امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه با کسری نراقی ( مدیر سایت گیمفا)
امروز مصاحبه ای را برای شما در نطر گرفته ایم که در هفته نامه گیمفا dreamمنتشر شده است برای متن کامل مصا حبه به لینک زیر رفته و هفته نامه را دانلود کنید.
https://forum.gamefa.com/showthread.php?tid=1381
------------------------------------------------------------------------------------

تعدادی از سوالات
1.یکم از خودتان برای ما بگویید و چرا فضای مجازی را برای کار انتخاب کرده اید.
من کسری نراقی هستم متولد 24 مهر 1365 و دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر ، حدود 7 -8 سالی میشه که در اینترنت فعالیت می کنم و بیشتر وقتم را در اینترنت می گذرونم اول از وبلاگ شروع کردم و بعد از مدتی تصمیم گرفتم که یه مقدار حرفه ای تر در این زمینه فعالیت کنم و سایت ایجاد کردم چندین سایت هم ایجاد کردم که موفق نبودند تا اینکه گیمفا ایجاد شد بخاطر علاقه ی شدیدی که به بازی های کامپیوتری داشتم به همراه شروین روشن تصمیم گرفتیم در سال 89 سایت گیمفا را ایجاد کنیم. فکر می کنم فقط در این زمینه می تونم مثمر ثمر باشم به همین خاطر خیلی دوست دارم شغل آینده ام همین کار باشد؛ هر چند که در ایران نمی توانید درآمد خوبی از این راه بدست آورید
2.سایت گیم را خودتان انتخاب کرده اید یا نظرات دیگران بود تا آن را درست کنید.
انتخاب خودم بود البته نظرات دوستان هم در این زمینه خیلی کمک کرد. بخاطر اینکه می خواستم یک سایت حرفه ای و کامل ایجاد کنم همراه با شروین روشن این سایت را ایجاد کردیم که پس از مدتی دانیال نوروزی و رسول خردمندی هم به گروه ما اضافه شد چون اینکار یک کار تیمی هست و به هیچ وجه به صورت تک نفره شما نمی توانید به کارتان ادامه بدید.خیلی خوشحالم تو این مدت توانستم با افراد زیادی آشنا شوم و همکاری کنم افرادی که واقعاً شگفت انگیز هستند و کار کردن با اونا برای من باعث افتخار است.
3.از شروع کارتان و سختی هایش برای ما بگویید.
شروع کار که واقعاً سخت بود در ابتدا کار هیچ کسی به شما توجه نمی کند هیچ درآمدی ندارید و اگه با عشق کار نکنید شکست خواهید خورد یکی از دلایلی که ما تونستیم تا اینجا کار کنیم و انشا الله که بتونیم ادامه بدیم عشق به بازی های کامپیوتری بود عشقی که از دوران کودکی با ما هست و به ما انگیزه ادامه کار را می دهد. روزهای زیادی بود که واقعاً نا امید می شدیم حتی سایت یکبار تا مرز تعطیلی کامل رفت ولی توانستیم دوباره سایت را برگردونیم و اینبار با قدرت بیشتری به کار ادامه دادیم کاربران سایت و خواننده ها هم به ما امید می دادند که ما همچنان به فعالیت خودمان ادامه بدیم و تا دیر وقت و به صورت شبانه روزی روی سایت کار کنیم
پاسخ
خیلی مصاحبه ی خوبی بود
واقعا پشتکار اقا کسری را تحسین میکنم
خیلی هم با اعضای سایت خوبن و سریع به سوالات پاسخ میدن
----------------
ممنونConfused25:
[تصویر:  fm02cwg3jiqhntv56q1j.jpg]

پاسخ
متن کاملش هم توی هفته نامه گیمفا dream هست
پاسخ
مرسی آقا کسری گیمفا پلاس چی شد؟
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
(09-03-2012, 10:50 AM)amirhossein نوشته است: مرسی آقا کسری گیمفا پلاس چی شد؟

بزودی منتشر میشه
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
پاسخ
مدیر خونگرمی هستی اقا کسری
خدا عمرت بده!
صفحه فیس بوک نداری اقا کسری!Confused38:
پاسخ
ارزش خواندن رو داره.خیلی قشنگ بود.Confused62:Confused29:
ممنون.Confused74:
                                                                                                                    [تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTER3H7B0x_eW6tYETXl6t...ze8WpqS1bP]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود از یوتیوب با سایت mohadeseesmaeeli 3 1,611 09-21-2023, 01:40 PM
آخرین ارسال: valeriehowe
  سایت دانلود ویدیو از اینستا mohadeseesmaeeli 0 875 04-17-2022, 02:35 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  طراحی سایت و بالا بردن ترافیک سایت شما با استقاده از گوکل( قسمت اول) sanazazizi13 1 1,344 02-13-2022, 10:15 PM
آخرین ارسال: amin7756
  ساخت نمونه کیس پناهندگی رایگان + سوالات مصاحبه پناهندگی asow99 0 1,330 02-02-2022, 01:59 PM
آخرین ارسال: asow99
  طراحی سایت پزشکی hosss3in 0 5,964 01-19-2022, 01:29 PM
آخرین ارسال: hosss3in

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان