امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ما از مدال افتخار چه میخواستیم؟؟؟
سلام خدمت دوستان
چند ماهی از انتشار مدال افتخار جنگجو میگذرد و برخلاف آنچه که گیمر ها تا قبل از انتشار بازی فکر میکردند نمرات بسیار پایینی از سایت های خارجی و حتی داخلی(غیر از گیمفا) گرفت(متای 50) و خیلی از گیمرهاهم همانند این سایت ها از بازی راضی نبودند...
میخواستم نظر شمارو بدونم که آیا مدال افتخار جنگجو اون چیزی بود که مورد انتظراتون بود؟ اگر همانند این سایت ها ازین بازی خوشتان نیامد میشه دلیلشو بگید که چه چیزی از مدال افتخار میخواستید که سازنده بازی دانجر کلوز نتونست اونو برآورده کنه؟
(من به شخصه از بازی خوشم اومد و بغیر از باگ مشکل دیگه ای ندیدم و از بازی راضی ام)

[تصویر:  Medal-of-Honor-Warfighter-banner.jpg]
[تصویر:  77548233530948471452.jpg]

پاسخ
Confused25:Confused25:
به نظر من مدال افتخار یعنی = 90%need for speed 10% + call of duty
VAMPIRE DIARIES
[تصویر:  8hyv4vsucjv9apn21u.jpg]
پاسخ
به نظرمن ازباگ های بازی چشو پوشی کنیم مدال یک تجربه ناب روبه شماهدیه میکنه موسیقی بازی گرافیک وگیم پلی عالی نبودولی بد هم نبوداگرمنتقدهااین بازی روبه بدترین شکل ممکن این بازی رونمی کبودن به بهترین شوترسال تبدیل میشدواقعاcall of duty black ops2 چی داشت گیم پلی تکراری-گرافیک تکراری-فقط داستان جدیدهمین.
           خفاشی برفرازآسمان
--------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  10547364607539859335.png]
پاسخ
می خوای بذونی از مدال چی می خوایم.باشه بهت میگم
گیم پلی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
اتفاقا من از این بازی خیلی خوشم اومد
هنوز دلایل این نمراتش رو نفهمیدمConfused60:Confused60:Confused60:Confused60:
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
نیاز زیادی هم به گرافیک داریم!
پاسخ
صداگذاری و گیم پلی خوب Confused43:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
فقط گیمپلی چی بود
یه نکته:نشانه گیری نگه داشتنی نباشه(البته می دونم که اینکارو نمی کنه(چون cod اینطوریه))
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان