امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی تمامی کرکتر های عنوان GTA IV
به نام خدا 

gta iv یکی از عناوین بزرگ ROCKSTAR GAMES و دنیای گیم بوده است عنوانی فراموش نشدنی که در سال 2008 عرضه شد وتوانست متای 98 را دریافت کند.

همانطور که میدانید این عنوان داری کرکتر های زیاد و دوست داشتنی  بود هدف ایجاد این مقاله یاداوری دوباره 
این کرکتر ها واشنایی بیشتر با انان است.

[تصویر:  1c43130b7f321.jpg]
(NIKO BELLIC)

کرکتر اصلی این بازی میباشد دلیل اومدن نیکو به لیبرتی سیتی که به 3 قسمت تقسیم میشه:
کشتن RAY BOLGHARIN که نیکو مدتی برای این فرد کار میکرده و برای دلایلی این دو دشمن هم دیگر میشوند 
واین فرد در لیبرتی سیتی زندگی میکرد 
دلیل دوم طبق ایمیلی که از طرف پسر عموی نیکو رومن به دست نیکو رسیده بود رومن ادم ثروتمندی بود 
ومیخواست ثروتش را با نیکو تقسیم کند 
دلیل سوم نیکو دنبال فردی بود که در جنگ به کل گروه خیانت کرده بود وباعث مرگ 9 نفر از یک گروه 12 نفره شده که یکی ازان 3 نفر نجات بافته نیکو بود و نیکو دنبال ان دو نفر دیگه بود که فقط یک از ان ها قاتل ان 9نفر بود 
این دونفر به اسم های DARKO BREVICوFLORIEN CRAVIC بودن که هر دو در لیبرتی سیتی زندگی میکردند.

[تصویر:  d45a5ae8b02f2.png]
(ROMAN BELLIC )

رومن پسر عموی ترسو و بزدل نیکو بود اون به خلافکار های بزرگ BROKER بدهکار بود و ایمیلی که واسه نیکو فرستاده بود داستانی دروغ بیشتر نبود و فقط مدیر یک CAR SERVICE بود ودر یک اپارتمان کوچیک و کثیف زندگی میکرد. دلیل اصلی کشوندن نیکو به لیبرتی سیتی این بودکه نیکو در برابر طلبکاران از رومن محافظت کند. 

[تصویر:  c742f6b98ee53.jpg]
(MALLORIE BARDAS)

معشوقه رومن بود و همینطور همکار رومن به جز رومن او اولین کسی بود که با نیکو در لیبرتی سیتی اشنا میشه وچندین بار پس ازاین که رومن تو دردسر  می افتاد به نیکو خبر میداد ونیکو مشکل رو حل میکرد ودر اخر از طرف رومن صاحب بچه میشه و با رومن اذواج میکنه.
[تصویر:  79d9ee3f7ccd1.jpg]
(MICHLE)
اولین معشوقه نیکو در بازی که پس از این که متوجه میشه نیکو با  ELEZABETA TORRES کار میکنه بر سر دلایلی خاص با نیکو قطع رابطه میکنه و مجبور میکنه که نیکو با U.L PAPER کار کنه.
وهمینطور شما میشل رو در یکی از مراحل GTA V میبینید که واسه FIB کار میکنه.

[تصویر:  bad3856bd5982.png]پ
(LITTLE JECOBE)
فردی جامیکایی و کرکتری دوست داشتنی که انقدر لحجه غلیظی داره که بدون SUB TITLE نمیشه فهمید چی میگه جیکوب تو کار فروش حشیش به کمک همکارش BAD MAN هست .وجیکوب یکی از بهترین دوستای نیکو به حساب میاد وتا اخرین لحظه هیچوقت نیکو رو تنها نزاشت. جیکوب توسط رومن با نیکو اشنا میشه.

[تصویر:  1592f1ce3f8c3.jpg]
(VLAD)

ولد فردی روسی کثیف خودخواه پول پرست ویکی از طلباکاران رومن 

ولد درعوض پولی که  قرار بود از رومن بگیره نیکو رو مجبور میکنه که مدتی براش کار کنه وهمینطور برای میخاییل فاستین هم کار میکرد 
اختلاقاتی که رومن و ولد برای به دست اوردن ملوری داشتن باعث خشم نیکو میشه و در اخر هم توسط نیکو کشته میشه.
[تصویر:  0058f71edac03.jpg]

(MAKHAIL FASTIN)

یکی از خلافکار های بزرگ لیبرتی سیتی که که در BROKER زندگی میکرد .
فردی همیشه عصبانی و خودخواه که هیچوقت سودی برای کسی نداشت وهیچوقت از کسی درکار هاش مشورت نمیخواست. کار او با نیکو پس از کشتن ولد شروع میشه نیکو قبول میکنه جای خالی ولد رو برای فاستین پر کنه و براش کار کنه پس مدتی که نیکو کار های کثیفی به دستور فاستین انجام میداد دیمیتیری به نیکو وعده پول زیادی رو میده و در اخر هم توسط نیکو کشنه میشه.
[تصویر:  2364101c789e2.jpg]
(DIMITRI RESCALOVE)

اصلی ترین دشمن نیکو که راکستار طوری طراحی کرده این شخصیت رو که همه ازش متنفر باشند 
اون دستیار بلغارین بود و او باعث شد که نیکو میخاییل فاستین رو بکشه پس از درگیری های زیادی که نیکو با دیمیتری داشت در اخر شما میتونید که دیمیتری رو بکشید ویا بزارید زنده بمونه وباهاش از نو کار کنید .

[تصویر:  289f38a162cf1.jpg]

(MANNY ESCUELA)

مردی که بهترین مربی رقص تو لیبرتی سیتی هست و در گذشته کار های کثیفی انجام داده ودوست داره دوباره از نو شروع کنه منی توسط ملوری با نیکو اشنا میشه و همین طور با فرانسیس مکرری رابطه داره و در اخر نیز بی دلیل توسط ELEZABETA TORRES کشته میشه.

[تصویر:  ad57e45a57821.jpg]

(ELEZABETA TORRES)

اهل اسپانیا است.ودرBOHANزندگی میکند هرکی میخواد جنایت رو شروع کنه باید اول با این زن کار کنه کار اصلیش فروش کوکایین است و بعضی وقت ها هم با جیکوب کار میکنه الیزابتا توسط منی با نیکو اشنا میشه و همینطور نیکو رابا PACKIE MECRERY اشنا میکنه در اخر نیز الزابتا انقدر کوکایین مصرف میکنه که توهم میزنه که قراره توسط پلیس دستگیر شه و طی این توهمات ناخواسته به منی شلیک میکنه ومنی رو میکشه که بعد از یه مدت توسط پلیس دستگیر میشه.

[تصویر:  d86f04ec40102.jpg]
(FRANCIS MECRERY)
یک پلیس فاسد و برادر PACKI  که از تمامی جنایت های نیکو خبر داره و نیکو رو مجبور میکنه که براش کار کنه در مرحله های فرانسیس شما باید افرادی رو بکشید که پلیس هرگز نمیتونه این کار رو انجام بده در اخر نیز در مرحله BROTHERS BLOOD شما باید انتخاب کنید که یا فرانسیس رو بکشید یا برادرش DRICK همینطور فرانسیس 
در GTA III حضورداشت.

[تصویر:  9f1ef56b35143.jpg]

(U.L PAPER)

یک مامور د.و.ل.ت.ی که مدتی نیکو برای او کار میکنه وهمینطور او در یکی از مراحل GTA V حضور دارد وتوسط MICHALE DE SANTA کشته میشود.

[تصویر:  0cd4fa4ec0d13.jpg]

(PACKIE MECRERRY)

یکی از دوستای نزدیک نیکو بود که بیشتر تو HEIST فعالیت داشت که توسط ابیزابتا تورس با نیکو اشنا شد
وهمینطور رویای دزدی از BANK OF LIBERY CITY رو داشت که بالاخره به کمک نیکو و دریک رویاش بخ حقیقت تبدیل میشه.و همینطور شما پکی را توی GTA V درحالی که داره از یک مغازه دزدی میکنه میبینید نکته جالب اینه که اگه شما پکی رو نشناسید اورا میکشیدوبه مغازه دار کمک میکند اگه اورا بشناسید بهش کمک میکنید و میتوانید در HEIST ها او را وارد نقشه کنید.

[تصویر:  a22dd58722092.png]

(DRICK MECRERY)

بزرگ ترین فرد خانواده مکرری است کار او با نیکو از جایی شروع میشه که پکی به نیکو میگه که بره کمکش کنه.
دریک دائم الخمر است ودر ACTER زندگی میکنه ودشن های زیادی داره که نیکو بهش کمک میکنه.دراخر نیزطی اختلافات فرانسیس و دریک شما باید یکی از انهارو بکشید.

[تصویر:  5b9109e041d71.png]

(GERRY MCRERY)

اخرین عضو خانواده مکرری است در اوایل جری از نیکو متنفر بود ومیگفت از خانوادم فاصله بگیر اما بهد از دزدی از BANK OF LIBERTY CITY از نیکو میخواد که براش کار کنه که بعد از مدتی به زندان می افته وباز هم از زندان به کاراش ادامه میده.

[تصویر:  69e6ebf51d252.jpg]

(KATE MECRERY)

خواهر برادران مکرری است که اوایل پکی مانع نزدیکی نیکو به کیت میشد که بعد مدتی پکی متوجه علاقه دو طرفه میشه و اجازه نزدیکی نیکو به کیت رو میده طبق اتخاباتی که شما در بازی انجام میدید باعث میشه که کیت کشته بشه.

[تصویر:  6f8ea17ecaea3.jpg]

(RAY BOCCINO)

ریموندو اهل ایتلیاست و توسط پکی با نیکو اشنا میشه او یکی از فامیل های جیمی پگورینوست ودنبال یه الماس گرون قیمته که صدها نفر یه خاطر اون الماس کشته شدن و در اخر نمیتونه به اون الماس برسه طی اختلافات او وجیمی پگورینو توسط نیکو کشته میشه.

[تصویر:  270e5416da831.jpg]

(PHIL BELL) 

دشمن بزرگ ریموندو بود ولی باز هم باهم کار میکردنندوتوسط ریموندو با نیکو اشنا میشه وپس از مدتی کار بانیکو نیکو ازش میخواد که FLORIEN CRAVIC رو پیدا کنه که این کار رو قبول نمیکنه ونیکو رابطه کاریش رو با فل قطع میکنه.

[تصویر:  252f650deaa61.jpg]

(BERNI CRANE)

درواقع FLORIEN CRAVIC است که ریموندو برای نیکو پیداش میکنه و وقتی نیکو پیداش میکنه میبینه که تبدیل به همجنسگرا شده وافرادی مورد ازار اذیت قرارش میدن ونیکو کمکش میکنه. نیکو میفهمه که قاتل ان 9 نفر برنی نبوده بلکه کار دارکو بوده وهمینطور برنی فکر میکرد که نیکو باعث مرگ ان9 نفر شده.

[تصویر:  0bc3f116edfa2.jpg]

(JIMMY PEGORINO)

رییس مافیا بود که چندین بار دستگیر شده بود و خیلی زود به خاطر نفوزی که توی پلیس داشت زود ازاد شده بود. پگورینو توسط فل با نیکو اشنا شد ومدت زیادی با هم کار کردن که در اخر طبق اتخاب هایی انجام دادید پگورینو یا توسط دیمیتری ویا توسط نیکو کشته میشه.

[تصویر:  ea64ec0a05063.jpg]

(JOHNN GRAVELLI)

یک مامور د.و.ل.ت.ی بازنشته که در بیمارستان روزهای اخر عمرشو میگزرونه و از افرادی که متنفر بود توسط نیکو انتقام میگیره و دارکو را برای نیکو پیدا میکنه و چند روز بعد در بیمارستان میمیره.

[تصویر:  27bc6aafcb251.jpg]

(DARKO BREVIC)

کسی که  باعث مرگ اون 9 نفر شد.

شما میتونید اورابکشید یا زنده بزارید.

پایان 

امیدوارم لذت برده باشید. 
نظر لایک اعتبار فراموش نشه.

[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
عالی که نه بی نظیر بود حال کردم با مقاله
اقا این الماس که اولین نمایش بازی نشون میده چی میشه جریانش
پاسخ
با اینکه به نظرم این عنوان بد ترین نسخه سری GTA بود اما شخصیت های خیلی دوست داشتنی داشت !!
هنوزم که هنوزه با دوستام جمع میشیم ادای لهجه روسی نیکو رو در میاریم و کلی هم حال میکنم  S0 (44)
یکی از جالب ترین خاطره هایی هم که میخوام بهتون بگم از این بازیه !! من شاید حدود 10 بار GTA IV خریدم که متاسفانه فقط کاور برای این بازی بود و در اصل SAN ANDREAS رو میخریدم !! S0 (45) و هر بار از این قضیه ناراحت بودم و تا اینکه یک مغازه معتبر پیدا کردم و ازش خریدم .
ممنون بابت زحمتی که کشیدید خیلی خوب و کامل بود به نظرم .
منتظر کار های جدیدتون هستم .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
(12-28-2015, 12:04 AM)AMIRHR1 نوشته است: عالی که نه بی نظیر بود حال کردم با مقاله
اقا این الماس که اولین نمایش بازی نشون میده چی میشه جریانش

ممنون این الماس آخر دست یه گدا می افته توی ballad of gay Tony میبینید
پاسخ
یکی از طلاهای صنعت گیم متا 98 براووو

چشمم روشن پس کو شخصیت محبوب من ؟ PlayboyX ?
اسم قبلیم یعنی BadBoyX رو از رو این کاراکتر برداشته بودم
الحق که یکی از بهترین کاراکترهای بازی بود

بعدش رومن فقط 
hey niko lets go bowling  S0 (2) S0 (62)

نقل‌قول: هنوزم که هنوزه با دوستام جمع میشیم ادای لهجه روسی نیکو رو در میاریم و کلی هم حال میکنم

صربستانی بود
پاسخ
(12-28-2015, 01:03 AM)BadBoy4Ever نوشته است: یکی از طلاهای صنعت گیم متا 98 براووو

چشمم روشن پس کو شخصیت محبوب من ؟ PlayboyX ?
اسم قبلیم یعنی BadBoyX رو از رو این کاراکتر برداشته بودم
الحق که یکی از بهترین کاراکترهای بازی بود

بعدش رومن فقط 
hey niko lets go bowling  S0 (2) S0 (62)

نقل‌قول: هنوزم که هنوزه با دوستام جمع میشیم ادای لهجه روسی نیکو رو در میاریم و کلی هم حال میکنم

صربستانی بود
پلي بوی رو گفتم اسمش مورد داره از لیست حذف کردمش دواین هم چون به پلی بوی ربط داشت حذف کردم
پاسخ
مقاله خیلی زیبا بود 
یادمه شخصیت فرانسیس وقتی به نیکو میگه که یک نفر رو براش بکشه نیکو میگه چرا پلیس این کار رو نمیکنه بعد فرانسیس میگه:
((اره ما تو سرزمین رویاها هستیم.ماه از پنیر درست شده.سنگ فرشها از طلا هستن)) 
این حرفش خیلی تو یادم موند
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Video بیوگرافی کوتاه کرکتر های بازی Lightninghero 6 3,159 09-08-2017, 08:04 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
  روزی روزگاری : دبی، بیابانی خونین | نقد و بررسی عنوان Spec Ops: The line Maziyar Hemmati 2 2,440 11-24-2016, 07:33 PM
آخرین ارسال: Y PS
  آفریقای وحشی با چاشنی زامبی:نقد وبررسی عنوان Resident Evil5 S.T.A.R.S 9 4,527 10-21-2016, 08:05 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  نغمه خون و مرگ | پیشنمایش عنوان Battlefield 1 Maziyar Hemmati 8 3,402 09-30-2016, 03:00 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  میراث‌دار ۲۹ سال خاطره… | پیش‌نمایش عنوان Final Fantasy XV saeed aghababaee 6 3,056 09-15-2016, 02:13 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان