امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(مدالی که به خون آغشته شد) نقد بازی Medal of Honor Warfare
مجموعه بازی های Medal of Honor هست که توانسته طرفداران زیادی به خود جمع کند و بشود یکی از بهترین بازی های FPS تاریخ حالا من تصمیم دارم که این بازی را نقد کنم امیدوارم لذت ببرید

توجه:متسفانه من قسمت قبل را بازی نکرده و اگر در جایی اشتباهی شد عذرخواهی میکنم
[تصویر:  61955448116206373136.jpeg]

بازی توسط شرکت Danger Close ساخته شده و میگویند که در این بازی شرکتی دیگر کمکی نکرده و ناشر بازی یعنی EA میخواهد دایای FPS را از چنگ Activision در بیاورد

[تصویر:  dangerclosegames_logo.gif]

مدال ام هنوز اعتبار دارم
در داستان این سری ما در گروه به نام Tier 1 که در شهری به نام Isabela در فیلیپین در حال جنگ و نابودی گروه های تروریستی هستیم و در محلی دیگر گروه دیگری در حال مقابله با دزدان دریایی سومالی هستن که برای آزاد کردن گروگان ها در حال مبارزه هستن

[تصویر:  38490695431321558477.jpg]

گلوله ای که مدال را شکاند
گیم پلی بازی به بسیار خوب و درست به کار رفته شما میتوانید پشت جایی بروید و با زدن یک دکمه سر خود را همراه با نشانه گیری به این طرف و آنطرف ببرید که یک نوع کاور گیری محسوب میشود
از طرفی دیگر هم تنوع زیادی دارد مثلا شما با قسمت هایی رانندگی طرف میشوید که یکی از قسمت های خارق العاده ی در بازی محسوب میشود
در بازی المان هایی جالب از نظر انواع در باز کردن ها وجود دارد به عنوان مثال شما میتواید در ها را با زدن لگد یا ب استفاده از شادگان و....... باز کنید و برای اینکه این آیتم ها را باز کنید باید یک اندازهای Head Shot کنید
نکته ی دیگری که میشود گفت که گیم پلی بازی زیباست به دلیل فیزیک عالی بازی است که رنگ و بو ای به بازی می دهد

یکی از بهترین و پر هیجان ترین قسمت های بازی

[تصویر:  moh-2.jpg]

تقنگی واقعی در دستان من است
همان طور که میدانید بازی با متور گرافیکی Frostbite 2.0 موتور ساخته ی DICE و در بازیهای Battlefield 3 و NFS : THE RUN استفاده شده و شماره بعدی Generals هم از همین موتور استفاده میشود که در این بازی نهایت قدرت خود را نشان داده و گرافیکی زیبایی به بازی بخشیره

از طرفی دیگر فیزیک فوق العاده ی بازی دیگر بازی را تکمیل و چیزی دیگری برای بازی نمیگذارد که از بازی موردی پیدا کنیم

گرافیک و فیزیک بازی بسار زیبا است

[تصویر:  Medal_of_Honor_Warfighter_-_Somalia_-_2-610x400.jpg]

صدای کشته شدن
آهنگ های بازی به خوبی کار شده و هیجانی زیبایی به بازی میدهد و در مورد صدای اسلحه ها هم بسیار زیبا کار شده

مدال هنوز زنده است
در آخر بازی به خوبی کار شده و من خودم به شما قول میدهم که از خرید و بازی کردن پشیمان نمیشوید

توجه: این مطلب کپی نیست
برای کپی حتما با ذکر منبع کپی شود
پاسخ
عالي بود ممنون Confused62:

الان ميخونمش Confused25:

راستي نمره ي من به اين بازي : 7/10
پاسخ
خیلی خوب بود.ولی کم بودConfused24:
[تصویر:  fm02cwg3jiqhntv56q1j.jpg]

پاسخ
(10-27-2012, 09:13 PM)soheilds نوشته است: خیلی خوب بود.ولی کم بودConfused24:

من که نمیتوم همه رو بنویسم این یک مسکن تا زمانی که خود سایت بذارهConfused43:Confused43:
پاسخ
خیلی کم بود ولی مطالب کمش خوب بود ولی قابل قبول نبود چون واقعا کم بود و نمی شد گفت یک نقد بود
ولی به عنوان یک نظر شخصی خوب بود
پاسخ
EA این دفعه یک فاجعه درست کرده! نمره های این بازی از 6 به بالا تجاوز نکرده! Confused43:Confused43:Confused43:
Danger Close نتونسته همچین درست حسابی هم از Frostbite 2 استفاده کنه. باعث تاسفه که CoD نمره بیش تری خواهد آورد و با فروشش باز من منو متاسف تر خواهد کرد.
پاسخ
(10-28-2012, 12:08 AM)FATAL1TY نوشته است: EA این دفعه یک فاجعه درست کرده! نمره های این بازی از 6 به بالا تجاوز نکرده! Confused43:Confused43:Confused43:
Danger Close نتونسته همچین درست حسابی هم از Frostbite 2 استفاده کنه. باعث تاسفه که CoD نمره بیش تری خواهد آورد و با فروشش باز من منو متاسف تر خواهد کرد.

البته ميلاد جان بخش مولتي پليرش خيلي قويه و واقعا رو اون بخش خوب كار شده من خودم تونستم 1 ساعت مولتي بازي كنم تو Xbox Live خيلي باحاله ! Confused29: واقعا آدم سير نميشه ! آخر مبارزه ها هم دو تا گروه ميان با هم دست ميدن ! خيلي جالبه و واقعا يه تجربه جالبه و از BF3 هم بهتره Confused29:
پاسخ
(10-28-2012, 12:20 AM)Gamerstation نوشته است:
(10-28-2012, 12:08 AM)FATAL1TY نوشته است: EA این دفعه یک فاجعه درست کرده! نمره های این بازی از 6 به بالا تجاوز نکرده! Confused43:Confused43:Confused43:

البته ميلاد جان بخش مولتي پليرش خيلي قويه و واقعا رو اون بخش خوب كار شده من خودم تونستم 1 ساعت مولتي بازي كنم تو Xbox Live خيلي باحاله ! Confused29: واقعا آدم سير نميشه ! آخر مبارزه ها هم دو تا گروه ميان با هم دست ميدن ! خيلي جالبه و واقعا يه تجربه جالبه و از BF3 هم بهتره Confused29:
آره ولی مولتی تو یاران چنان معنی و مفهومی نداره!
پاسخ
ea شورش رو در اورده فقط داره روی بخش های مولتی کار می کنه و انلاین
تازگی ها هم که می خوان بازی ها رو f2p بکنن
دیگه نسل افلاین بازی کردن سر امده باید یک تغییر روش بدیم که من یک برنامه هایی دارم
پاسخ
باور کنید هیچی مثل بازی call of duty نمیشه /حتی اگه EA بتل فیلد 4 هم بسازه در مقابل بازی COD کم میاره Confused62:Confused62:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 952 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,657 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,136 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  کدوم بهتره؟ Call of Duty Modern Warfare 2 یا battlefield Bad Company 2؟ Mohammad Fathi 3 1,709 02-23-2018, 11:07 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  بازی برای افتخار For Honor MoeinTN 0 1,489 12-28-2017, 01:08 PM
آخرین ارسال: MoeinTN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان