امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماریا انجلو کیست؟
به نام خدا
ماریا انجلو کیست؟
[تصویر:  maria.png]

با سلام خدمت شما دوستان عزیز و بزرگوار بدون صحبت اضافه میرم سراغ اصل مطلب شاید بیشتر شما مافیا را بازی کرده باشید و اگر بازی هم نکرده باشید قطعا توماس انجلو را میشناسید٬ مردی که با حضور خودش در صنعت بازی سازی موج زیادی از تحسین ها را به همراه اورد با من همراه باشید تا یک سؤ تفاهم را رد کنم.
  نزدیک به پنج سال پیش نسخه دوم مافیا منتشر شد و ویتو اسکالتا شخصیت اصلی بازی در مرحله سوم بازی با یک فرد عجیب ملاقات میکند فردی که تنها شش خط از زندگی نامه او مشخص است٬ فردی که با حضورش دل خیلی ها را به یاد توماس انجلو انداخت ٬ بله ٬ ماریا انجلو!!
در مرحله سوم به کمک یک پیره‌ زن وارد ساختمان اسناد دولتی امریکا می‌شویم او تنها به ما می‌گوید که باید از پنجره پشتی وارد بشویم و همین کمک باعث موفقیت میشود.
ماریا خواهر یکی از افراد خانواده کلامنته می‌باشد و در اداره اسناد دولتی کار میکند و ٬ از طرفی دیگر خواهر او به علت اسیب دیدگی به بیمارستان منتقل شده است و او راه حل ورود به ساختمان را به ویتو می‌گوید و در عوض از او میخواهد که و را به بیمارستان منتقل کند.
 تنها چیزی که از ماریا معلوم است چند خط بالا است ولی نکته قابل توجه این است که ماریا و کلامنته با هم همدست بوده‌اند و در انداختن ویتو قه زندان نقش داشته‌اند ٬ به طوری‌که در مرحله ای که ویتو به زندان میرود ما شاهد حضور او در دادگاه هستیم جالب تر این است که ماریا در تمامی مراحل بعد از زندان حضور دارد و شما به راحتی میتوانید او را پیدا کنید.
  ماریا انجلو شاید نسبت خونی با توماس داشته باشد اما هیچکس نمیداند حقیقت چیست پس باید تا سال ۲۰۱۶ منتظر ماند و دید که ایا او حضور دارد یا خیر.
نظر شما چیست؟
پاسخ
اولش فکر کردم نوشتی ماریوجوانا.. Blink جالب بود خسته نباشی آره دیگه باید ببینم تو فاجعه 2016 چی میشه داستان..S0 (2)
یک چیز اعتیادآور تَر از مواد مخدر کشف شد:

[تصویر:  ltrpgtvu2c85p9m4mesm.jpg]
پاسخ
خسته نباشی فوق العاده بود.
داستان مافیا رو بدن شما بنویسی پر فروش ترین بازی سال میشه قوه تخیلتون از عالی اونورتره
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بیوگرافی توماس انجلو | وقتی که دیر بود Destiny 8 3,171 01-29-2016, 01:45 AM
آخرین ارسال: Destiny
  آشنایی با توماس انجلو Be the story 4 1,786 12-08-2015, 04:39 PM
آخرین ارسال: Saysooka
Thumbs Up شکار واقعی کیست؟ / پیش نمایش بازی PREY 2 puss_in_boots 5 2,118 11-06-2012, 04:37 PM
آخرین ارسال: puss_in_boots

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان