امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قهرمان نسل ها/ بررسی بازی Sonic Generations
یاد اولین سری از این بازی افتادم. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ممنون خوب بود. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
نقد يك پارچه و منظمى هست و توضيحات خوبى داره ولى متاسفانه يك سرى اشتباه كودكانه توش هست. فكر كنم سعى كرديد كه تو نقد چند تا شوخى رو جا بديد ولى به جا نبودن. البته به جز اين شوخى ها نقد خوبى بود. مى تونستى توى بخش صداگذارى بيشتر به بررسى بپردازى و بهترين Soundtrack رو انتخاب و بررسى كنى يا به سازنده موسيقى اشاره كنى. 
پاسخ
(03-31-2014, 02:15 PM)Black Star نوشته است: نقد يك پارچه و منظمى هست و توضيحات خوبى داره ولى متاسفانه يك سرى اشتباه كودكانه توش هست. فكر كنم سعى كرديد كه تو نقد چند تا شوخى رو جا بديد ولى به جا نبودن. البته به جز اين شوخى ها نقد خوبى بود. مى تونستى توى بخش صداگذارى بيشتر به بررسى بپردازى و بهترين Soundtrack رو انتخاب و بررسى كنى يا به سازنده موسيقى اشاره كنى. 

ممنون.
چشم سعی می کنم تا دفعات بعدی یا شوخی نکنم و یا از شوخی های بجا استفاده کنم. تو بخش موسیقی هم اشتباه کردم؛ فکر می کردم که همین مقدار توضیحات، کافیه. دفعات بعدی این مسایل رو رعایت میکنم.
ممنون از راهنماییتون.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(03-31-2014, 01:13 PM)'PWLG' نوشته است:
(03-31-2014, 11:20 AM)'grey joker' نوشته است: نقد خوبی بود عزیز... حرفی واسه گفتن نمی مونه... فقط تو مقدمت ( که اونم خیلی زیبا و دلچسب بود) سعی کن از کلمات محاوره ای رو حذف کنی... چون نصفشو از کلمات محاوره ای نوشتی مثل  "
چی یادتان و ..."
 باقیشو کتابی نوشتی... بهتره متنت یکدست کتابی باشه... رو نگارش هم بیشتر دقت کن [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

"سعی کن از کلمات محاوره ای رو حذف کنی"[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
چشم سعی می کنم. والا همونم کلی دستکاری و ویرایش کردم تا محاوره ای دربیاد ولی بعضی جاهارو جا انداختم. ممنون بابت نظرتون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خواستم بنویسم از به کار بردن کلمات محاوره ای .... بعد حذفش کردم از جا موند!!! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ
اول یه چیزی بگم متاسفانه کلی بخوای حساب کنی تو کشور ما این بازی رو مختص 12 سال به پایین میدونند و خیلی از این نوع بازیها هستند که بری سمتشون با جمله"مگه بچه ایی" مواجه میشیم![img]images/smi/s0 (5).gif[/img] و این در صورتی که بازیهای اکشن دیگه خودتون میدونید دیگه چه خبره.
اما تو بسیاری از کشورا بازیهایی نظیر پوکیمون.ماریو و خیلیهای دیگه که بازیهایی به مراتب شاد هستند بالاترین امتیاز رو میگیرن! اینجا سوال پیش میاد واقعا چرا؟
نقد خیلی خوبی بودش این بازی جزوگنجینه هاست و یه جور رابطه خاصی با این بازی دارم![img]images/smi/s0 (5).gif[/img] فقط مقدمه رو میتونستی مثل بقیه مطلب بزنی که خیلی خوب میشد.
نظم مطلبت هم جای خود داشت خیلی خوب بود.کلا مختصر و مفید بود.
ممنون بابت لینک موفق باشی.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
(04-01-2014, 03:37 AM)Tidus نوشته است: اول یه چیزی بگم متاسفانه کلی بخوای حساب کنی تو کشور ما این بازی رو مختص 12 سال به پایین میدونند و خیلی از این نوع بازیها هستند که بری سمتشون با جمله"مگه بچه ایی" مواجه میشیم![img]images/smi/s0 (5).gif[/img] و این در صورتی که بازیهای اکشن دیگه خودتون میدونید دیگه چه خبره.
اما تو بسیاری از کشورا بازیهایی نظیر پوکیمون.ماریو و خیلیهای دیگه که بازیهایی به مراتب شاد هستند بالاترین امتیاز رو میگیرن! اینجا سوال پیش میاد واقعا چرا؟
نقد خیلی خوبی بودش این بازی جزوگنجینه هاست و یه جور رابطه خاصی با این بازی دارم![img]images/smi/s0 (5).gif[/img] فقط مقدمه رو میتونستی مثل بقیه مطلب بزنی که خیلی خوب میشد.
نظم مطلبت هم جای خود داشت خیلی خوب بود.کلا مختصر و مفید بود.
ممنون بابت لینک موفق باشی.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بسیار ممنون از نظرتون. کاملا موافقم. حاضرم قسم بخورم که لبخندی که بعد از تجربه سونیک4 رو لبهام نشست رو هیچوقت تو هیچ بازی ای تجربه نکرده بودم. (اولین باری بود که مادرم یکبار از بازیام خوشش اومد. البته از مس افکت3 هم خوشش اومد.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])  بعضیا فکر میکنن بزرگ شدن، ولی نمیدونن که بزرگی به چیز دیگه ایه. کلا تو ایران خیلی چیزا اشتباه هست. (من بیشتر سر عدم طرفداری بازی Street Fighter حرص میخورم)
فقط متوجه نشدم؛ مقدمه رو اگه چطوری مینوشتم بهتر بود؟ (یه خرده دقیقتر توضیح بدید)
پاسخ
کلا نظرم نظر [b]grey joker [/b]هستش[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
این لبخندرو منم هستم! دمت گرم خیلی زیاد.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
(04-01-2014, 03:59 AM)Tidus نوشته است: کلا نظرم نظر [b]grey joker [/b]هستش[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
این لبخندرو منم هستم! دمت گرم خیلی زیاد.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

آهان. پس منظورتون محاوره ای بودنه؟
چشم دفعات بعدی محاوره ای نمینویسم و بیشتر دقت میکنم.

دم شما جیز[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
ممنون
این که بعضی ها میگند محاوره ای بود،خوب من نظر نمیدم!ولی این طنزی که بعضی قسمتها بود خیلی کار عالی هست و امیدوارم بقیه هم مخصوصا تحریریه ی گرامی یاد بگیرندConfused25:

بازی street fighter رو هم من کاملا قبول دارم که شاید بهترین بازی fighting هستش ولی چون کارتونی بوده اصلا طرفش نرفتم،چی دانم ییهو دیدی مخصوصا نسل بعد رفتم سمتش و اصلا دیگه با کف گیرم نتونستی منو از پاش بکنیConfused25:

مطمانا اون چیزی که این بازی رو مهم کرد این بود که بعد از کلی شماره های معمولی و ضعیف از sonic بالاخره یک بازی عالی ازش دیدیمConfused25:
ممنونConfused74:

[تصویر:  tmp_the%20last%20guardian-1823454477.jpg]
میگم تو این صحنه نمیشد دوتایی باهم بپرن که این همه ریسک هم نکرده باشن؟!
پاسخ
من شاید منظورمو اشتباه رسوندم... محاوره ای نبود متن که... تو بعضی از قسمت های مقدمه به اشتباه از کلمات محاوره ای استفاده شده بود... بهتره که متن یکدست باشه یا محاوره ای که من توصیه نمی کنم یا کتابی ... نه ترکیبی از هر دو .... [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
وگرنه در مورد باقی قسمت ها گفتم کار ایشون خوب بود و حرفی واسه گفتن نبود :دی...
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,788 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 958 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 982 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,900 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,124 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان