امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محبوب رو به زوال:بررسی کاهش جذابیت سری Assassin's creed
(06-24-2013, 09:11 PM)'Mahdi.AC4' نوشته است:
(06-24-2013, 09:04 PM)'مهدی ادیتوره' نوشته است:
(06-24-2013, 08:57 PM)'Mahdi.AC4' نوشته است: مهدی ادیتوره نظر شما محترمه اما من گفتم که ماموریت های جانبی تا قبل از نسخه ی سوم خیلی خوب کار شده بودند منظور من ضعبف بودن ماموریت های جانبی نسخه ی سوم بود و گرنه خودم از این ماموریت های نسخه های قبل تعریف کردم شما بد متوجه شدی در رابطه با بالا رفتن از دیوار این رو هم گفتم که فقط سرعتش بالا رفته از نظر گیم پلی تغییری نداشته منظور من تغییر نداشتنش بود هدف من نقد کردن این فرانچایز نیست دارم مراحل ضعیف شدنش رو میگم که در این رابطه همه قبول دارن که در حال ضعیف شدنه...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

عزیز گیمپلیش بهتر می شه دیگه!
اینکه مکانیک های گیمپلی بازی رو بهتر و طبیعی تر کردن و به ریشه های خودشون پایبند بودن ضعیف شدنه ؟
شما می دونی اساسین کرید 3 چند ساعت گیمپلی داره ؟ می دونی نقشش چه قدر بزرگه و واسه این که بازی رو 100% تمام کنی باید چه قدر واسش وقت بزاری ؟! ماموریت های فرعی این بازی اون قدر زیادن که بازیکن هیچ موقع از بازی کردن خسته نمی شه ! مثل farcry 3 اساسین کرید 3 یه open world قوی بود و فقط به خاطر اینکه تو زمان باستان نمونده بازیکنای قدیمی شاکی شدن!
اونوقت می گی ماموریت های فرعی ac3 ضعیفن ؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

ماموریت های جانبی AC3 چی بودن ؟یا کشتن یک فرد تفنگ به دست که همش یه نفر بود یا آزاد کردن یه زندانی و یا چیز های دیگه که تکراری بودن تازه من خودم این عنوان رو 100 درصد رفتم تمام شهر رو پاکسازی کردم اما ماموریت های نسخه های قبلی باید بگم شما نسخه ی دوم رو 100 درصد رفتین؟یادتون نمیاد چه ماموریت هایی داشت پیدا کردن قطعه سنگ ها از قبر مردگان که با ماموریت های اصلی هیچ فرقی نداشت که گیمر برای بدست آوردن لباس الطایر باهزارشوق میرفتشون من داخل متن هم نوشتم به کسایی که از این عنوان خوششون اومده به نظراتشون احترام میذارم....

نجات دادن یکی که توی رودخونه داره قرق می شه یا حتی جنگ های دریایی!اینا ساده نیستن ولی خوب ...
ولی همین که شما 100% رفتی یعنی جالب بوده یعنی خوشت اومده ازش 
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
بهترین عنوان در این سری AC2 بود که هیچ ضعفی نداشت.نسخه ی BH هم عالی بود ولی ضعفش تو شخصیت پردازی و پایانش بود.و AC از نسخه ی REVELATIONS رو با زوال رفت.در واقع با تصمیم اشتباهی که سازندگان گرفتند.سازندگان در این بازی تصمیم گرفتند که ماموریت های جانبی این بازی (که یکی از جذابیت های اصلیش بود مثل اون تصویر ها روی ساختمانها)رو حذف کنند.نسخه ی رولیشن داستان کلیشه ای و شخصیت پردازی بدی داشت و شهر هم بسیار کوچک شده بود و نواوری (که در تمام قسمت های این عنوان بود) این بازی فقط یک بمب ساختن بود.بعد از انهم ac3 که با عجله ساخته شد و بازی پر باگ و داستان و شخصیت پردازی نچندان خوب و نداشتن ماموریت جانبی جالب جزو ضعف هایش بود.مطمئنا ac4 از نسخه ی 3 هم بدتر میشود.
به نظر من راه حلش اینه که یوبیسافت این بازی رو حداقل هر 2 سال یبار عرضه کنه و بشینه رو بازی کار کنه(مثل ac2)
امیدوارم سر عقل بیاد.
ازشما هم(mahdi.ac4) بابت مقاله ی خوبتون ممنونم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
تنها شماره واقعی که درمورد عقیده اساسین ها نوشته بود فقط اساسین 1 بود و بس.الطائر یه اساسین واقعی بود و هست و در واقع یه اسطوره بود.کی گفته اساسین 2 شاهکار بود؟؟!! والا بخدا الطائر به این اتزیو هوس باز شرف داره اون که هر کیو میدید کف میکرد آخه کدوم اساسینی اینجوری بود؟! شما رفتین در مورد اساسین های واقعی یه کم اطلاعات کسب کنید؟!همشون کپ الطائر کبیر وفادارند.اونایی که میگن اتزیو از الطائر بهتر و برتر بوده با عرض تاسف باید بگم از اساسین هیچی نمیدونن.اتزیو به عنوان یه شخصیت واقعا خوب پرداخته شده بود ولی نگین یه اساسین بود.اون یه آدمی بود که واقعا عمیقا باهاش هم زاد پنداری میکردم ولی هیچ وقت به عنوان یه اساسین نگاهش نمیکردم.اساسین 2 به عنوان یه گیم برای بعضی ها که سر گرم بشنو بگن "آره عجب بازی توپی.به این میگن اساسین!" خوبه وگرنه اون کی داشت در مورد فرقه اساسین حرف میزد؟؟ یوبیسافت همتونو بازی داده به خدا!!!!!
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

​پاتوق طرفداران الطیر کبیر
پاسخ
هرچند بازی داره کم کم تکراری میشه...ولی مطمعنم در نسخه 4،سازندگان درس عبرت گرفته اند و از تکراری شدن بازی جلوگیری خواهند کرد...
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
ممنون مهدی جان !
مفهوم به قولی AC رو خزش کردن. هر قسمت گفتن میخوایم گیم پلی جذاب تر کنیم ولی دست آخر گند زدن.
شخصیت پردازی عالی همیشه پای ثابت این فرانچایز بوده ولی من یه هیچ وجه با کانر ارتباط برقرار نکردم.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
!Video Games ruined my life, Good thing I have two extra

[تصویر:  p2zgsueqyro65v5fsqse.jpg]
پاسخ
افرین خسته نباشین [img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
Momielo عزیز...سازنده های بازی از نام فرقه ی اساسین به عنوان پایه ی داستان بازیش استفاده کرد و خودش چون داشت یه بازی می ساخت خیلی چیز ها به بازی اضافه کرد که اصلا توی این فرقه وجود نداشت...اگه قرار بود که اون ها کل بازی رو بر اساس تفکرات و عملکرد های این فرقه بسازن که اصلا اسمش رو نمیشد گیم گذاشت چون در حقیقت که اساسین ها از دیوار راست بالا نمی رفتند و از بالای یه برج چند ده متری به آسونی به پایین و روی یه مقدار کاه نمی پریدند...یوبیسافت به گیم پلی این بازی خیلی چیز ها اضافه کرده و از فرقه ی اساسین ها فقط کمی الگو گرفته...همین
پاسخ
(06-24-2013, 10:22 PM)'Mahdi.AC4' نوشته است: Momielo عزیز...سازنده های بازی از نام فرقه ی اساسین به عنوان پایه ی داستان بازیش استفاده کرد و خودش چون داشت یه بازی می ساخت خیلی چیز ها به بازی اضافه کرد که اصلا توی این فرقه وجود نداشت...اگه قرار بود که اون ها کل بازی رو بر اساس تفکرات و عملکرد های این فرقه بسازن که اصلا اسمش رو نمیشد گیم گذاشت چون در حقیقت که اساسین ها از دیوار راست بالا نمی رفتند و از بالای یه برج چند ده متری به آسونی به پایین و روی یه مقدار کاه نمی پریدند...یوبیسافت به گیم پلی این بازی خیلی چیز ها اضافه کرده و از فرقه ی اساسین ها فقط کمی الگو گرفته...همین

نه عزیز من اتفاقا همین ورزشی که الان شماها بهش میگین پارکور رو همین فرقه به وجود آورد. در ضمن کی گفته اگه فرقه خالص باشه گیم به حساب نمیاد؟ مگه همین اساسین 1 گیم نبود؟...حتما خربزه بوده!...به نظر من بعد اساسین 1 این گیم تبدیل شد به نیناشناش کرید!
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

​پاتوق طرفداران الطیر کبیر
پاسخ
ی چیزی تو این بازی گم شده و از نسخه ی 2 به بعد هم اتفاق افتاد
به نظر من ی داستان با اساسین قطی می کنن . هم می خوان انقلاب آمریکا باشه هم ی اساسین . هم می خوان دزد دریایی باشیم هم اساسین . من تا جایی که می دونم اساسین ها برسر آزادی میجنگیدن ولی نمیدونم بیشتر روی مخفی کاری تمرکز داشتن یا جنگ .
پاسخ
(06-24-2013, 10:47 PM)'krazy_kow@' نوشته است: ی چیزی تو این بازی گم شده و از نسخه ی 2 به بعد هم اتفاق افتاد
به نظر من ی داستان با اساسین قطی می کنن . هم می خوان انقلاب آمریکا باشه هم ی اساسین . هم می خوان دزد دریایی باشیم هم اساسین . من تا جایی که می دونم اساسین ها برسر آزادی میجنگیدن ولی نمیدونم بیشتر روی مخفی کاری تمرکز داشتن یا جنگ .

مشکل شما اینکه فکر می کنید که باید مثل قدیماش باشه و البته اطلاعاتی از اساسین های واقعی ندارید !
فراموش نکنید این بازی ساخته یوبیسافته و اصلا نیومده مستیقما اتفاقات تاریخی رو نمایش بده و کلا درباره حسن سباح و ... باشه !
اخه یکی به من بگه اگه یوبی می خواست بازم از مسیاف و التائر بسازه دیگه ورشکست می کرد!اخه جای مانور نداره !
بابا ! این یه بازیه مثل همه بازی های دیگه تغییر می کنه بهتر می شه یا خراب می شه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] التائر و ac 2 رو ول کنید دیگه.
قبول دارم کانر اون چیزی نبود که انتضارش رو داشتیم و اصلا قابل مقایسه با اتزیو و التائر نیست.قبولم دارم ac3 نسبتا ضعیفتر بود ولی من به black flag امید دارم و دوست دارم بازی واقعا خوبی باشه و البته مطمعنم نا امید نمی شم!
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,795 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 959 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 985 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,911 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,128 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان