امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بازی Sims 4
(12-25-2014, 12:30 AM)'مجید نصر' نوشته است:
(12-25-2014, 12:25 AM)'magical8' نوشته است:
(12-25-2014, 12:13 AM)'مجید نصر' نوشته است:
(12-24-2014, 11:50 PM)'magical8' نوشته است:
(12-24-2014, 11:25 PM)'مجید نصر' نوشته است: خب ببین الان دوباره بازی رو به صورت کامل پاک کن و از بازی هر چی مونده رو هم پاک کن مثل پوشه ی سیوی ککه توی داکیومنت هست.
نرم افزار اوریجین رو هم به صورت کاممل پاک کن.
حالا دوباره بازی رو نصب کن و فقط از کرک ریلودد استفاده کن و حتما هم اخرین آپدیت بازی رو هم بریز و بعد بازی رو اجرا کن.
اگه دیدی ارور اوریجین داد اوریجین رو هم نصب کن.

ممنون که انقدر سریع پاسخ میدید.کارهایی که گفتید رو انجام دادم باز ارور میده و اینکه vp6 اینستال نمیشه یعنی کلیلک می کنم روش اتفاقی نمی افته!این نرماله؟
[تصویر:  287lnco.jpg]

خواهش میکنم دوست عزیز
بله توی پوشه vp6 دو تا فایل اجرایی هست وقتی روی خفتشون میزنی هیچ اتفاقی نمیفته ولی این دو تا فایل کار خودشونو انجام میدند.
یک پوشه ی دیگه هم هست به اسم vc که توی اونم دو تا فایل اجرایی هست حتما جفتشون رو نصب کن.

مرسی نصب کردم پس ولی باز نمیشه همون ارور قبلی!باید اورجینو بریزم یا فرقی نداره؟

خب حالا اینکار رو بکن اوریجین رو نصب کن و بعد توی اون لاگین شو وقتی لاگین شدی ارتباط کل کامپیوتر رو با اینترنت قطع کن و در حالی که اوریجین اجرا هست بازی رو اجرا کن.
این دیگه آخرین راه حل ممکنه.

نشد که نشد...ولی به هر حال ممنون برای وقت گذاشتن و پاسخ دادن،سپاسگذارم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
خب الان یه سری از مشکلات بازی رو میگم بهتون:

پنج راه حل برای مشکلات و خطاهای کارت صوتی در بازی
با سلام .
هنگام بازی کردن مشکلات و خطاهای زیادی را با کارت صوتی می توانید داشته باشید . از جمله مشکلاتی که در بازی می توانید داشته باشید عبارت اند از : نداشتن صدا ، کم بودن صدا ،تاخیر در صدا ، خطا در صدا و لکنت زبان .
در این پست ما سعی خواهیم کرد به تمام مشکلاتی که در بالا مطرح کردم ، رسیدگی کنیم :
راه حل اول :
اول از همه ، اطمینان حاصل کنید که نرم افزار DirectX نصب و به روز رسانی شده است . می توانید به مطلب ” راه حل برای مشکلات و خطاهای دایرکت ایکس در بازی “ مراجعه کنید .
راه حل دوم :
پس از به روز رسانی نرم افزار DirecX ، شما باید درایور کارت صوتی خود را به روز رسانی کنید . برای اطلاعات بیشتر به مطلب ” چگونه کارت صوتی را آپدیت کنیم؟! “ مراجعه کنید .
راه حل سوم :
اگر هنگام بازی هیچ صدایی ندارید و یا با لکنت زبان روبه رو شدید ، بازی را با صدای استریو (Stereo) شروع کنید .
برای این کار بعد از اجرای بازی به تنظیمات صدا رفته و صدا را در حالت Stereo قرار دهید .
راه حل چهارم :
توجه : این راه حل مخصوص کسانی هست که از کارت صوتی Realtek استفاده می کنند.
به کنترل پنل بروید . در سمت راست و بالا View by را بر روی Category تنظیم کرده و سپس بر روی Hardware and Sound کلیک کنید
حال بر روی Realtek HD Audio Manager کلیک کنید.
در دیالوگی که نمایان شده است بر روی تب Default Format کلیک کنید .
حال Default Format را بر روی Bits 24 , 44100 Hz یا Bits 16 , 44100 Hz قرار دهید .
بر روی دکمه Ok کلیک کرده و بازی را اجرا کنید .
راه حل پنجم :
اگر شما چهار مرحله بالا را انجام دادید ولی باز هم مشکل حل نشد ، درایور کارت صوتی را دوباره نصب کنید و سیستم را دوباره راه اندازی (ریستارت) کنید و بگذارید ویندوز به طور اتوماتیک کارت صوتی را شناسایی کند . این بهترین راه حل برای خطاها و مشکلات مربوط به کارت صوتی است .

سیو نشدن بازی Sims 4:
برای حل این مشکل شما باید بدرستی وارد اکانت Origin خود شوید و آنرا برای اجرای بازی نبندید.

ارور msvcp120.dll هنگام اجرای بازی:
برای حل این مشکل شما باید برنامه vcredist_x86 را درصورتی که ویندوز شما 32 بیت است و یا اگر ویندوز شما 64 بیت است vcredist_x64 را از داخل دی وی دی بازی نصب کنید

The Sims 4 Has Stopped Working:
برای حل این ارور پیشنهاد می کنیم که قبل از اجرای بازی برنامه های درحال اجرا را ببندید و یا قبل از اجرای این بازی پروکسی مرورگر خود را غیرفعال سازید. اگر هنوز مشکل حل نشده است آپدیت 2 و کرک ورژن 6 را نصب کنید تا حدودی این مشکل برطرف خواهد شد

حل ارور Can’t run The Sims 4 with the Video Card in this System در هنگام اجرای بازی
برای حل این ارور باید درایور گرافیک خود را آپدیت نمایید.

حل مشکل سیاه شدن صورت کاراکترهای بازی
1.ابتدا بازی را از برنامه ی Origins پاک نمایید
2.سپس خود برنامه Origins را از رایانه ی خود حذف کنید.
3.اکنون رایانه خود را رستارت کنید.
4.بعد از بالا آمدن ویندوز برنامه Origins را نصب نمایید و بازی Sims 4 را در آن اضافه نمایید.

حل ارور Unable to Start:
1.بازی را اکسترک کنید و کرک را در بازی بریزید.

2.سپس برنامه vcredist_x64 ،vcredist_x86 که در پوشه __Installer بازی موجود است را نصب کنید.
3.بعد درون اورجین اکانت بسازید.
4 . اورجین را کامل ببندید و اینترنت رو قطع کنید.
5. دوباره اورجین رو بدون اینترنت اجرا کنید.
6 . یوزر و پسورد اورجین رو بزنید به صورت آفلاین وصل شوید.
7.نام فایل TS4.par را به The.Sims.4.Launcher.par در پوشه bin تغییربدهید.
8.و در اخرهم لانچر را اجرا کنید .
نکته: اگر هنوز مشکل حل نشده است برای وصل شدن به اورجین از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کنید

ارور Unable to start initialization error at start up
این خطا معمولا بعد از نصب آپدیت دوم بازی پیش می آید برای حل آن: از اورجین خارج شوید و اینترنت خود را غیر فعال کنید و درحالی که کل اینترنت رایانه قطع است اوریجین و سپس بازی را اجرا نمایید.

E1103 ارور:
برای حل این ارور شما بای برنامه های vcredist_x86 در صورت 32 بیت بودن رایانه شما و با vcredist_x64 در صورت 64 بیت بودن رایانه تان دانلود و نصب نمایید.

ارور The dynamic library rld.dll failed to initialize e1103:
برای حل این مشکل شما باید راه حل های زیر را انجام دهید :
1- نرم افزار آنتی ویروس این فایل را حذف کرده است.توجه داشته باشید برای نصب بازی باید آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید. نکته: اگر برنامه آنتی ویروس فایلی را پاک کرده باشد شما می توانید فایل پاک شده را از داخل خود آنتی ویروس بازیابی نمایید.
2- نرم افزار VC++ 2013 را نصب کنید.
3- بازی را آپدیت کنید.
Confused37:
[تصویر:  51551744938102478059.png]
پاسخ
واسه من این ارور میاد راه حل چیه http://www.axgig.com/images/87448226073411629130.jpg
پاسخ
(02-05-2015, 11:28 PM)ZedBoy نوشته است: واسه من این ارور میاد راه حل چیه http://www.axgig.com/images/87448226073411629130.jpg

سلام
این ارور به خاطر اینه که انتی ویروس شما فایل rld.dll که مربوط به کرک بازی میشه رو پاک کرده.
برای رفع مشکل آخرین آ\دیت بازی رو که داخل قسمت دانلود آ\دیت ها وDLC های بازی هست دانلود کن و نصب و کرک کن مشکلت حل میشه.
البته قبلش حتما انتی ویروست خاموش باشه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
مرسی عزیز

داداش فقط لینک سالم از آخرین آپدیت بزاری ممنونت میشم :)
پاسخ
(02-11-2015, 03:35 AM)ZedBoy نوشته است: مرسی عزیز

داداش فقط لینک سالم از آخرین آپدیت بزاری ممنونت میشم :)
آخرین آپدیت بازی به همراه کرک :cool: :cool: :cool:
The Sims 4 Holiday Celebration & Outdoor Retreat
پاسخ
سلام من آخرین آپدیت 6 و کرک 10که مربوط میشه به استخرها رو ریختم ولی وقتی وارد بازی میشم بازی میپره بیرون
لطفا راهنمایی فرمایید که چیکار کنم بازیم خراب شده :(
راستی این آپدیت و کرک را از سایت http://simsfeed.ir/post/337 دانلود کردم
پاسخ
این راه حل رو که میگم انجام بدید شاید درست شد.

ابتدا بازی را پاک کرده(از سیو خود بک اپ بگیرید)و دوباره باازی را نصب کنید.
سپس به نصب اپدیت و محتویاتش بپردازدید.
اگر نشد یک عکس از ارور بگیرید
پاسخ
سلام
چرا بازی من اینجوری نشون میده؟
صورت کارکترهاهم به صورت چار خونه قرمز سفید هست
:( :( :(
اینم عکس
http://*****/images/2ra0wrm113dvmz8u8itv.png
پاسخ
سلام دوستان من وقتی سیمز 4 رو اجرا میکنم آدم ها چهره هایی رنگی چهارخونه ای دارن و نمیشه صورت و چیزاشونو هم تغییر داد و وقتی وارد بازی میشم هم به همین صورته و بعضی از وسایل هم سیاهه کسی دلیلشو میدونه؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,542 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,715 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,413 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 40,871 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR
  رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt مجیدنصر 1,422 340,798 06-19-2020, 02:58 PM
آخرین ارسال: mr3023m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان