امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد بازی bioshock:infinite
دوست من اعداد رو اشتباه نوشتی[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
پاسخ
برای اولین بار خوب نوشتی[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
MoM

پاسخ
عزیز تو مگه قبلا این بازی رو نقد نکرده بودی؟
مگه به این بازی 9 ندادی؟
مگه نگفتی این بازی یه شاهکار نیس؟
پس این دیگه چیه!!!!!!!!!!!!!
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
1-به گرافیک Bioshock میگی ضعیف؟منظور از نقد کوبیدن نیست!شاید بشه به Bioshock لقب بهترین خروجی که تا به حال از UE3 گرفتن داد معیار شما برای گرافیک خوب چیه!؟با چه PC این بازی رو بازی کردی!تا چیزی رو کاملا درک نکردید در بارش نظرم ندید چه برسه به نقد!این چیزایی که راجع به گرافیک این بازی گفتید ناشی از درک ناقص شما از بازیه!2-این که شما بازی رو بدون چالش روی آسون ترین درجه بازی میکنید دلیل نمیشه بقیه هم اینطوری بازی کرده باشن یا به قول شما نوشیدنی خورده باشن و ادامه داده باشن!گیم پلی فوق العاده بی نقص بود سیستم Gear ها باعث شد ترکیبات زیبایی رو تو بازی استفاده نظرات شما راجع به گیم پلی ناشی از درک ناقصتون بوده!3-شما به داستان MW3 میگی جذاب [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] اصلا Bioshock رو از لحاظ داستانی با کلیشه ای مثل MW3 مقایسه نکن!حیف یه سری حرفا هست نمیشه تو فروم زده و گرنه نقدی از داستان Bioshock واسته میزاشتم تا ببینی چه چیزایی تو داستان بوده و شما متوجهشم نشدین!ای بابا Ilumenati اگه خبر دار باشه که شما انقدر عمقی به این بازی نگاه کردید دیگه واسه داستان انقدر زحمت نمیکشید و همه چی رو رک و راست میگفت! اگه تو حرفای من تلخی وجود داره اون تلخی رو به من ببخش اگه فکر میکنی توش حقیقتی نهفتست!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
Real G عزیز به جای اسپم گفتن مشکلات نقدو بگو برطرف میکنم،نظر هرکس محترمه،اگه نظرتونو ویرایش کردید و مشکلات نقد رو مثل آدم گفتید تا بررسی بشن که هیچی و گرنه نظرتون رو به مسئولین سایت گزارش میدم و باهاتون برخورد شدید خواهدشد،فروم سایت جایی برای توهین نداره،لطفا کمی مودب تر باشید و به عقاید دیگران احترام بگذارید.
(05-12-2013, 10:25 PM)'jack' نوشته است: عزیز تو مگه قبلا این بازی رو نقد نکرده بودی؟
مگه به این بازی 9 ندادی؟

دوست عزیز نقد قبلی بانظر مدیر انجمن بسته شد! اونو مرتب ترو با تصویر کردم و یه سری چیزا رو هم عوض کردم  تا شما از نقد خوشتون بیاد و به گیمر بودن بنده توهین نکنید،نمرات بازی رو بخاطر شمادوست عزیز عوض کردم.اگه بازم مشکلی بود بگید تا اصلاح بشه.

پاسخ
(05-13-2013, 12:32 AM)'آدینه' نوشته است: Real G عزیز به جای اسپم گفتن مشکلات نقدو بگو برطرف میکنم،نظر هرکس محترمه،اگه نظرتونو ویرایش کردید و مشکلات نقد رو مثل آدم گفتید تا بررسی بشن که هیچی و گرنه نظرتون رو به مسئولین سایت گزارش میدم و باهاتون برخورد شدید خواهدشد،فروم سایت جایی برای توهین نداره،لطفا کمی مودب تر باشید و به عقاید دیگران احترام بگذارید.
(05-12-2013, 10:25 PM)'jack' نوشته است: عزیز تو مگه قبلا این بازی رو نقد نکرده بودی؟
مگه به این بازی 9 ندادی؟

دوست عزیز نقد قبلی بانظر مدیر انجمن بسته شد! اونو مرتب ترو با تصویر کردم و یه سری چیزا رو هم عوض کردم  تا شما از نقد خوشتون بیاد و به گیمر بودن بنده توهین نکنید،نمرات بازی رو بخاطر شمادوست عزیز عوض کردم.اگه بازم مشکلی بود بگید تا اصلاح بشه.

از کی تاحالا انتقاد شده اسپم!؟؟؟مگه من توهین کردم؟الفاظ رکیک به کار بردم!؟؟؟بدو به هرکی خواستی گزارش بده!من گفتم درکتون از بازی ناقصه هنوزم میگم! اگه به انتقاد میگی توهین مشکل خودتونه!من اصلا توهین نکردم لفظ بدی هم به کار نبردم!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
نمره هایی که دادید منطقیه ولی نقدتون به نظرم کلا مشکل داره.
ایرادهایی که به گرافیک و صداگذاری گرفتید واقعا بیجا هستند.مخصوصا صحبتاتون در بخش صدا گذاری.
خواهشان قبل از نقد های شخصی چند نقد خارجی رو مطالعه کنید و دلیل استفاده از تک تک آهنگ ها رو بفهمید.
[تصویر:  6a673f09493a.jpg]
پاسخ
این تاپیک زنده کردن موئزل شده واسه فروم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فسیل 
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
'arvin2013 dateline='' نوشته است: خیلی چرت بود داستانش[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
اصن معلوم نشد چی شد{ اینقدر بازیش مزخرف بود وسطاش پاکش کردم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
مسخره نکنید ها[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 958 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,682 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,150 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,733 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  اجرای بازی COD Infinite Warfare بر روی MSI GT72VR Dominator Gabit0 2 2,085 03-01-2017, 05:33 PM
آخرین ارسال: Gabit0

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان