امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میزلن درامد بازی های ساخته شده ی ایرانی چرا اینقدر کم است ؟
دوستان من در این لیتک

http://www.vivannews.com/Pages/News-20748.aspx

میزان درآمد بازی های ساخته شده ی ایرانی که کیفیت خوبی بر خوردار شده و معروف است رو میبینم که گفته مثلا بازی گرشاسب

200 هزار نسخه فروش رفته  که درامدش شده 400 میلیون تومان.

یعنی این بازی ایرانی  نهایتش دانه ای 2000 تومان بوده ؟ خالا من قیمت بازی گرشاسب رو نمی دونم ولی مثلا الان بازی شبگرد توی شهر ما دانه ای
 10 هزار تومان است. که فرض کنیم 200 هزار تا فروش بره می شه 2 میلیارد تومان.

حالا شما بگید قضیه چیه ؟
پاسخ
وقتی حمایت نباشه درآمد هم نیست شما بازی های ژاپنی رو ببینید ژاپنیها ميذارن رو چششون و ده تا ده تا میخرن ولی اینجا.....
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
مهم ترین دلیلش بیزاری از وطن هست حالا به دلایلی!وقتی وطن پرستی نباشه نمیرن بازی هایی که کیفیتشون به بازی های خارجی نرسه بخرن!
دومین دلیل خراب شدن ابروی صنعت بازی سازی با بازی های بسیار بی کیفیت هست که هیچ محتوایی ندارن!!!!
سومین دلیل هم مانور بسیار زیاد روی تاریخی که زیاد مردم ازشون خوششون نمیاد(البته در قالب بازی!(مثلا:دفاع مقدس و جنگ با آمریکا و ....)همونطور هم که دیده شده از بازی هایی استقبال شده که مثلا حول دوران آینده یا تخیلی و یا هخامنشیان و .... باشه و یجورایی میشه گفت بازیساز اول باید ببینه پایه و اساس بازیش رو چی باشه
چهارمین دلیل هم تبلیغ نکردن و بها ندادن به بازیسازا
و دلایل دیگ

پاسخ
کاملا حامد راست میگه بازم اگه بازی های جنگ با امریکا و دفاع مقدس گرافیک و کیفیت داشت یه چیزی اونم نداره
پاسخ
مهمترین دلیش کیفیت پایین بازی ها و توجه نکردن به نیاز بازی کنندگان
والسلام
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin نظرسنجی: از دیدگاه شما بهترین بازی ایرانی منتشر شده کدام است؟ Mobin Ahmadi 16 4,145 05-03-2015, 11:19 PM
آخرین ارسال: Mobin Ahmadi
  بازی Go To Basket ساخته شده توسط من ! shreksoft 1 1,343 12-14-2014, 02:22 PM
آخرین ارسال: shreksoft
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|برترین بازی اکشن اول شخص ALAN PAYNE 16 5,338 08-06-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت سوم(برترین بازی اکشن ماجرایی) ALAN PAYNE 12 4,234 08-06-2014, 08:15 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت دوم(برترین بازی اکشن سوم شخص) ALAN PAYNE 12 4,056 05-16-2014, 10:57 PM
آخرین ارسال: ahmad19853000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان