امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله/چه چیز هایی برای گیمر شدن لازم است؟
(09-18-2015, 02:31 AM)Geniuss نوشته است:
(09-18-2015, 02:26 AM)0099 نوشته است:
(09-18-2015, 02:10 AM)Geniuss نوشته است: مقاله جالبي بود ممنون
مشكل ما اينه كه اكثر والدين اين نكاتي كه بيان كردي رو نميدونن و از بازي فقط و فقط با سرگرم شدن ياد ميكنن

خب بازی برای سرگرم شدنه دیگه

براي من كه اصلا اينطوري نيست
واسه سرگرم شدن ميتونم هزار كار ديگه انجام بدم
مهم لذت بردنه نه اينكه صرفا با يه بازي فقط سرگرم بشم
بعضی ها با همین بازی کردن هم پول خیلی زیادی در میارن
پاسخ
احسنت
پاسخ
(09-18-2015, 02:31 AM)Geniuss نوشته است:
مشكل ما اينه كه اكثر والدين اين نكاتي كه بيان كردي رو نميدونن و از بازي فقط و فقط با سرگرم شدن ياد ميكنن

براي من كه اصلا اينطوري نيست
واسه سرگرم شدن ميتونم هزار كار ديگه انجام بدم
مهم لذت بردنه نه اينكه صرفا با يه بازي فقط سرگرم بشم

یه چیزی که سرتو گرم کنه حتما داری ازش لذت می بری 
بازی ها فیلم ها داستان ها همشون در رده سرگرمی قرار می گیرن ولی می تونن آموزشی یا چیز دیگه ای هم در کنار اون باشن
پاسخ

برادر من دکتر حسن عباسی یه حرف قشنگی زد(من فن این عباسی نیستم خوشمم نمیاد ازش ولی تو مراسم رسانه های دیجیتال حضور داشت و سخنرانی کرد)
گفتن: خائن است کسی که میگویید بازی رایانه ای برای سرگرمیه(البته نه اینکه شما خائن هستید نه هرگز منظورم این نیست!)
نظر من اینکه بازیی که فراتر و تاثیرگذارتر از یک فیلم و کتاب هست و پشتش هزاران فلسله ی  فکری و عقیدتی پنهان و آشکاره سرگرمی نیست
من کاری به مضر بودن یا سود داشتنش ندارم هر چیزی هم سود داره هم ضرر اما همگی ما قبول داریم سری بازی Assassin Creedاز یک معلم تاریخ بهتر تاریخ رو درس میده حتی اگر تاریخش تحریفی باشه با اسم ها و شخصیت های متفکر تاثیر گذار جهان آشنا شدیم که ما رو به سمت تحقیق و مطالعه میبرد
یا بازی متال گیر که تازه عرضه شده و همتون مشغول انجام دادنش هستید،خود من بعد از73ساعت بازی رو تموم کردم و Tapeهای بازی رو گوش دادم.
دلایل حمله ی شوروی به افغانستان و گروهای مختلف مجاهد افغان نوع نژاد و سال های اقامت در افغانستان واشاره ی مستقیم به انقلاب اسلامی در ایران که تحدیدی برای شوروی بوده همگی واقعی هستند وتاریخ نویسنان در این باره نوشته اند، بفرمایید خودتون مطالعه کنید !
هیمن یکTapeمن رو به ساعتها مطالعه درباره ی ایران و  شوروی و درگیری های جنگ جهانی اول و دوم کرد که ایران پس کجای داستان هست؟
بدترین سو استفاده ها رو از ایران کردند با اینکه اعلام بی طرفی کرده بودیم! و چقدر ما رو اذیت کردن و چقدر ایران در سال1320مورد حمله انگلیس و شوروی قرار گرفت،اون لحظه فهمیدم ایران در جهان تنهاست و چین و روسیه هم فعلی بنابر مشترکات سیاسی همپیمانان ما هستند و در واقعیت به خون ما تشنه هستند!
 شاه های زمان ما جز بیسوادترین و بی لیاقترین و دائم الخمر ترین و بی شعورترین پادشاهان ایران بودن منظورم اون دوتای قبلی که براشون احترام زیادی قائل بودم ولی بی کفایتی هاشون رو نمیشه فراموش کرد :-/
پاسخ
موارد جالبی بود 
ولی با وجود خانواده ایرانی همه رو داشته باشی موفق نیستی
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
مقاله خوبی بود خیلی ممنون
پاسخ
مقاله خوب بود. یک سری نکات نگارشی رو رعایت می‌کردی بهتر هم می‌شد. مثلا بعد از ویرگول یا نقطه یا علائم نگارشی یک فاصله بزار بعد کلمه بعدی رو بنویس و نکات دیگه. ایشالا در مقالات بعدی شاهد پیشرفت شما دوست خوبم باشیم.  :heart:
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ
ممنون بابت مقاله. خیلی خوب و آموزنده بود. فقط بهتر بود یک چنتا عکس هم اضافه میکردید، مثلا وقتی که گفتید از هوش و ذکاوت استفاده کنید، یه عکس از اون مغزهای که بالاشون علامت سواله، بذار، یا مثلا زیاد بازی کردن، عکس یک نفر که داره بازی میکنه رو بذار.
منتظر مقالات بیشتر شما ;)
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  (شیوه ای جدید در مقاله نویسی)Battlefield-vs-Call of duty one.aiden 13 5,119 04-11-2020, 02:39 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  [مقاله] هیولاها دیگر زیر تخت نیستند… | نقد و بررسی بازی Sea of Solitude White Beard 0 1,261 08-25-2019, 11:05 PM
آخرین ارسال: White Beard
  [مقاله] قاب‌های مینیمال | برترین بازی‌های اندروید و iOS (قسمت اول) White Beard 0 1,431 08-24-2019, 11:03 PM
آخرین ارسال: White Beard
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,221 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief yazdandoost 0 1,174 08-21-2019, 10:43 AM
آخرین ارسال: yazdandoost

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان