امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد بازی metro 2033
metro 2033 بازی متمایل به اکشن اول شخص با گرافیک باورنکردنی و فوق العاده
ترکیبی از عناصر ژانرهای ترسناک و نجات یافتن و نقش آفرینی و شلیک کننده می باشد
که براساس داستانی از نویسنده معروف dmitriy glukhovskiy می باشد
که توسط کمپانی 4a games طراحی و ساخته شده و در تاریخ 16 مارس 2010 برای
پلتفورم های xbox و ps3 و pc توسط کمپانی thq منتشر گردید.

داستان بازی در زمانی اتفاق می افتد تمامی دنیا در تباهی غرق گشته و
مفهوم انسانیت به طور کامل از بین رفته است.

در نتیجه تاثیرات بالای رادیواکتیو شهرها دیگر برای ادامه زندگی مناسب نمی باشند
وبشر حاکمیت روی زمین را به گونه ای دیگر واگذار نموده است.

موجوداتی که توسط اثرات تشعشعات رادیو اکتیو تغییر یافته اند که برای دنیای تغییر یافته
ان زمان بسیار وفق پذیر می باشند.

تنها دسته های پراکنده ای از انسانها بر روی سیاره زمین باقی مانده اند.

حداقل این چیزی است که 10 هزار نجات یافته ای که در مناطق مختلف متروی مسکو کمپ زده اند
بایستی باور داشته باشند چرا که انها هیچ نشانه و مدرکی دال بر اینکه انها تنها نجات یافته گان و
بازماندگانی هستند که زنده مانده اند ندارند.

امکان اکنون حتی این شیوه زندگی توسط اهریمنی تکامل یافته از دنیای خارج مورد تهدید قرار گرفته
است.

ویژگیهای این بازی
-الگوهای متنوع گیم پلی به صورتی که می توانید به عنوان یک مبارز هجومی قدرتمند متناسب با سلیقه
خودتان ایفای نقش کنید.

-داستان غیر خطی و تنوع وظایف غیر لازم و ضروری

-گرافیک و صداگزاری فوق العاده بازی متناسب با جو حاکم بر بازی

-تنوع بازیهای حاشیه ای

و......

در این بازی شما در نقش artem از میان اولین کلونی مورد تهاجم قرار گرفته  عازم میشوید
واز میان جامعه ای که با ایدئولوژی و شرایط اقتصادی نا امید کننده از هم پاشیده است
به پا می خیزید و به نبرد می پردازید تا به دیگران درباره این تهدید خارجی اطلاع دهید و پیش از
اینکه همه چیز ویران و نابود شود به قلعه polis برسید.

بازی از گرافیک عالی بهره می برد براساس موتور گرافیکی توسعه یافته x-ray طراحی شده
و نیز در جریان بازی صحنه هایی از تکه فیلمهایی از زمانهای گذشته را مشاهده می کنید .

این بود نقد بازی metro 2033

در پایان عکسهایی از این بازی را به نمایش در می آورم.

[تصویر:  256px-Metro_2033_Game_Cover.jpg][تصویر:  84692_Metro2033_Scrn06__2009-11-19_medium.jpg][تصویر:  Metro-2033-train.jpg][تصویر:  2735d1271598988-metro-2033-screenshots-m...shot-3.jpg][تصویر:  ps3-metro-2033-the-last-refuge-1231620553-5.jpg]
پاسخ
در یک کلام عالی واقعا بازی قشنگی بود ؛ البته باگ هایی توش داشت که به این همه زیبایی که داشت میشه نادیده گرفت...

ممنون بابت نقد
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
زیباست ...[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
پاسخ
خیلی مطلب خوبی بود.خسته نباشی
[تصویر:  41.jpg]
پاسخ
خوب بود ممنون
چی شده همه با هم زدن تو کار نقد و بررسی!!!
[تصویر:  54280707216425640811.jpg]
پاسخ
(03-11-2013, 12:27 AM)'medial110' نوشته است: خوب بود ممنون
چی شده همه با هم زدن تو کار نقد و بررسی!!!
هر کسی تو یه کاری حرفه داره عزیز.

پاسخ
سعی کنید از الگویی که تیم تحریریه واسه نوشتن استفاده می کنن تو نوشته هاتون استفاده کنین. البته هر کسی یه سلیقه ایی داره ولی این مطلبی رو که من دارم می بینم نمیشه بهش گفت یک نقد استاندارد. جای کار زیاد داره.
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
نقد جالبی بود وکمی متفاوت
خسته نباشین
پاسخ
عالی بود من همیشه عاشق مترو بودم بخاطر جو واتسمفر سنگینی که داشت وصدالبته ترسناک بودنش که همین ویژی ها عاشق این بازی کرد من رو ومنتظر نسخه جدید این بازی بزرگ سا 2013 متو:آخرین روشنایی هستم [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]ممنون برای نقد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 958 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,688 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,151 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,733 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  حرف اضافه، ضد بازی، ضد مخاطب – جایگاه داستان سرایی در بازی‌ها Clegane 26 9,610 09-09-2016, 03:08 PM
آخرین ارسال: razhaypenhan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان