امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محبوب ترین و منفورترین شخصیت های دنیای بازی | سری اول
(03-14-2016, 04:45 PM)maziyarr نوشته است: واقعا خوشم اومد ، امیدوارم که همینطور ادامه پیدا کنه  S0 (29)

منتظر قسمت بعدیش هستم  S0 (24)

خیلی ممنون قسمت بعدی تا چند مدت دیگه میاد و امیدوارم از این جذاب تر هم باشه  S0 (29) S0 (29) S0 (29)
پاسخ
مقاله خوبی بود ممنون.
در مقدمه مقالتون یکمی روونی زیادی نداشتو زیاد کلمه آنها رو استفاده کردی که ظاهر خوبی نداره. البته نظر شخصی هست.
یه جا هم نوشته بودید من دوست ندارم که شخص فلان در این لیست بود ولی چون مقاله ترجمه ای هست مجبور به ان شدیم.
اولا جنبه ی جالبی نداره در وسط نقد چنین چیزی بیان بسه به نظرم بهتر بود از آخر بیان می کردید.
دوم اینکه روی جمله بندیتون بیشتر دقت کنید. کلمه ی شدیم در اینجا اشتباه به کار رفته.
در کل مقاله ی خوبی بود. سعی کنید یکمی بهتر ترجمه کنید. منظورم اینه که سعی کنید همونطوری که لینک منبع نوشته, بنویسید
خسته نباشید S0 (29)
پاسخ
(03-14-2016, 05:51 PM)HOSSEIN COD نوشته است: مقاله خوبی بود ممنون.
در مقدمه مقالتون یکمی روونی زیادی نداشتو زیاد کلمه آنها رو استفاده کردی که ظاهر خوبی نداره. البته نظر شخصی هست.
یه جا هم نوشته بودید من دوست ندارم که شخص فلان در این لیست بود ولی چون مقاله ترجمه ای هست مجبور به ان شدیم.
اولا جنبه ی جالبی نداره در وسط نقد چنین چیزی بیان بسه به نظرم بهتر بود از آخر بیان می کردید.
دوم اینکه روی جمله بندیتون بیشتر دقت کنید. کلمه ی شدیم در اینجا اشتباه به کار رفته.
در کل مقاله ی خوبی بود. سعی کنید یکمی بهتر ترجمه کنید.
خسته نباشید S0 (29)

ببخشید اگه کم و کاستی بود بنده هرچی در توان دارم دفعه بعد از ترجمه باید یه بار کلا ساختار جملات رو عوض کنم تا اینجوری نشه بازم ممنون بابت نظرتون و کمک به بهبود این مقاله  S0 (29) S0 (29) S0 (29)
پاسخ
raul menendez هم خیلی نفرت انگیز بود 3 بار گرفتمش باز فرار کرد اون سرباز هم فلج کرد اسمشو یادم نیست ولی دلم برا دخترش سوخت
پاسخ
(03-14-2016, 06:14 PM)arno0144 نوشته است: raul menendez هم خیلی نفرت انگیز بود 3 بار گرفتمش باز فرار کرد اون سرباز هم فلج کرد اسمشو یادم نیست ولی دلم برا دخترش سوخت

بله شخصیت های محبوب و منفور زیادی وجود داردند که بنده با ترجمه از سایت و با یکمی تغییرات و البته خلاصه اون رو براتون ارائه میدم که  امیدوارم  راضی کننده باشه S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29)
پاسخ
(03-14-2016, 06:22 PM)ash-1999 نوشته است:
(03-14-2016, 06:14 PM)arno0144 نوشته است: raul menendez هم خیلی نفرت انگیز بود 3 بار گرفتمش باز فرار کرد اون سرباز هم فلج کرد اسمشو یادم نیست ولی دلم برا دخترش سوخت

بله شخصیت های محبوب و منفور زیادی وجود داردند که بنده با ترجمه از سایت و با یکمی تغییرات و البته خلاصه اون رو براتون ارائه میدم که  امیدوارم  راضی کننده باشه S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29)

ممنون از شما که این همه زحمت میکشید  S0 (29) S0 (29) S0 (29)
پاسخ
منتظر حضور ویتو و تام هستیم S0 (62)
با اینکه هیچکدوم از این اسامی رو نمیشناسم ولی خوب بود S0 (2)
پاسخ
بسیار مقاله زیبا و خوبی هست! ترجمه هم خوبه! نوع نوشتن هم گیرا و جالبه!
به ایراداتی که دوستان گفتن نمی پردازیم ولی یه خورده ایراد کوچیک که بیشتر نظر شخصی بنده هست و ایراد نیست!
این خط هایی که در بین قسمت ها گذاشتی لازم نبود و میتونستی به جاش یه سرتیتر بزاری!
قرار دادن عکس شخصیت منفور و محبوب در کنار هم خیلی جالب نیست و کسی که با اون شخصیت آشنایی نداشته باشه دچار مشکل می شه! بهتر بود عکس هر کدوم در بخش توضیحات مربوط به خودش بزاری!
مقدمه هم یه خورده کم بود و توضیح آنچنانی نداده بود جوری که اگه خواننده حوصله نداشته باشه با خوندن مقدمه نه تنها به ادامه دادن ترغیب نمی شه بلکه ممکنه مقاله رو ول بکنه!
بازم خسته نباشید خیلی مقاله زیبایی بود و موضوعش هم عالی!
به خاطر ایرادات هم ببخشید! اینم بگم من در حدی نیستم که از کسی ایراد بگیرم فقط می خواستم مقاله شما بهتر و زیباتر واقع بشه!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(03-14-2016, 07:45 PM)Lincoln Clay نوشته است: منتظر حضور ویتو و تام هستیم S0 (62)
با اینکه هیچکدوم از این اسامی رو نمیشناسم ولی خوب بود S0 (2)

خیلی ممنون

بله کلا در این مقاله قصد ما معرفی شخصیت های معروف نیست چون هم راحت تره و همه میشناسن البته توی سری های بعدی هم چند شخصیت معروف هم میشه گفت وجود داره ولی این که بین شخصیت هایی که کمتر میشناسنشون بیای و ویژگی هاشونو بگی جالبه

(03-14-2016, 07:50 PM)You Never Win نوشته است: بسیار مقاله زیبا و خوبی هست! ترجمه هم خوبه! نوع نوشتن هم گیرا و جالبه!
به ایراداتی که دوستان گفتن نمی پردازیم ولی یه خورده ایراد کوچیک که بیشتر نظر شخصی بنده هست و ایراد نیست!
این خط هایی که در بین قسمت ها گذاشتی لازم نبود و میتونستی به جاش یه سرتیتر بزاری!
قرار دادن عکس شخصیت منفور و محبوب در کنار هم خیلی جالب نیست و کسی که با اون شخصیت آشنایی نداشته باشه دچار مشکل می شه! بهتر بود عکس هر کدوم در بخش توضیحات مربوط به خودش بزاری!
مقدمه هم یه خورده کم بود و توضیح آنچنانی نداده بود جوری که اگه خواننده حوصله نداشته باشه با خوندن مقدمه نه تنها به ادامه دادن ترغیب نمی شه بلکه ممکنه مقاله رو ول بکنه!
بازم خسته نباشید خیلی مقاله زیبایی بود و موضوعش هم عالی!
به خاطر ایرادات هم ببخشید! اینم بگم من در حدی نیستم که از کسی ایراد بگیرم فقط می خواستم مقاله شما بهتر و زیباتر واقع بشه!

بله درست میگید مقدمه هم که دقت کردم دیدم هم کوتاه و هم جذابیت زیادی نداره و در مورد عکس شخصیت ها از دفعه بعد همونکاری که گقتید رو انجام میدم ممنون بابت نظراتتون  S0 (29) S0 (29) S0 (29)
پاسخ
فقط کول فلپس افسانه ای...

L.A.P.D....  S0 (29)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 949 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,653 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,134 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  بازی محبوب خودتان را نقدنویسی کنید و به آن نمره دهید. White Beard 0 1,208 12-31-2018, 03:57 AM
آخرین ارسال: White Beard
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,722 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان