امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ما هیچی نمیدانیم |برسی تریلر های batman arkham knight
بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب . 2 تریلر ار بازی منتشر شده و ی سری عکس که بیشتر آن ها از همین تریلر بود . شما بارها شیرازه ی اصلی داستان که زیر خبر ها در گیمفا نوشته می شود خوانده اید اما آیا داستان به همین سادگی شروع می شود ؟
من با ی سری تحقیق و چندبار مشاهده ی تریلر به راز هایی پی بردم که گفتم بد نیست شما هم بدانید . امیدوارم لذت ببرید .

با اولین تریلری که از بازش منتشر شد شروع می کنم .
تریلر با صدایی شروع می شود که با آن آشنایی داریم . صدای Scarecrow که می گوید این اخطار آخر است و شهر نابود می شود (جلوتر دربارش توضیح میدم) . تا این جا همه با خود می گوییم که Scarecrow برگشته تا به قولی که در arkham city به ما داده بود عمل کند .
[تصویر:  22720144310022457434.jpg]
کمی بعد مردم را میبینید که شهر را تخلیه می کنند . و با خود می گویید حتما Scarecrow گاز وحشت را در کل شهر پخش کرده و با این کار شهر را نابود می کند .
[تصویر:  74698263378808894963.png]
کمی جلوتر افرادی را میبینید که به شهر حمله کرده اند و پلیس سعی می کند جلوی آن ها را بگیرد . آن ها افراد Scarecrow هستند . کمی بعد penguin و two face و harley quinn را میبینید که با Scarecrow متحد شده اند . (شما افراد هیچ کدام را نمی بینید فقط Scarecrow) .
[تصویر:  68820603603662091275.png]
همین طور که می دانید قرار است از تمام گجت ها در هنگام پرواز کردن هم استفاده کنید . در این عکس که در دقیقا در 2:58 اتفاق می افتد بتمن قبل از این که به این شخص حمله کند ظاهرا یک batarang به سمت او پرتاب می کند .
بعد از اینکه با Batmobile به دنبال two face میروید . تریلر تمام می شود . در این جا شما هیچ چیز دیگری از بازی نمی فهمید تا این که تریلری از گیم پلی بازی منتشر شد .
[تصویر:  41820996955652206385.png]
این بار تریلر با حضور Scarecrow آعاز می شود . شما او را با ظاهری جدید می بینید و باز هم کسی درحال حرف زدن است . اما این بار با صدایی واضح . باز هم می گوید که گاتام این آخرین هشدار است . این شهر رها شده و شما دربرابر ترس هایتان تنها هستید . گاتام سقوط می کند و ترس طلوع می کند . اگر شما تا حالا فکر می کردید این صدا Scarecrow بود باید بگم اشتباه می کردید (جلوتر میگم چرا) .
[تصویر:  42582650844290388778.png]
لباس شما این بار از قسمت های جدا تشکیل شده که باعث بیشتر شدن سرعت شما می شود . اما ضعیف تر می شوید مخصوصا در برابر گلوله .
[تصویر:  35658975382180266040.png]

در این قسمت شما می توانید bill boadr بتمن را ببینید .
در این جا شخصی به شما می گوید (احتمالا پلیس) شهر تسخیر شده  . شانسی نداریم . داری چیکار می کنی ؟
و بتمن سوار Batmobile می شود و می رود .

[تصویر:  01477843744550435289.png] 
​قبل از اینکه بتمن سوار Batmobile شود شما می توانید پل arkham asylum را ببینید .

[تصویر:  92741380458690131366.png]

اگر این را نقشه ی کلی شهر فرض کنیم . ممکن است بازی به arkham asylum هم کشیده شود .

[تصویر:  34207069297364895294.png]
صحنه ای که خیلی ها راحت از کنار آن گذاشتند . شما بالا سمت چپ عکس دو نفر را می بینید . نفر سمت راست لوگوی بتمن و نفر سمت چپ لوگوی رابین را بر روی لباس خود دارند . (دورشون علامت زدم) .

[تصویر:  95587323052667955543.png]
بعد از درگیری با افراد دیگر که از افراد Scarecrow هم نیستند شخصی را نجات می دهید . احتمالا همان کسی که در ابتدای تریلر به شما می گوید که شهر تسخیر شده و ما به کمک او رفته بودیم .

[تصویر:  71417358790254866123.png]

در این قسمت هم در حال حل معمای riddler با batmobile هستید . آسان به نظر نمی رسد .

[تصویر:  36818363982366345069.png]
در یک لحظه می توانید لوگوی یکی از افراد جدیدی که با آن ها مبارزه می کردیم را ببینید . افراد کسی نیستند جزء  arkham knight .

[تصویر:  55305005863170210786.jpg]

دریکی دیگر ار عکس هایی که از بازی منتشر شد هم می توانید این عکس را مشاهده کنید .

[تصویر:  61477569901118598549.jpg]

در لحظه ای که بتمن از رگبار تیر ها فرار می کند . شخصی به راحتی بتمن را شکست می دهد و می گوید : هیچ کس این جا را نجات نمی دهد . نه امیدی نه بتمنی  بنگ . معرفی می کنم arkham knight . صبر کن صبر کن یه همین راحتی بتمن را کشت ؟
اگر کمی به عکس با دقت نگاه کنید می بینید که کلت دارای صدا خفه کن است و صدای تیری که می شنوید از کلت دیگری شلیک می شود به سمت arkham knight . پس نتیجه میگیریم arkham knight اصلا شخصیت دل رحمی ندارد که مثل این فیل هندی ها بعد از شکست دشمن ی تیر کنار او شلیک کند و بگوید دفعه ی بعد .
و نکته ای مهم : اگر کمی به صدای شخصی که در ابتدای تریلر صحبت می کند دقت کنید می فهمید که صدای arkam knight است نه Scarecrow . پس همین یک شخصیت شهر را تسخیر کرده و Scarecrow برای انتقام گرفتن از بتمن برای کاری که با او کرده است برگشته . two face و penguin و harley quinn هم برای گرفتن انتقام مرگ joker از بتمن آمده اند و داستان به این سادگی ها نیست .
حالا arkham knight کیست و چرا باید شهر را تسخیر و نابود کند ؟
راستش من با این شخصیت آشنایی ندارم و نتو نستم اطلاعات زیادی از شخصیت پیدا کنم اما ی حدس هایی میزنم .
سرتاسر آرکام سیتی روزنامه هایی پراکنده شده ابود که عنوانشان: به یک زوج تبه کار تیر اندازی شد است. و یک عنوان سمت چپ آن که نوشته است . فرزندشان هم در حال مشاهده ی مرگ پدر و مادرش بود این اشاره ای به Prometheus است. یکی از دشمن های معروف بتمن که گذشته ای شبیه به او دارد و کمی هم شبیه به او لباس می پوشد و فکر کنم بیشتر از سلاح های گرم استفاده می کند . در ادامه می توانید عکس او را مشاهده کنید . 
[تصویر:  43614683096118362925.jpg]
عکسی دیگر که ممکن است ربطی به این شخصیت داشته باشد .

[تصویر:  47708763677951625309.jpg]
البته عکس دوم را تقریبا اتفاقی پیدا کردم و اگر نظریه ی آرکام سیتی درست باشد او آمده که از شهر انتقام بگیرد .

این بود اطلاعاتی که تا حالا تونستم از بازی پیدا کنم اما بازم می گم که داستان بازی خیلی وسیع تر ار این حرفاست و حتی احتمال بازگشت joker هم هست . به دلایلی که قبلا یک تاپیک درباره ی مرگ joker توضیح دادم هنوز رو حرفم هستم و میگم زندست .
در آخر یکی از کلیپ هایی که کمک زیادی به من کرد را براتون آپلود کردم پیشنهاد می کنم ببینید .
اگه خوشتون بیاد لایک نکنید شاکی می شم . نظر هم یادتون نره .

پاسخ
ممنون بابت مطلب خیلی عالی بود و چیزای بیشتری حداقل درباره Arkham Knight فهمیدم.

ولی این Arkham Knight خیلی پیچیده تره، ممکنه Robin، Azrael, Wrath و برادر خیالی Batman یعنی Thomas Wayne باشه.
برای هر کدوم از اینا دلیل موجهی وجود داره که اینجا نوشته شده:

?Who Is Arkham Knight
پاسخ
(05-22-2014, 08:35 PM)'Punished Snake' نوشته است: ممنون بابت مطلب خیلی عالی بود و چیزای بیشتری حداقل درباره Arkham Knight فهمیدم.

ولی این Arkham Knight خیلی پیچیده تره، ممکنه Robin، Azrael, Wrath و برادر خیالی Batman یعنی Thomas Wayne باشه.
برای هر کدوم از اینا دلیل موجهی وجود داره که اینجا نوشته شده:

?Who Is Arkham Knight

Wrath که شخصیت جدا داره و زیاد شبیهش نیست . Azrael هم ممکن چون میاد به ما میگه شهر قرار نابود بشه ولی خیلی تغییر کرده و با شمشیر می جنگه نه سلاح گرم . Robin هم امکان نداره چون . تنها رابینی که دشمن میشه تیم همون که توی آرکام سیتی بود و زنده میشه و میشه نقاب سرخ . Thomas Wayne هم ممکن . شاید اصلا ی شخصیت جدید باشه . فکر کنم باید بازم صبر کنیم .

پاسخ
دستت درد نکنه قشنگ بود. معلومه روش حسابی کار کردی
I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoning child

پاسخ
خیلی خوب نوشته بودی نسبت به این اطلاعات کم !!

به این بازی خیلی امید دارم و مطمئنا شاهکار خواهد شد!

پاسخ
خیلی خوب بود!
واقعا ممنون...
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
پاسخ
دمت گرم داداش عالی بود.فقط یه سوال تو این بتمن میشه batmobile رو خودمون برونیم؟؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
اینو یادت باشه وقتی بارون میاد همه ی پرنده ها دنباله سرپناهن اما عقاب بالای ابرا پرواز میکنه[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

پاسخ
(05-30-2014, 12:52 AM)'Silent Hill' نوشته است: دمت گرم داداش عالی بود.فقط یه سوال تو این بتمن میشه batmobile رو خودمون برونیم؟؟؟[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

بله کنترولش دست خودمون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عشق فداکاری تغییر ، نقد و برسی بازی Brothers A Tale Of Two Sons kaladin 3 2,271 10-04-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: kaladin
  نقد و برسی بازی NFS:Payback (آقایِ کُدی گونه) mr_code 9 2,624 12-29-2017, 12:41 PM
آخرین ارسال: mr_code
Smile استخدام نویسنده نقد و برسی بازی Claydon 2 1,892 08-25-2017, 05:57 PM
آخرین ارسال: mohireza
  ایستاده در تاریکی؛ خیره به نور | نقد و بررسی Batman: A Telltale Games Series EP.5 B.A.T 0 3,054 12-16-2016, 12:03 AM
آخرین ارسال: B.A.T
  نکات مخفی جدید از تریلر جدید death starnding ALIREZA A.T.A 0 1,634 12-08-2016, 04:57 PM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان