امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد و بررسی بازی Beyond: Two Souls
میبینم که مهندسان فن مایکرو هم اینجا حضور دارن
ایراد نداره خدارو شکر این بازی های بد[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] برای ps3 میاد و دستگاه خاک نمیخوره
مرسی دوست عزیز از نقدت.من خودم در حال بازی کردن هستم و شاهکاره این بازی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(10-08-2013, 06:18 PM)'nathan drake' نوشته است: میبینم که مهندسان فن مایکرو هم اینجا حضور دارن
ایراد نداره خدارو شکر این بازی های بد[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] برای ps3 میاد و دستگاه خاک نمیخوره
مرسی دوست عزیز از نقدت.من خودم در حال بازی کردن هستم و شاهکاره این بازی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
سعید تو هم دنبال دردسر میگردی ها[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]ولشون کن چیکارشون داری این بندگان خدا رو؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

خواهش میکنم سعید داداش
این بازی به خاطر زیر نویسی که داشت داستانشو کاملا فهمیدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

یه چیزی باید بگم ، گیم پلی که شما فکر میکنید باید 40 بگیره داستانش چیز دیگست اصلا مربوط به این نوع بازی نمیشه ، الان این نوع بازی باید این گیم پلی رو داشته باشه و بر اساس نوع گیم پلیش نمره بگیره ، شما نباید بیای گیم پلی یه شوتر مثل cod رو با یه بازی qte مثل این بازی مقایسه کنی ، برای همین من 40 دادم چون توی سبکش بی نظیر هست.
تنها بازی که اصلا برام مهم نیست که چه نمره ای میخان بهش بدم
من حقیقتا دوسش دارم خیلی خیلی خیلی عالی هست   به خاطر همین بازی یه کنسول میگیرم تا توی ارامش تجربه ای تکرار نشدنی رو امتحان کنم [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
این مدل داستانی این گیمپلی رو میطلبه دوستان از الکی هم حرف نزنیدو قضاوت راجع به بازی نکنید تا بازی رو نرید نمیتونید چیزی لز این شاهکار بفهمید.من تا حالا از هر کی که بازی رو رفته پرسیدم خیلی از بازی خوشش اومده.خودم هم دیروز تمومش کردم.واقعا به معنای واقعی شاهکاره.در ضمن نقد خوبی بود و ایرادی نداشت در مورد نمراتت هم باهات موافقم لیقت نمره کامل رو داشت تو همه زمینه ها.
کپی برداری از سایت های فارسی زبان ممنوع است
بسته شد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,786 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 957 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 980 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,896 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,123 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان