امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ناتی داگ: ما هایپ نمی‌کنیم، Uncharted 4 هیچ‌گاه شکست نخواهد خورد!
این فکت کجاس ؟ منم برم ببینیمش
پاسخ
(08-17-2015, 02:01 AM)BadBoy4Ever نوشته است: این فکت کجاس ؟ منم برم ببینیمش
بحث رو به حاشیه نبر لطفاً. جوابی داری بفرما، نداری هم بسلامت...
پاسخ
(08-17-2015, 02:09 AM)The Last Resort نوشته است:

حالا این قوطی ببخشید گوتی رو ول کنید برین به بهترین بازی دو دهه گذشته یعنی half-life گیر بدین تا جمائت pc باز بیان براتون
پاسخ
(08-17-2015, 02:09 AM)The Last Resort نوشته است:

حاشیه ؟ میگم این منبعی که ازش میبینی کجاس ؟ حاشیه کجا بود ؟
پاسخ
(08-17-2015, 01:55 AM)The Last Resort نوشته است:
نقل‌قول: الله اکبر...شما نکنه هر بازی جایزه ببشتر درو کنه همون گوتی میشه؟!!!مراسمی که گخب ی اعلام میشه VGX هست... [تصویر:  s0%20(18).gif]
نظر من نیست، نظر اجتماع گیمرهاست! در این مورد یادمه قبلاً بحث کردم. فقط می‌تونم بگم اینکه وسع دید شما فقط VGAـه مشکل من نیست!

خب عزیز٬ تو مراسم VGA هست که به بازی ها گوتی میدن ما هم بحث الانمون سره گوتی بود نه تعداد جوایز که شما مطرح کردید ...!
اگه بخوایم به نظر اجتماع گیمر ها رجوع کنیم بله شما درست فرمودید...!در ضمن Tlou و GTA V سال 2013 منتشر شدند شما مثل
اینکه نوشتین 2014 فکر کنم..موفق باشید
یک چیز اعتیادآور تَر از مواد مخدر کشف شد:

[تصویر:  ltrpgtvu2c85p9m4mesm.jpg]
پاسخ
نقل‌قول: حاشیه ؟ میگم این منبعی که ازش میبینی کجاس ؟ حاشیه کجا بود ؟
فک کردم هدف ترول کردنه. یه سر به نئوگف بزنید و توش سرچ کنید خودتون پیدا می‌کنید...

نقل‌قول: خب عزیز٬ تو مراسم VGA هست که به بازی ها گوتی میدن ما هم بحث الانمون سره گوتی بود نه تعداد جوایز که شما مطرح کردید ...!
اگه بخوایم به نظر اجتماع گیمر ها رجوع کنیم بله شما درست فرمودید...!در ضمن Tlou و GTA V سال 2013 منتشر شدند شما مثل
اینکه نوشتین 2014 فکر کنم..موفق باشید
VGA گوتی خودشُ میده که از نظر خیلی ها بی ارزش هم هست! وگرنه مراسمای دیگه مثل بفتا هم شاهد انتخاب گوتی هستیم. چیز مهمی که هست بیگ وینره بازی‌ای که بتونه بیشتر از بقیه از این جوایز بگیره میشه گوتی!

آره اون قسمت هم اشتباه کردم، 2013 بود منظورم.
پاسخ
نقل‌قول: تحول رو شرکتی مثل راک استار انجام میده که تا به حال 4 تا از بازی هاش هم گوتی شدن
یه شرکت به من بگین که 4 تا گوتی داشته باشه 
تنها شرکتی که از لحاظ کیفی بتونه با راک استار گیمز رقابت کنه شاید همین ناتی داگ باشه که اگه 2016 راک استار سکوتشو بشکونه و یه بازی معرفی کنه آنچارتد از صفحه روزگار کنار میره

نقل‌قول: این حرف درست نیست چون فاصله 2 از شاهکاراش که گوتی هم شدن فقط 2 سال بوده

جی تی ای آی وی و رد دد که بین 2008 تا 2010 اومدن تازی این وسط یه دی ال سی هم واسه آی وی داد

نقل‌قول: اما خب راکستار در زمینه گوتی موفق تر عمل کرده

نقل‌قول: اره GTA SA هم گوتی شد

نقل‌قول: جاااااااااااااان ؟

گوتی 2004 چی بود ؟
2008 چی ؟ 
2010 رو که خودت میدونی
2013 هم که بحث سرش زیاد بود ولی اونم هست

بهتره VGX (یا همون VGA مرحوم) رو بت نکنیم. متاسفانه یه اشتباه راه افتاده که هر بازی‌ای مثلاً تو VGA از دیدگاه دو تا داور (که دوتاشون از Polygon و کسایی که به TLoU نمره‌ی 7.5 رو دادن) بشه GoTY یعنی دیگه همه‌چیز تموم! نه این‌طور نیست اون Big Winner/GoTY دستِ اون سایت‌هایی هست که آخر سال بازی رو GoTY می‌دونن. برای اون جوایز هم این سایت جوایز رو می‌زنه که کی بیش‌تر برده:

http://gotypicks.blogspot.com/2008/12/20...-year.html

این سایت برید متوجه می‌شید بین بازی‌های راک‌استار فقط Red Dead تونسه تو سال خودش بیش‌ترین تعداد Game of the Year رو بیاره. 
من یه نکته هم اضافه کنم این لیست‌های سایت‌ها ارزشش فراتر از بعضی از جشنواره‌ها مثل VGX هست. VGX همون‌طور که گفتم طیف کمی از بعضی از منتقدها رو شامل می‌شه اما این لیست هم مال منتقداست هم مال مردم و نطرسنجی‌ها. 
اینم مدرک:

سال 2004

نقل‌قول: [b]* [font=Georgia, 'Times New Roman', serif]The Winners of the Year *
[/font]
[/b]

Half-Life 2 - 21

Halo 2 - 11 (including Awards 2005)

Grand Theft Auto: San Andreas - 9 (including Awards 2005)

سال 2008

نقل‌قول: * [font=georgia]The Winners of the Year *[/font]

Fallout 3 - 69 
(including Awards 2009)

The Critics' Picks - 51

The Readers' Picks - 18

GTA IV - 39

فقط سال 2010 هست که Red Dead Redemption بازی سال شده وگرنه حتی GTA V هم نتونست اون سال دووم بیاره!

نقل‌قول: [font=Georgia, 'Times New Roman', serif]* The Winners of this year *[/font]

[font=Georgia, 'Times New Roman', serif]The Last of Us - 249[/font]

The Critics' Picks - 191

The Readers' Picks - 58

[font=Georgia, 'Times New Roman', serif]Grand Theft Auto V - 159[/font]

The Critics' Picks - 107

The Readers' Picks - 52

همین‌طور که می‌بینید «آخرین ما» تونسته تو سالی که دو تا گردن کلفت مثل GTA V و Bioshock: Infinite بودن 250 تا GoTY بگیره و تو همه‌ی نطرسنجی‌ها رتبه‌ی اول رو داشته باشه. باید بگم که Uncharted 2: Among Thieves هم سال 2009 بازی سال شد و به‌طورکلی N@ughty Dog نسبت به Rockstar تعداد «بازی سال» بیش‌تری داره.

در ضمن به نطرم جشنواره‌هایی مثل D.I.C.E Awards بازم اعتبار بیش‌تری نسبت به VGA دارن که توی همون D.I.C.E هم آخرین ما جایزه‌ی بهترین بازی سال رو گرفت. D.I.C.E در ضمن تو سال 1992 افتتاح شده و تاریخچه‌ی خیلی قدیمی‌تری نسبت به VGX داره و هم خیلی شیک‌تر و جمع‌وجورتر نسبت به VGA برگذار می‌شه که دیگه عکس‌هاش رو توی گوگل می‌تونید ببینید.

اگرم می‌خواین بحث متا رو پیش بکشین باید بگم این بحث تموم‌شدست و به‌شخصه فکر می‌کنم اصلاً نباید بازی‌ای که Tom Chick اومده نقدش کرده و بهش 4 داده رو حساب کنیم. چون متای بازی روی 97 بود (برابر با GTA V) و بخاطر نمره‌ی 4 اون آقا متا اومد رو 95. هر چند متا اون‌قدرم مهم نیست و این مقاله‌ی زیر 5000 کلمه دلیل داره که چرا متاکریتیک نباید روش حساب کرد:

http://kotaku.com/metacritic-matters-how...-472462218

باید بگم که من اصلاً هیتر راک‌استار و GTA (از تک و توک بازی‌های این شکلیِ پدر مادر دار!) نیستم و همین پست بالایی هم می‌دونه من TLoU رو خیلی اندازه‌ی تعریف‌های بقیه باش حال نکردم ولی دلیل نمی‌شه ارزش این بازی (بازی‌ای که بیش‌ترین جوایز تاریخ بازی‌های ویدئویی رو داره) بخوایم بکشیم پایین. در کل دایره اطلاعاتمون رو محدود به این سایت نکنیم و بهتره قبل از اینکه درباره‌ی یه همچین بازی‌ای بخوایم صحبت کنیم کمی تحقیق کنیم. S0 (74)
پاسخ
شک ندارم بازی موفق نمیشه
یکی از بد ترین بازی های سال میشه ته دلم اینو میگه
پاسخ
(08-17-2015, 03:19 AM)Be the story نوشته است: شک ندارم بازی موفق نمیشه
یکی از بد ترین بازی های سال میشه ته دلم اینو میگه
ناتی داگ: ما هایپ نمی‌کنیم، Uncharted 4 هیچ‌گاه شکست نخواهد خورد!

پ.ن: ته دل شما می‌‌گه مافیا 3 شاهکار می‌شه و گوتیه...
پاسخ
ناتی داگ

[تصویر:  z4e2qo1mrwkmucnzbpr8.jpg]

آنچارتد 4

[تصویر:  utu0gyyqp247nlfylrb8.jpg]

به قول ناتی داگ : ما هایپ نمیکنیم، آنچارتد هیچ گاه شکست نخواهد خورد

پ.ن : I HATE FAN BOYS
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  وقتی هک شدیم چیکار کنیم ؟ mahsamohamadi 3 4,526 12-11-2023, 10:57 AM
آخرین ارسال: cobacobms
  قابلیت شخصی‌سازی آپارتمانتان در Cyberpunk 2077 وجود نخواهد داشت White Beard 1 4,464 11-09-2021, 02:57 PM
آخرین ارسال: ibath
  بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 تاخیر خورد White Beard 0 1,035 10-17-2019, 12:32 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Payday 3 زودتر از سال ۲۰۲۲ منتشر نخواهد شد White Beard 0 1,301 10-12-2019, 10:25 PM
آخرین ارسال: White Beard
  صداپیشه‌ی اصلی شخصیت بتمن در بازی جدید آن حضور نخواهد داشت White Beard 2 1,663 10-10-2019, 10:54 AM
آخرین ارسال: Sarakhani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان