امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد و بررسی بازی MAFIA II
(01-31-2014, 01:24 AM)'older gamer' نوشته است: این بازی یحتمل چیزهای . . . هم توش داره . به همین دلیل ترجیح میدم این بازی قشنگ رو بازی نکنم . مثل تمام بازی های قشنگ امروزی مثل مکس پین 3 و سری GTA که به همین دلیل طرفش نرفتم . تصمیمات اینجوری یه نوع فرهیختگی میخواد . [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] کار سختیه ! منم با خودم جنگیدم تا به اینجا رسیدم . چه سی دی ها که نشکوندم ! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] دیگه بیشتر از این ریا نمیکنم . آقا صلوات بفرست !

یعنی شما با این چیزا از راه به در میشی؟
پس یه فکری بکنی بد نست
ادم اگه ادم باشه با این چیزا از راه به در نمیشه
من قست توهین ندارما ببخشید اگه ناراحت شدید

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
(01-31-2014, 01:28 AM)'JOHN ABROZZI' نوشته است:
(01-31-2014, 01:24 AM)'older gamer' نوشته است: این بازی یحتمل چیزهای . . . هم توش داره . به همین دلیل ترجیح میدم این بازی قشنگ رو بازی نکنم . مثل تمام بازی های قشنگ امروزی مثل مکس پین 3 و سری GTA که به همین دلیل طرفش نرفتم . تصمیمات اینجوری یه نوع فرهیختگی میخواد . [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] کار سختیه ! منم با خودم جنگیدم تا به اینجا رسیدم . چه سی دی ها که نشکوندم ! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] دیگه بیشتر از این ریا نمیکنم . آقا صلوات بفرست !

یعنی شما با این چیزا از راه به در میشی؟
پس یه فکری بکنی بد نست
ادم اگه ادم باشه با این چیزا از راه به در نمیشه
من قست توهین ندارما ببخشید اگه ناراحت شدید

پروفایل من رو میخوندی بعد این نظر رو میدادی برادر ! اگر خواستی تو چت یا پیام راجب این موضوع بحث میکنیم . از این پست من هر کسی برداشت خودش رو داره ولی اونهایی که باید بفهمن من چی گفتم خودشون میفهمن !

اکثر مردم ، وقتی به یک نصیحت گوش میدهند که دیگر دیر شده است .

پاسخ
دوست عزيز؛ مطلب شما با نقد فاصله زيادى داشت. پر از ايراد هاى فنى و ادبى. البته نميخوام نا اميدت كنم خب بالاخره هيچ كس از همون اول نويسنده نبوده. مطلب شما بيشتر شبيه به خاطره تعريف كردن بود. پر از عبارات محاوره اى و يك شكلك كه از ارزش ادبى نقد كم مى كنه. براى هر بخش حداقل 5 خط توضيح بديد. اينكه تخريب پذيرى يعنى اييييييين كه نشد توضيح كامل. شايد اين تنها نقطه مثبت گرافيكى باشه. بايد درباره نورپردازى، كيفيت بافت ها، زمان لود شدن بافت ها و موتور گرافيكى توضيح بديد. توى بخش صداگذارى بهتره درباره صدا پيشه ها و سازنده موسيقى، صداى شليك گلوله و ماشين ها توضيح بديد. گيم پلى بازى هم ظاهراً زيادى دست بالا گرفتيد. به نظر من چندان فوق العاده هم نبود و ايراد هاى زيادى داشت. داستان هم كلاً اسپويل كرديد؛ همين كه يه توضيح كوتاه بديد كافيه نه اينكه بگيد ويتو رفت شال و كلاه كرد رفت بيرون، رفت دزدى... خب اين باعث مى شه ترغيب خواننده اى كه بازى رو انجام نداده كم بشه چون ديگه هيچ سورپرايزى توى بازى براش وجود نداره. اميدوارم از اين نكاتى كه گفتم استفاده كنى
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,785 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 956 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 979 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,895 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,122 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان