امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطالبی راجب Call Of Duty advanced warfare که شاید نمیدانستید
(05-05-2014, 06:28 PM)'hexer' نوشته است:
(05-05-2014, 04:22 PM)'S N I P E R' نوشته است: ریدن با این کال ساختنشون
چیه این ؟؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ادامه گوستس درست میکردن خیلی بهتر بود
این آتاآشغالا چیه از خودشون استخراج میکنن؟؟پرش بلند و بازو های مکانیکی و ....... (دنیا فقط کالافه مدرن ، امروزی ، با درک و منطق بیشتر )[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
باز به این حرف رسیدم ، آمریکایی و تخیلات تخمی تخیلی شون
حداقل داستان گوست رو ادامه میدادن فکر کنم بهتر بود تا بیان دم به ثانیه شخصیت و داستان و ..... جدید ول کنن و تو گوه خودشون بیشتر بغلتن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
امیدمون بلک آپس بعدی[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] شرکت جنگای مدرن چایید

نظرتون محترم ولی میشه قشنگ ترم گفتشا نیاز به ابنهمه بد و بیرا نیست شاید بعضی ها این بازی رو که به Titan fall نزدیک تر شده بیشتر دوست داشته باشن !
ولی مسلما اون Cod باز های قدیمی رو نارا حت میکنه
در ضمن اسم این بازی (کال او دیوتی) ااست نه کال اف  حتی (کال اف دیوتی) هم درست نیست [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اینطور نیست که Cod باز های قدیمی ناراحت بشن اتفاقا بیشتر باعث خوشحالیشون میشه که ببینن این سری داره پیشرفت میکنه.در جواب دوستی که از بازی انتقاد کرده بودن بگم بهتره از روی علایق خودمون قضاوت نکنیم و باید به طور کل به بازی نگاه کنیم.پیشرفت گرافیکی را نمیتوان الان با تاکید گفت دارا است تا زمان عرضه نشدن یک تریلر از گیم پلی گرافیک بازی نا مشخص است.اما پیشرفت هایی داشته که خیلی از منتقدان را جذب خود کرده پس نباید بازی را نادیده گرفت و مهم تر از اینکه بازی را از اون حالت یک نواخت و خسته کننده و قدیمی بیرون کشیده.

[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
کاربر محترم جناب S N I P E R

لطفا از جملات بهتری استفاده کنید.محیط فروم شایسته این جملات نیستند.
پاسخ
شبیه Crysis شده دیگه../
پاسخ
راستشو بخوای هر دو رو دیدم تو همون تریلر (شاید 200 بارهم نگاه کرده باشم تریلر رو)
ولی شخصا جنگ مدرن رو به این چنین جنگی ترجیح میدم به هر حال ممنون
پاسخ
کی گفته اکتیویزن از بازی های دیگه تقلید کرده؟ اونایی که اون پرش ها رو می گن، می دونند که این کالاف چند ساله که در حال ساخته. چه جوری می تونه تقلید کنه در حالی که تایتان e3 2013 معرفی شده؟ اون نامریی شدنم از بازی خودش یعنی بلک اوپس2 کمک کرده. اون تانکه هم من هر چی فکر کردم روش نفهمیدم این کجا شبیه عنکبوته. خب عنکبوت هشتا پا داره ولی این تانک چهار تا. هیچم از سگ های نگهبان تقلید نکرده.

پاسخ
(05-15-2014, 05:39 PM)'arezghost' نوشته است: کی گفته اکتیویزن از بازی های دیگه تقلید کرده؟ اونایی که اون پرش ها رو می گن، می دونند که این کالاف چند ساله که در حال ساخته. چه جوری می تونه تقلید کنه در حالی که تایتان e3 2013 معرفی شده؟ اون نامریی شدنم از بازی خودش یعنی بلک اوپس2 کمک کرده. اون تانکه هم من هر چی فکر کردم روش نفهمیدم این کجا شبیه عنکبوته. خب عنکبوت هشتا پا داره ولی این تانک چهار تا. هیچم از سگ های نگهبان تقلید نکرده.

حالا تقلید کرده یا نکرده به من ربطی نداره من یه گیمرم دوست دارم یه بازی خوب باشه حالا فک نکنم یه تقلیذ کوچیک مشکلی داشته باشه

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
خیلی شبیه کریسیس 3 شده. من برام تقلید فرقی نداره فقط میخوام از بازی خوشم بیاد. که تا حالا بهترین شوتر اول شخصی که بازی کردم کریسیس 3 بوده.
مطالبت هم جالب بود. ممنون
[تصویر:  4c43d128ada54984b09cfe7a9468fb92.0.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  (شیوه ای جدید در مقاله نویسی)Battlefield-vs-Call of duty one.aiden 13 5,120 04-11-2020, 02:39 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  ندای وظیفه تیمی | نقد و بررسی Call of Duty: Black Ops 4 yazdandoost 6 2,246 10-22-2018, 05:53 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  کدوم بهتره؟ Call of Duty Modern Warfare 2 یا battlefield Bad Company 2؟ Mohammad Fathi 3 1,709 02-23-2018, 11:07 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  اجرای بازی COD Infinite Warfare بر روی MSI GT72VR Dominator Gabit0 2 2,070 03-01-2017, 05:33 PM
آخرین ارسال: Gabit0
  جنگاورانی از جنس آینده|پیش نمایش بازی Call OF Duty:Infinite Warfare Hidden Shadow 8 4,590 10-28-2016, 09:24 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان