امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مایکل پتچر: پلی استیشن ۵ و اکس باکس بعدی سال ۲۰۲۰ عرضه خواهند شد
تقریبا دو سال است که از انتشار کنسول‌های نسل هشتم می‌گذرد. اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند و سال ۲۰۱۶ نیز قرار است بهتر از همیشه باشد. حال طبق گزارشات اخیر نسل بعدی کنسول‌های سونی و مایکروسافت در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهند شد.

طبق تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های مایکل پتچر، پلی استیشن ۵ و اکس باکس بعدی سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شوند. او ادامه داد این امکان وجود دارد که سال ۲۰۱۹ نیز شاهد معرفی آن‌ها باشیم و بسیار شگفت آور است که سال ۲۰۱۸ معرفی شوند. او معتقد است که حداکثر شاهد عمر هفت ساله کنسول‌ها هستیم.
نقل‌قول:
من تعجب می‌کنم که اگر سال ۲۰۱۸ کنسول‌ها معرفی شوند، این امکان وجود دارد که سال ۲۰۱۹ عرضه شوند و حداکثر سال ۲۰۲۰ شاهد کنسول‌های نسل نهم خواهیم بود. فکر می‌کنم در بهترین حالت هفت سال طول بکشد و مطمئنا عمر این کنسول‌ها بیشتر از پنج سال خواهد بود.
گرچه مایکل پنچر پیش‌بینی‌های اشتباه زیادی را تا به حال انجام داده است اما به‌نظر میاید که تحلیل جدید او تا حدودی درست و قابل اعتماد است.

[تصویر:  PS4-Xbox-One-250x141.jpg]
منبع
No soldier should be honored for doing what is expected   J-117
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,706 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  SSD پلی‌استیشن ۵ سرعت تمام جنبه‌های بازی‌ها را افزایش خواهد داد White Beard 1 4,383 12-04-2020, 01:41 PM
آخرین ارسال: asarina
  پلی‌استیشن ۴ به دومین کنسول پرفروش تاریخ تبدیل شد yazdandoost 0 1,414 10-30-2019, 05:37 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,345 10-22-2019, 09:39 PM
آخرین ارسال: White Beard
  پردازنده‌ی پلی‌استیشن ۵ توانایی خلق تخریب‌پذیری‌های بزرگ و مبارزات فانتزی‌تر را دارد White Beard 0 1,193 10-22-2019, 09:35 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان