امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست سیاه ایالات متحده:پیش نمایش splinter cell blacklist
چقدر طولانی بود! ولی دمت گرم عالی بود[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  77548233530948471452.jpg]

پاسخ
هادی دیگه تقزیبا جزو تاپ ها شده دمت گرم هادی بسیار خوب بود و واقعا نیاز بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
پاسخ
کارت فوق العاده بود.
خیلی خوب نوشتی.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مثل سایر مقالاتت عالی بود.
!Video Games ruined my life, Good thing I have two extra

[تصویر:  p2zgsueqyro65v5fsqse.jpg]
پاسخ
مقاله عالی بود
دوستان خب ما مگه عرب نیستیم؟
کل مملکت عربی شده همه چیش بعد میگین چرا شبیه اعراب ساختنمون؟
پاسخ
هادی آفرین داری به اون چیزایی که گفتم میرسی داری تکون میخوری آفرین./مقاله هات دارن رنگ و بوی تازه میگیرن.آورین[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
 [img=0x215]http://*****/images/70epme5cfcgrwxp5npon.jpg[/img]

This is end of the GAME 
پاسخ
ممنون از همه کسانی که لطف کردندو این مقاله را خواندند،کاربران عزیز فروم گیمفا این مقاله مخصوص شما می باشد و نباید سر سری از کنارش رد بشوید و به چشم یک پیش نمایش عادی به آن نگاه کنید،وقت فوق العاده ای برای نوشتن این مقاله صرف شده که به این سطح رسیده است پس خواندنش باید ارزششو داشته باشه،در ضمن روز به روز در حال نزدیک شدن به زمان انتشار این عنوان هستیم پس بازم این مقاله میتواند بشدت مفید واقع بشود،متاسفانه بازدید چندان درخوری از این مقاله نشده است،خوب کارهای دیگه ای هم حتی خیلی بهتر از این قرار است رویه فروم قرار بگیرد،اطلاع رسانی که جدا به موقع و جامع بود پس اگر بخاطر بازدید کم از این به بعد شاهد  چنین مقاله هایی در سطح فروم  نبودید آگاه باشید که حاصل کم توجهی خود کاربران عزیز و محترم فروم بوده است و دیگر هیچ،لطفا با بازدید فوق العاده اتان از کارهای این جانب حمایت کنید.
با تشکر کاربر سایت هادی شعبان زاده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
خسته نباشی مقاله های طولانی می نویسی [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
من به طور کلی از سری splinter cell لذت بردم امیدوارم این هم عالی باشه که البته این انتظار هم ازش میره.
یک مقدار اکشن بازی بالا هست ولی به نظر من در کنار مخفی کاری می تونه خیلی عالی باشه البته این رو هم باید بدونیم از این بازی به عنوان یک بازی مخفی کاری یاد میشه و امیدوارم مخفی کاری کم رنگ نباشه در هر صورت انگیزه ی من برای انجام این بازی کم نمیشه.
پاسخ
من که دیگه این بازی رو نمی خرم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چون دارن به کشورمان توهین می کنن[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
ممنون بابت پیش نمایش[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,542 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  جنگاورانی از جنس آینده|پیش نمایش بازی Call OF Duty:Infinite Warfare Hidden Shadow 8 4,590 10-28-2016, 09:24 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow
  بازگشت گناهکارانِ بی‌گناه | پیش‌نمایش بازی Persona 5 BadBoyNeverDie 3 2,301 10-21-2016, 07:50 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  میراث‌دار ۲۹ سال خاطره… | پیش‌نمایش عنوان Final Fantasy XV saeed aghababaee 6 3,047 09-15-2016, 02:13 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  FIA را در ویدئو گیم تجربه کنید| پیش نمایش Gran Turismo Sport Marshall Bruce Mathers 5 2,393 08-02-2016, 04:16 PM
آخرین ارسال: Amir Hidden

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان