امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نبرد من|نقد و بررسی ولفنشتاین: نظم نوین
(07-08-2014, 09:04 PM)'HoomanGamer' نوشته است: مقاله خوبی بود ولی ی کمی مشکل مشاهده شد[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

بهمراه = به همراه
میتوانست = می توانست
مادرآنیا = مادر آنیا
گزراندند = گذراندند
وحشیا نه = وحشیانه
بصورت = به صورت
بطوریکه = به طوری که
بعنوان = به عنوان
بطور = به طور
منحصربفرد = منحصر به فرد
میتواند = می تواند
ویا = و یا
شک و شمایل = شکل و شمایل

دقیق و کامل نخوندم. کامل که خوندم امکان داره نظرمو هم کامل کنم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

در کل آفرین. خسته نباشی خوب بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

چون اول تو ورد نوشتمش بعد کپیش کردم اینجا یه سری مشکل تو متن پیش اومد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
در باره ی اون غلط املایی هم بگم از دستم در رفته[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
ممنون که گفتی [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
اصلاح شد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  call-of-duty-modern-warfare-4251.jpg]
پاسخ
درود عزیزم.طاعات و عباداتت مورد قبول درگاه حق قرار گرفته باشه، انشاالله.

نکات منفی: اشتباهات املایی داشتی.اولین کلمه مقالت " ناقوص" صحیح نیست و از نظر معنایی هم معنی نداره." ناقوس" صحیح هست.از کلماتی که مطمئن نیستی یا استفاده نکن یا اگه می کنی قبلش از صحتش پی ببر.
خورشید در حال غروب کردن است.
طرز صحیح جمله بندی: خورشید در حال غروب است!
[bgcolor=#FFA500]میگذارد، میرود، میرویم[/bgcolor][bgcolor=#FFA500] [/bgcolor]غلط هستند و این گونه نوشته می شوند: [bgcolor=#008000]می گذارد، می رود و می رویم.[/bgcolor]

مثبت: بیان چند سوال در ابتدای مقدمه، یکی از شیوه های نوین جذب خواننده به مقاله هست که به خوبی بهره بردی.بازی رو خوب موشکافی کردی و توضیحات کامل رو دادی و جای ایراد خاصی درش نیست.

موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
(07-08-2014, 10:03 PM)'Sherlock Holmes' نوشته است: درود عزیزم.طاعات و عباداتت مورد قبول درگاه حق قرار گرفته باشه، انشاالله.

نکات منفی: اشتباهات املایی داشتی.اولین کلمه مقالت " ناقوص" صحیح نیست و از نظر معنایی هم معنی نداره." ناقوس" صحیح هست.از کلماتی که مطمئن نیستی یا استفاده نکن یا اگه قبلش از صحتش پی ببر.
خورشید در حال غروب کردن است.
طرز صحیح جمله بندی: خورشید در حال غروب است!
[bgcolor=#FFA500]میگذارد، میرود، میرویم[/bgcolor][bgcolor=#FFA500] [/bgcolor]غلط هستند و این گونه نوشته می شوند: [bgcolor=#008000]می گذارد، می رود و می رویم.[/bgcolor]

مثبت: بیان چند سوال در ابتدای مقدمه، یکی از شیوه های نوین جذب خواننده به مقاله هست که به خوبی بهره بردی.بازی رو خوب موشکافی کردی و توضیحات کامل رو دادی و جای ایراد خاصی درش نیست.

موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

در مورد اون غلط املایی باید واسه خودم متاسفم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
در مورد اون نکته ی سوم هم باید بگم که خودتون این نکته رو قبلا بهم گفته بودید و من هم خیلی از جاها از دستم در رفته بود (یکم عجله داشتم)(و اینکه چون اول تو ورد نوشته بودم یکم مشکل دار شده بود)[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
ممنون که با نظر دادنتون ما رو خوشحال کردید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تمام اون اشکال های نگارشی هم اضلاح شد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  call-of-duty-modern-warfare-4251.jpg]
پاسخ
اصلا فکرش رو تو اون لحظه آخر بازی نمیکردم که ********
******* گذاشتم که اسپویل نشه

آخ.اصلا حواسم نبود.
ممنون بابت مقالت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
نقد بسیار خوبی بود با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
اون سوالاتت بدجوری اشتباق منو واسه خوندن ادامه نقد زیاد کرد.. عالی بود
غلط املایی که خودت قبول داری..
داستان بازی رو بررسی کردی... نه نقد.. 
گرافیک بازی حداکثر نمرش 8 بود.. بافت ها دیر لود میشدن و سایه زنی تو مراحل آخر خیلی بد شد.. تکسچرها هم زیاد خوب نبودن
در کل نقد خوبی بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img].. این شیوه سوال پرسیدنت میتونه حکم یه امضای اختصاصی تو نقدت باشه[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
درود بر شما
نقد خیلی خوبی بود (و هست! )
من که خیلی از این بازی خوشم اومد... تقریبا از ریشه هاش دور نشده بود!
ولی از اواخر بازی زیاد خوشم نیومد... (بافت هاشم دیر لود میشدن... رو اعصاب بودن)
AA گرافیک بازی هم اصلا خوب نبود! (لبه های تیز اشیا در بازی خیلی زیاد بود... یعنی بهتر بگم که، بیشتر اشیا تو بازی، حتی اسلحه ها هم لبه هاشون تیز بود!)

[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
نقد خوبی بود . آفرین [img=18x18]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من خودم خیلی با بازی ارتباط بر قرار نکردم دلیلش هم گیم پلی بازی بود که شاید از نظر خیلی ها عالی باشه ولی به هر حال سلیقه ای هستش دیگه ! 

[تصویر:  pou.png]
پاسخ
نقدت بد نبود و برای شروع کار در قالب نویسنده مبتدی خوب بود :
نقل‌قول: Wolfenstein: The New Order در سبک اول شخص شوتر(FPS) ساخته شده است و به صورت کاملا حرفه ای با ژانر اکشن- تاریخی مخلوط شده است
اینجا شما از دو "شده است" استفاده کردید که در جا های دیگه مشابه این یافت شد. سعی کنید تکرار افعال رو بزارید کنار...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
خسته نباشی خیلی خوب نوشتی همه ی ایراد ها رو هم دوستان گفتند من فقط یه ایراد دیدم اونم این بود:بخصوص صداگزاری شخصیت اصلی درست صداگذاریه
بعضی جاها به اشتباه از علایم نگارشی استفاده کردی مثلا علامت تعجب رو وسط جمله آوردی فقط آخر جمله می یاد
بعد اینکه وقتی یه عنوان انتخاب می کنی قبلش بنویس برا کجاس مثلا بنویس موسیقی و صدا گذاری"آوای هیتلر"
به نظرم یه مقدار بیشتر هم می تونستی امتیاز بدی                  موفق باشی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
[تصویر:  sergioramos1080.jpeg]
تو تعصب و غیرت بالاتر از این بشر ندیدم من...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,795 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 959 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 986 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,912 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,128 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان