امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من The Elder Scrolls V: Skyrim هستم...نقد و بررسی
* به دلیل مشکلاتی که برای سایتی آپلود تک به وجود آمده.فعلا بعضی از عکس ها قابل رویت نیست.از همه عزیزان پوزش می طلبم. *

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
عالی بود خسته نباشی...[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
*  با تشکر از صبر و شکیبایی دوستان.مشکل حل گردید.با تشکر  *

پاسخ
نقد خیلی عالی بود واقعا خسته نباشید ولی یه چیز هایی کم داشت یه سری دیگر از نکات منفی بازی !
1- سازنده هایی این بازی بسیار جالب اند زیرا که اگر کسی سری های قبلی بازی رو بازی کرده باشد می فهمد که سازنده ها توانسته اند عینا باگ هایی را بعد از 5 سال با یک موتور گرافیکی دیگر در بازی اعمال کنند !
2- مشکل دیگر این است که شما می توانیید همزمان رئیس دو گروه شوید که هردو باهم دشمن اند !
3- حذف شدن قابلیت magic crafting از بازی که شما خودتان می توانستید جادو های جدید و معرکه ای را خلق کنید که در نسخه های پیشین سری وجود داشت.
4- شما می توانید که با ساختن چندین خنجر معمولی آهنی مهارت ساخت و ساز خود را به لول 100 رسانده و زیاد تفاوتی نمی کرد که شما خنجری معمولی ساخته یا کمانی قدرتمند ! پس بهتر بود که level up شدن توسط خنجر از لولی به بعد قابل انجام نباشد که بازیبار مجبور شود که به سراغ ساخت چیز های دیگر  نیز برود.

!Every time i feel tired of video games  i play skyrim then suddenly all those feelings gone
پاسخ
(05-10-2013, 12:46 PM)'kasra fenix' نوشته است: نقد خیلی عالی بود واقعا خسته نباشید ولی یه چیز هایی کم داشت یه سری دیگر از نکات منفی بازی !
1- سازنده هایی این بازی بسیار جالب اند زیرا که اگر کسی سری های قبلی بازی رو بازی کرده باشد می فهمد که سازنده ها توانسته اند عینا باگ هایی را بعد از 5 سال با یک موتور گرافیکی دیگر در بازی اعمال کنند !
2- مشکل دیگر این است که شما می توانیید همزمان رئیس دو گروه شوید که هردو باهم دشمن اند !
3- حذف شدن قابلیت magic crafting از بازی که شما خودتان می توانستید جادو های جدید و معرکه ای را خلق کنید که در نسخه های پیشین سری وجود داشت.
4- شما می توانید که با ساختن چندین خنجر معمولی آهنی مهارت ساخت و ساز خود را به لول 100 رسانده و زیاد تفاوتی نمی کرد که شما خنجری معمولی ساخته یا کمانی قدرتمند ! پس بهتر بود که level up شدن توسط خنجر از لولی به بعد قابل انجام نباشد که بازیبار مجبور شود که به سراغ ساخت چیز های دیگر  نیز برود.

با تشکر.اما...
۱:باگ های زیاد به دلیل برنامه نویسی زیاد است.حتی اگر خبره ترین گروه هم ساخت این بازی را در دست می گرفت که گرفته بود.باز هم باگ وجود داشت.تنها باگ اسکایریم صندوق نامریی است که در برنامه نویسی به وجود آمده.
۲:عضو شدن در هر گروه درست است که در عمل امکان دارد.ولی بعد از گذشت چند مرحله  هر دو گروه با شما دشمن می شوند و دیگر در اسکایرم تحت تعقیب خواهید بود و به هر مکانی بروید که انسان باشید با شما به مبارزه خواهد پرداخت...
۳:به وجود آمدن جادو هنوز وجود داشته و شما می توانید سلاح و ها وسایل و حتی لباس های خود را جادویی کنید.
۴:این کلک یک باگ نیست.این واقعا یک مهارت است.شما باید مثلا ۵۰۰ خنجر بسازید و جادویی کنید وآنها را بفروشید تا لول اسپیچ ۱۰۰ بشود.
اگر مورد دیگری هست من در خدمتم.

پاسخ
(05-10-2013, 01:00 PM)'Farhan' نوشته است:
(05-10-2013, 12:46 PM)'kasra fenix' نوشته است: نقد خیلی عالی بود واقعا خسته نباشید ولی یه چیز هایی کم داشت یه سری دیگر از نکات منفی بازی !

با تشکر.اما...
۱:باگ های زیاد به دلیل برنامه نویسی زیاد است.حتی اگر خبره ترین گروه هم ساخت این بازی را در دست می گرفت که گرفته بود.باز هم باگ وجود داشت.تنها باگ اسکایریم صندوق نامریی است که در برنامه نویسی به وجود آمده.
۲:عضو شدن در هر گروه درست است که در عمل امکان دارد.ولی بعد از گذشت چند مرحله  هر دو گروه با شما دشمن می شوند و دیگر در اسکایرم تحت تعقیب خواهید بود و به هر مکانی بروید که انسان باشید با شما به مبارزه خواهد پرداخت...
۳:به وجود آمدن جادو هنوز وجود داشته و شما می توانید سلاح و ها وسایل و حتی لباس های خود را جادویی کنید.
۴:این کلک یک باگ نیست.این واقعا یک مهارت است.شما باید مثلا ۵۰۰ خنجر بسازید و جادویی کنید وآنها را بفروشید تا لول اسپیچ ۱۰۰ بشود.
اگر مورد دیگری هست من در خدمتم.

1- باور کن کلی باگ دیگه هم داره(همشون تویoblivion تکرار شده)! ولی خب از اونجایی که نمیدونم کدوم مال کرکه کدوم مال خود بازی حرفی نمیزنم .
2- من خودم اول تحت تعقیب بودم 3 تا اورک اومدن منو بکشن اونا رو که کشتم دیگه تحت تعقیب نبودم ولی هنوزم رئیس 2 گروه بودم!
3- این قابلیت تقریبا توی نسخه قبلی هم بود همون طور که گفتم من  منظورم قابلیت  magic crafting بود که به نظر من باحال ترین قسمت نسخه قبلی و بزرگترین ضعف اسکایریمه  مخصوصا وقتی یخ و باد و رعد و برق رو باهم مخلوط می کردی و یه جادوی معرکه می ساختی(ولی خب mana cost بالای داشت)
4- بله این باگ یا کلک نیست حق با شماست ولی بهترنیست که وقتی مهارت شما در ساخت بالا می رود بازی شما را مجبور کند که چیزی را بسازید که مهارت و سختی بیشتری را بطلبد ؟
یه هر حال اسکایریم اگر 100 تا مشکل دیگر هم می داشت هنوزم بهترین بازی RPJ می شد D:

!Every time i feel tired of video games  i play skyrim then suddenly all those feelings gone
پاسخ
۱:داداش اگه باگ دیگه ای هست بگو ما هم بدونیم!؟
۲: احتمالا اشتباه شده.امکان عضو شدن تو دو تا گروه وجود نداره.تو بازی رو تمام کردی!؟
۳:حرف شما صحیح اما عجوزه ها که تو کوهستان هستن قدرت این کار رو دارن و برای این کار از شما وسایلی میخوان.
۴:متوجه نشدم این مورد رو.
سوال دیگه ای هست در خدمتم.

پاسخ
من میرم توی اهنگری کار کنم ولی وقتی میخوام چیزی بسازم نمیتونم اگه میشه راهنمایی کنید؟

پاسخ
(05-11-2013, 11:31 AM)'javad1754' نوشته است: من میرم توی اهنگری کار کنم ولی وقتی میخوام چیزی بسازم نمیتونم اگه میشه راهنمایی کنید؟

برای ساختن وسیله نیاز به وسایل مورد نیاز آن از قبیل آهن و مس و چوب و... دارید.این وسایل را می توانید از مغازه ها خریده یا از همان صاحب آهنگری به اعضای پول دریافت کنید.

پاسخ
من میگم یه مشکل هم نداره اون صندوق نامرعی هم یه رازه که با یه جادوی خاص معلوم میشه که من خودم داشتم رد میشدم بعد حواسم نبود جادویخاص رو زدم بعد دیدم یه چیزی داره برق می زنه اول فکر کردم گیاهی چیزی هست امّا جلو که رفتم دیدم صندوق هست[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,777 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 947 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 972 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,877 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,114 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان