معلومه که با علاقه کارتو انجام دادی و خیلی زحمت کشیدی.
با کمال میل منتظر نقدهای بعدیت هستم.
ممنون بابت لینک[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
واقعا در این مقاله پیشرفت چشم گیر بود. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
ممنون موفق باشی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
خیلی خوب بود
اون قسمت گیم پلی رو کامل نوشته بودی که خیلی باهاش حال کردم.

یه چیز دیگه که قبلا بهت گفتن رو رعایت نکرده بودی که البه مشکلی هم نداره به اون صورت. این بازی Assassin's Creed هست و داستان غنی داره. اگر یه چیزیایی از پشت صحنه داستان می نوشتی که مثلا این فلانی نماد کیه و این جور چیزا خیلی کمک می کرد به غنی تر شدنش
ولی حرف نداشته ادامه بده[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
هرکی بسته طلایی، برنزی، یا نقره ای شبگرد رو خریده چیغام خصوصی بده کارش دارم.... مهم .... فوری
تیم طلایی )<<9?یمفا:

I ain't never goin to forget you all
[تصویر:  6b6gc2awoprjvsvziyng.jpg]
پاسخ
خیلی خسته نباشی دوست عزیز...
خیلیا منو میشناسن ترجیح میدم جا تعریف کردن و [img]images/smi/s0 (62).gif[/img] از چیزایی که خودم بلدم بگم که بهتر از قبل بنویسی... کاری که خودمم دوست دارم یکی با مقاله هام انجام بده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب یه نکته ی خیلی مهم... شما کل داستان بازیو توضیح دادی ... تو حالا مثلا ده خط ولی فقط تو یه نصفه خط نقدش کردی... سعی که نه باید یه خط از کلیت داستان بگی بعد این بخشو نقد کنی... مثلا شخصیت پردازی، کلیت داستان و و و . این بخشو اصلا نمیشد یه نقد به حساب آورد و بیشتر به تعریف و بیان داستان بازی میخورد... (بازم دستت درد نکنه، من که خودم داستان بازی یادم رفته بود باعث یادآوریم شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
بخش گرافیکو خوب شروع کردی و میشه گفت جا توضیح دادن نشستی نقد کردی... هر چند یه سری مشکل بود ولی خوب بود.. اما ببین آخرشو خراب کردی... اون همه تعریف آخرشو نوشتی :
در کل باید درباره گرافیک این بازی گفت: گرافیک این سری بسیار زیبا و چشم نواز است ولی باگ هایی در هنگام مبارزه و محیط های شلوغ دارد.
خب بهتر بود اولا اینقدر نگی "در کل در مورد این بخش باید گفت" و آخر هر بخش اینو تغییر بدی مثلا یه جا در نهایت، یه جا در کل، یه جا به طور کلی و و و..
دوما اومدی گفتی باگ و ... خب اینارو قبل از این نتیجه گیری یکم توضیح میدادی بهتر بود ... مثلا یه مثال هم از باگ هاش میزدی...
گیم پلی و موسیقی هم مثل گرافیک پیش رفتی خوب نقد میکنی ولی خیلی مثبت نگاه میکنی و آخرش همه با اون جملت یه نکته ی منفیو میگی ولی اصلا توضیح نمیدی...  مثلا تو گیم پلی میتونستی از مراحل و کیفیت خوب و بدشون بگی..و و و ...
بازم میگم خسته نباشی... از کلیت بازی چیزی یادم نمیاد ولی خوشحالم یکی هم سراغ این بازی های خاک گرفته رو گرفت... به قول خودت در کل، بیشتر نقد کن، زیادم جملات و کلمات تکراری به کار نبر و اکثر حرفایی که میزنیو توضیح بده و مثال های کوچیک بیار واسشون[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ
آفرین واقعا عالی[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

My morning sun is the drug that brings me near

To the childhood I lost, replaced by fear

[تصویر:  51d24e4529f35b9228ba4c32e6acdbba.gif]
پاسخ
ممنون خوب بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
ممنونConfused74:
واقعا خیلی قشنگ بود و از خوندنش لذت بردم،مخصوصا اینکه به جزیات اشاره کرده بودید.111

خب البته باید یک سری ایراد بگیرم:
1-نمراتتون زیاد بود،من اینجور نمره میدم:
1-گرافیک:8.5
2-موزیک وصدا:7.5
3-گیم پلی:8.5
5-داستان:7
نمره کل:8

یک سری ایرادات اصلی بازی توضیح داده نشدند:

2-باگها،مثل:گیر کردن در دیوار یا حرکت نکردن هنگام بالارفتن از اون،عبور از میان بدن افراد در مبارزات!

3-مشگل تلپور بازی در کنار نقشه های پیچاپیچ و طولانی بازی که رسما ریشه به تیشه ی بازی زده،و باعث شده بازیباز از این گزینه یعنی fast travel استفاده بکنه و بسیار از نقاط بازی رو اصلا مشاهده هم نکنه.

4-نداشتن عناصر عجیب و غافلگیر کننده داستانی که در مقایسه با شماره های قبلی کاملا نبودش حس میشد.

5-روایت داستانی گنگ باری که باعث میشه ما در جریان بسیاری از اتفاقات قرار نگیریم!که به اون شخصیت پردازی شخصیت اصلی بازی رو هم اضافه باید کرد.

6-بزرگ ترین عیب بازی(که باعث شد من کاملا از ac متنفر بشم و کاملا من رو به هم ریختConfused67:) مشکل پایان بندی های بازی بود،غیر از پایان داستان کانر که بد و نا امید کننده کار شده بود(اسپویل:میتونست پدرش رو نکشه) مهم داستان اصلی این سری بود که به طرز فاجعه آوری ناامید کننده کار شده بود که به راحتی لقب بدترین پایان این نسل رو میگیره.واقعا شرم آوره که این همه سال یوبی سافت گیمرها رو سر کار گذاشته بود Confused67:Confused67:Confused67:

همچنین سایه پردازی های بازی مشکلات عجیبی داشتند که لبه های تیز و نامطلوب سایه ها در شهر ها خیلی صعیف بودمخصوصا در کات سنس های بازی،اما در جنگل ها سایه پردازی عالی ای رو شاهد بودیمConfused25:

همچنین به مشکلات افت فریم وحتی بعضی تغییرات نه چندان جالب دوربین که زیاد به بدن کانر نزدیک شده هم اشاره کنم.

در کل ممنون داداشی،امیدوارم در آینده که اومدند بهتون گفتند کی تو؟ما بهشون بگیم:بهترین تحریریه ی گیمفاConfused25:Confused29:
Confused74:3

[تصویر:  tmp_the%20last%20guardian-1823454477.jpg]
میگم تو این صحنه نمیشد دوتایی باهم بپرن که این همه ریسک هم نکرده باشن؟!
پاسخ
من مقالتون رو خونده بودم اما یادم رفت نظر بدم. ببین دوست من دیگه مقالاتت با گذشته متفاوت می بینم. پخته تر و بهتر شده.
ادامه بده. یه درجه ازینم بری بالاتر یه نقد 3000 کلمه ای به صورت حرفه ای از یه بازی عالی بنویسی دیگه تمومه...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,780 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 952 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 976 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,882 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,119 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان