امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد و بررسی بازی Dark Souls II | محکوم به مرگ
نقدت عالی بود فقط تو بحث گرافیک یکم زیاد نمره دادی بالاخره تکسچر ها هم خیلی مهمن. بازیش قشنگه خودم بازی کردم ولی Bloodborne رو بهتر میپسندم . :heart: ;)
پاسخ
نقد بسیار عالی ای بود.
به نظرم یکی از مشکلات بازی سرعت کم در مبارزات بود که در نسخه ی سوم حل خواهد شد.مشکلات کوچکی مثل گرافیک نسبتا پایین و باگ ها در نسخه ی Dark Souls 2 The First Sin حل شده :)
لطفا از این نقد ها بیشتر بنویسید Confusedhy:

پاسخ
امید واریم که نقد نسخه سوم رو هم از خودتون بخونیم
یه نکته دیگه : داستان نسخه دوم ادامه دار شده ؟
یعنی قسمت سوم ادامه نسخه دومه ؟
پاسخ
(08-09-2015, 02:56 PM)BadBoy4Ever نوشته است: امید واریم که نقد نسخه سوم رو هم از خودتون بخونیم

هنوز چیزی از داستان نسخه سوم معلوم نیست ولی بر اساس تئوری ها و اطلاعات خیلی کمی که اومده به نظر میاد داستان قبل از نسخه اول باشه!
پاسخ
(08-09-2015, 01:50 PM)RPG Gamer نوشته است: نقد بسیار عالی ای بود.
به نظرم یکی از مشکلات بازی سرعت کم در مبارزات بود که در نسخه ی سوم حل خواهد شد.مشکلات کوچکی مثل گرافیک نسبتا پایین و باگ ها در نسخه ی Dark Souls 2 The First Sin حل شده :)
لطفا از این نقد ها بیشتر بنویسید Confusedhy:

سرعت مبارزات این بازی توی هر نسخه ی جدیدتر بیشتر میشد و توی نسخه ی بلادبورن بازی خیلی سریع بود، حالا نسخه ی 3 ارواح سیاه و برگشتن کارگردن اصلی این سری، قرار هست بازی رو سریع تر از نسخه ی های قبلی و کند تر از بلاد بورن و همچنین سختیش رو هم از Demon Souls هم بیشتر کنه....
خیلی شاهکار میشه....
در ضمن ممنون بابت خوندن نقد :heart:

(08-09-2015, 02:56 PM)BadBoy4Ever نوشته است: امید واریم که نقد نسخه سوم رو هم از خودتون بخونیم

همونجوری که آقای The Last Resort گفتن، داستانش معلوم نشده ولی به احتمال خیلی خیلی زیاد هم ربطی نداشته باشه، چون تو نسخه ی 2 ما در آخر کار نفرین و طلسم رو از شهر بیرون کردیم.
احتمالا باید به سال های قدیمی تر بره و روایاتی باشه داستانش
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
مممنون بابت نقد خسته نباشی. من یه ماه هست خریدم ولی از سختیش میترسیدم نمیرفتم سراغش اما دیشب شروع کردم به بازی یه ریز دارم بازی میکنم اما مشکل اینجاست که تا حالا 6 تا شخصیت ساختم:| یا ازشون خوشم نمیومده بعد گذشت چند وقت یا خیلی وضعش داغون میشد و بیشتر به hallow شدن نزدیک میشد خلاصه سخته ولی لذت بخشه
پاسخ
(08-15-2015, 05:17 PM)aliakbar36 نوشته است: مممنون بابت نقد خسته نباشی. من یه ماه هست خریدم ولی از سختیش میترسیدم نمیرفتم سراغش اما دیشب شروع کردم به بازی یه ریز دارم بازی میکنم اما مشکل اینجاست که تا حالا 6 تا شخصیت ساختم:| یا ازشون خوشم نمیومده بعد گذشت چند وقت یا خیلی وضعش داغون میشد و بیشتر به hallow شدن نزدیک میشد خلاصه سخته ولی لذت بخشه

شما باید از آیتم به نام Human Effigy استفاده کنید تا رنگتون شبیه انسان بشه و همچنین قدرت ضرباتتون مثل دفعه ی قبل، وقتی میمیرید اینجوری میشید چون تمام ارواح از بدنتون خارج میشه.
...CRYSiS
پاسخ
(08-17-2015, 11:10 PM)AMIR_PC نوشته است:
(08-15-2015, 05:17 PM)aliakbar36 نوشته است: مممنون بابت نقد خسته نباشی. من یه ماه هست خریدم ولی از سختیش میترسیدم نمیرفتم سراغش اما دیشب شروع کردم به بازی یه ریز دارم بازی میکنم اما مشکل اینجاست که تا حالا 6 تا شخصیت ساختم:| یا ازشون خوشم نمیومده بعد گذشت چند وقت یا خیلی وضعش داغون میشد و بیشتر به hallow شدن نزدیک میشد خلاصه سخته ولی لذت بخشه

شما باید از آیتم به نام Human Effigy استفاده کنید تا رنگتون شبیه انسان بشه و همچنین قدرت ضرباتتون مثل دفعه ی قبل، وقتی میمیرید اینجوری میشید چون تمام ارواح از بدنتون خارج میشه.
بله درسته میدونستم اما فکر میکردم این خیلی کمیابه برای همین از اول میرفتم اما الان فهمیدم یه کوچولو کمیابه و پیدا میشه بعضی موقع ها :D
پاسخ
این بازی رو مدت‌ها قبل دانلود کردم ولی نصب نکردم، رفتم سری اولش رو گرفتم تا اول اونو بازی کنم و بعد بیام سراغ این. با وجود مشکلاتی مثل لرزش دوربین که چشمام رو داغون کرد و وجود نشانگر موس در صفحه و ... در نسخه PC بازی، ولی Dark Souls به یکی از بیاد ماندنی ترین بازیها برای من تبدیل شد. البته هنوز هم فرصت نکردم به سراغ سری دوم برم ولی بزودی . . .

در مورد نقدتون هم اول از مقدمه شروع کنم :
مقدمه خوبی بود. تاکیدتون به مردن و مردن و باز هم مردن توی بازی رو میفهمم،‌ تقریبا همه جای مقدمه به این اشاره کردید. در واقع هر کدوم از دوستان یکی از عناوین این سری رو تجربه کرده باشه این موضوع رو درک میکنه. البته این تکرار در تاکیدِ نکته‌ای میتونه تاثیر اون رو کم کنه و استفاده درست و بجا از تاکید هم میتونه مهم باشه که اینجا برای یک بازی مثل Dark Souls این تاکید به استفاده از عبارت‌هایی مثل مرگ و مشابه اون میتونه تا حدی لازم باشه.
بخش داستان رو یه نگاه کلی انداختم چون میخواستم برام لو نره داستانش ولی درکل در سری Souls تقریبا هر کسی میتونه از یه منظری داستان رو ببینه علاوه بر خط داستانی اصلی بازی. ولی همیشه بار غم انگیز بودن بازی چشمگیره.
در مورد بخش گیم پلی هم خوب نوشتید، فقط یک نکته و اونم اینکه اگه دقت کنید نصف این بخش به توصیف انتخاب‌ها در شروع بازی اختصاص داره که حجم بالایی از متن رو به خودش اختصاص داده و بقیه متن هم تقریبا از فرمول " در بازی . . .  وجود دارد " تبعیت میکنه. این نحوه نوشتن به صورت توضیح امکانات بازی خوب و تا حدی لازمه  ولی باید دقت کرد که در یک نقد بایستی تحلیل هم وجود داشته باشه، البته نمیگم در نقد گیم‌پلی تحلیلی نداشتید ولی دوز معرفی‌ها از دوز تحلیل بمراتب بالاتر بود، مثلا در مورد شیوه‌های مبارزه  با دشمنان و بخصوص غول آخرها و یا فلسفه سختی بازی و اینکه واقعا گیم‌پلی این بازی چه توانایی‌های نهفته‌ای در خودش داره تا بشه از اون در مقابل آماج سختی ها استفاده کرد و ... میشد صحبت و تحلیل کرد.
بخش‌های گرافیک و موسیقی هم استاندارد و خوب نوشته شدند و البته همبستگی این بخش‌ها با سایر بخش‌های بازی هم که تا حدی در متن اشاره شد از نکات این سری بازی‌ هست که بخصوص در سری اول که من بازی کردم به عینه این نکته رو دیدم.
99.5 ! اون نیم نمره رو هم میبخشیدید. البته نظر شخصی شماست و قابل احترام. فقط به نظر من میانگین‌گیری در امتیاز دادن زیاد جالب نیست( نظر شخصی)
در کل از نقد‌های خوبی بود که خوندم .
خسته نباشید و موفق باشید.
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
(08-22-2015, 03:16 AM)Last Warrior نوشته است: این بازی رو مدت‌ها قبل دانلود کردم ولی نصب نکردم، رفتم سری اولش رو گرفتم تا اول اونو بازی کنم و بعد بیام سراغ این. با وجود مشکلاتی مثل لرزش دوربین که چشمام رو داغون کرد و وجود نشانگر موس در صفحه و ... در نسخه PC بازی، ولی Dark Souls به یکی از بیاد ماندنی ترین بازیها برای من تبدیل شد. البته هنوز هم فرصت نکردم به سراغ سری دوم برم ولی بزودی . . .

در مورد نقدتون هم اول از مقدمه شروع کنم :
مقدمه خوبی بود. تاکیدتون به مردن و مردن و باز هم مردن توی بازی رو میفهمم،‌ تقریبا همه جای مقدمه به این اشاره کردید. در واقع هر کدوم از دوستان یکی از عناوین این سری رو تجربه کرده باشه این موضوع رو درک میکنه. البته این تکرار در تاکیدِ نکته‌ای میتونه تاثیر اون رو کم کنه و استفاده درست و بجا از تاکید هم میتونه مهم باشه که اینجا برای یک بازی مثل Dark Souls این تاکید به استفاده از عبارت‌هایی مثل مرگ و مشابه اون میتونه تا حدی لازم باشه.
بخش داستان رو یه نگاه کلی انداختم چون میخواستم برام لو نره داستانش ولی درکل در سری Souls تقریبا هر کسی میتونه از یه منظری داستان رو ببینه علاوه بر خط داستانی اصلی بازی. ولی همیشه بار غم انگیز بودن بازی چشمگیره.
در مورد بخش گیم پلی هم خوب نوشتید، فقط یک نکته و اونم اینکه اگه دقت کنید نصف این بخش به توصیف انتخاب‌ها در شروع بازی اختصاص داره که حجم بالایی از متن رو به خودش اختصاص داده و بقیه متن هم تقریبا از فرمول " در بازی . . .  وجود دارد " تبعیت میکنه. این نحوه نوشتن به صورت توضیح امکانات بازی خوب و تا حدی لازمه  ولی باید دقت کرد که در یک نقد بایستی تحلیل هم وجود داشته باشه، البته نمیگم در نقد گیم‌پلی تحلیلی نداشتید ولی دوز معرفی‌ها از دوز تحلیل بمراتب بالاتر بود، مثلا در مورد شیوه‌های مبارزه  با دشمنان و بخصوص غول آخرها و یا فلسفه سختی بازی و اینکه واقعا گیم‌پلی این بازی چه توانایی‌های نهفته‌ای در خودش داره تا بشه از اون در مقابل آماج سختی ها استفاده کرد و ... میشد صحبت و تحلیل کرد.
بخش‌های گرافیک و موسیقی هم استاندارد و خوب نوشته شدند و البته همبستگی این بخش‌ها با سایر بخش‌های بازی هم که تا حدی در متن اشاره شد از نکات این سری بازی‌ هست که بخصوص در سری اول که من بازی کردم به عینه این نکته رو دیدم.
99.5 ! اون نیم نمره رو هم میبخشیدید. البته نظر شخصی شماست و قابل احترام. فقط به نظر من میانگین‌گیری در امتیاز دادن زیاد جالب نیست( نظر شخصی)
در کل از نقد‌های خوبی بود که خوندم .
خسته نباشید و موفق باشید.
خیلی ممنون بابت خوندن نقد، بله با حرفتون موافق هستم، در بعضی جاها باید اسم مطالب من رو پیش نمایش میذاشت تا نقد
در نقد های بعدی سعی میکنم بیشتر بازی رو تحلیل کنم.
...CRYSiS
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,772 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 945 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 967 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,856 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,110 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان