امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منتقدان، شما اشتباه کردید
در این سایت منتقد، نویسنده، تحریریه و.... همه و همه عالی هستن 

واقعا دوستان خیلی گلی اینجا داریم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
که زحمات بسیار زیادی رو دارن انجام میدن که واقعا جای تشکر داره 

و هیچکس این حق رو نداره که تا از در اومده بیاد از اینا ایراد بگیره [img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
و متاسفانه داشتم پست ها رو میخوندم 
هستن بعضی از دوستان که بروبچه های اینجا رو دست کم میگیرن  که این خیلی تاسف بار هست 

ولی در کل دوستان کار همتون عالی  و واقع ایول به همتون 

در ضمن بایوشک هم خیلی عالی بود
من که با گرافیک هنری بازی و نور پردازی خیلی حال کردم 

موفق باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
دوست عزیز، کسانی که نقد نویسی می کنند، باید به چهار بخش یعنی، گرافیک و داستان و ... نمره بدهند؛ ولی نمره ای که متاکریتک به بازی میده که با نام نمره متا شناخته میشه، به هیچ وجه، در این قاعده نیست! چون علاوه بر این چهار بخش، بخش های دیگری نیز هست! مثلاً، شما که بازی Bioshock رو مثال می زنی، من از ضعف هایی که هیچ منتقدی بهش اشاره نکرده بگم:
1. الیزابت میگه که من از جنگ خوشم نمیاد و صلح رو دوست دارم؛ ولی به بوکر ،شخصیت اصلی بازی، مهمات و اسلحه میده!
2. کل شهر روی یک بالن قرار داره، ولی با این حال، همه با خیال راحت به سمت یکدیگر شلیک می کنند و این بالن هم نمی ترکه!
3. ...
امیدوارم متوجه شده باشید که نمره کامل از سمت سایت متاکریتک منتشر می شود و بیشتر منتقد ها نیز، باتوجه به این نمره به بازی امتیاز می دهند.
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(09-11-2013, 11:57 PM)Mahdi.AC4 نوشته است:
(09-11-2013, 11:14 PM)'ALAN' نوشته است: دوست عزیز انجمن که منتقد درست حسابی نداره فقط یکی دو نفر هستند واقعا بلدند ولی تحریریه منتقدی رو تموم کردند

میشه بگین منظورتون چی بود؟یعنی چی انجمن منتقد درست و حسابی نداره؟یعنی چی تحریریه منتقدی رو تموم کردند؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

منظورم مشخصه در کل یکی دو نفر تو فروم بیشتر نیستند  که منتقد واقعی هستن بقیه سر هم بندی می کنن به تگ ها هم کاری ندارم

و در مورد دوم این تحریریه هستند که واقعا منتقد هستند.
پاسخ
(09-12-2013, 11:02 AM)'ALAN' نوشته است:
(09-11-2013, 11:57 PM)'Mahdi.AC4' نوشته است:
(09-11-2013, 11:14 PM)'ALAN' نوشته است: دوست عزیز انجمن که منتقد درست حسابی نداره فقط یکی دو نفر هستند واقعا بلدند ولی تحریریه منتقدی رو تموم کردند

میشه بگین منظورتون چی بود؟یعنی چی انجمن منتقد درست و حسابی نداره؟یعنی چی تحریریه منتقدی رو تموم کردند؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

منظورم مشخصه در کل یکی دو نفر تو فروم بیشتر نیستند  که منتقد واقعی هستن بقیه سر هم بندی می کنن به تگ ها هم کاری ندارم

ببخشید، ولی فکر کنم که ما اصلاً توی فروم، منتقدی نداریم و همه فعلاً نویسنده مبتدی هستیم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
واقعا این تگها چه می کنن ! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شب می خوابن و وقتی صبح بیدار شدن، تبدیل می شن به نویسنده ولی هنوز نمی تونن منو تحت تاثیر قرار بدن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه جمله از eazy E با کمی تغییر !
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
(09-12-2013, 11:08 AM)a.gamer نوشته است:

ببخشید، ولی فکر کنم که ما اصلاً توی فروم، منتقدی نداریم و همه فعلاً نویسنده مبتدی هستیم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یکبار گفتم به تگ ها کاری ندارم بعضی  از دوستان بیشتر از یدونه تگ حقشونه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
واقعا آبرو ریزیه که توی فروم گیمفا، یک مقاله ی ساده همه رو به جون هم بندازه. بچه های فروم هم منتظرن که تا یه نفر یه چیزی گفت، سریع به هم دیگه توپ و تشر بزنن و ارزش کاراشون رو پایین بیارن.
شما هر چقدر هم که کارای بقیه رو قبول نداشته باشی نباید خیلی راحت و ریلکس هر چی خواستی بگی. بالاخره همه که منتقد زبده و حرفه ای که شما دوس داشته باشی به دنیا نمیان. باید از یه جایی شروع کرد و پیشرفت کرد یا نه؟ من بدبختی که خودمم قبول ندارم باید جزو نویسنده ها باشم، به نظرتون میتونم همه رو تحت تاثير قرار بدم؟ معلومه که نه
در ضمن همه چیز هم انقدر کشکی نیس که شما فکر میکنی جناب ruthless. درسته که منی که اینجا تازه کارم لیاقت حضور بین این همه آدم با تجربه رو ندارم ولی اونا چی؟ همینجوری با پارتی شدن نویسنده؟ یا نکنه اون کسی که تگ میده پسر خالشونه؟
واقعا متاسفم برای... هممون
پاسخ
دوستان خواهشا جوش نکنین 

من نمی دونم  بعضی ها چه جراتی دارن که میان و از این حرفا میزنن 
واقعا چرا باعث اذیت دیگران میشید 
اون کسی که میاد و این حرفا رو میزنه حتما چیزی بارش نیست 
چون اون کسی که فهم و شعور داشته باشه، جایگاه خودشو میدونه و از این حرفا نمیزنه

در ضمن بنده درسته زمان زیادی از عضویتم نمی گذره

ولی از همون اوایل که دوستان نقد و پیش نمایش انجام میدادن بنده همرو مطالعه میکردم
درسته شاید خودشون ندونن ولی من تقریبا 80 درصد نقدهای این سایت رو خوندم و واقعا دم نویسنده و تحریریه و .. گرم
پاسخ

شما مثل اینکه از هیچی خبر نداری اگه از منتقد منظورتون تگ منتقد هست که درست ولی اگه منظورتون اینه که فروم نویسنده ی درست حسابی نداره باید بگم شما تا به الان یه مقاله تو فروم رو خوندین؟باید بگم درسته به مقاله های سایت نمیرسه اما با شور و اشتیاق بیشتری نوشته میشه و به خاطر همین از مرز 3000 میگذره!تازه اونایی که شما میگی سر هم بندی میکنن هرگز تگ نگرفتن و خودشون هم متعجب شدن که چرا بهشون تگ ندادن!شما مثل اینکه از شیوه ی اداره ی جناب آدمین بی خبری![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
(09-12-2013, 01:21 PM)Mahdi.AC4 نوشته است:

شما مثل اینکه از هیچی خبر نداری اگه از منتقد منظورتون تگ منتقد هست که درست ولی اگه منظورتون اینه که فروم نویسنده ی درست حسابی نداره باید بگم شما تا به الان یه مقاله تو فروم رو خوندین؟باید بگم درسته به مقاله های سایت نمیرسه اما با شور و اشتیاق بیشتری نوشته میشه و به خاطر همین از مرز 3000 میگذره!تازه اونایی که شما میگی سر هم بندی میکنن هرگز تگ نگرفتن و خودشون هم متعجب شدن که چرا بهشون تگ ندادن!شما مثل اینکه از شیوه ی اداره ی جناب آدمین بی خبری![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دوست عزیز تاریخ عضویتو خودتو نگاه کن بعد حرف بزن
شما تو تحریریه بودی که میگی با شور و اشتیاق نمی نویسن؟خیلی خوبه که بدونین اعضای تحریریه مقاله 7000 کلمه ای هم نوشتن نیازی نیست 3000 کلمه رو به رخ بکشین.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عمو مسعود یدونه باشه! | چرا در جامعه ی گیم منتقدان شناخته شده نداریم؟ mohireza 2 1,572 08-13-2017, 11:03 PM
آخرین ارسال: mohireza
Star لندنی به عمق یک اشتباه | نقد و بررسی عنوان The Order:1886 Hidden Shadow 3 2,035 08-05-2016, 03:16 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow
  حکایت فرگشت هنر و سؤال اشتباه؛ نگاهی به روند افزایشی بازی‌های جهان‌باز و تأثیرشان... Punished Snake 10 4,120 08-02-2016, 03:31 AM
آخرین ارسال: Clegane
  داستان یک اشتباه | نقد و بررسی Prince of Persia: The Forgotten Sands Devil Prince 16 7,427 04-21-2015, 12:18 AM
آخرین ارسال: Last Warrior
  شما اشتباه میکنید!____ بررسی تکرار بازی های همیشگی. mamal 14 4,377 07-06-2013, 11:33 AM
آخرین ارسال: mamal

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان