امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد و بررسی عنوان Fallout 4
نقد زیبایی بود :) 
تشکر از شما
پاسخ
(12-17-2015, 11:49 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(12-17-2015, 11:43 PM)saeedgreat نوشته است: به نظرم انتخابا اون گستردگی قبلو ندارن.تو نسخه های قبلی انگار داشتی واقعا حرف میزدی انقد ازادی داشتی.صدا هم برای شخصیت اصلی رو دوست نداشتم.اون تصوری که از شخصیت اصلی خودت داری رو ممکنه به هم بریزه.یک هفته پیش نیو وگاز رو تموم کردم و یخورده تغییرات واسم قابل هضم نیست.

نیو وگاس کلا یه ریپ آف از نسخه سه بود
یه چیزی تو مایه های یه DLC کامل شده
شما نسخه 3 رو بازی کنی اصن انگار همینه ولی با وسعت و جزئیات 2 برابر

اتفاقا نسخه سه رو دقیقا دو سه هفته قبل شروع نیووگاز تموم کردم.نیووگاز به نظر خودم و خیلیا درحد یه بازی کامل بود.دوماه درگیرش بودم تا تمومش کردم کامل.
S0 (2)
پاسخ
نقد خوبی بود من دارم نسخه 3 دان میکنم
[تصویر:  AAR2.jpg]
پاسخ
واقعا بازی توپی بود 301 بعد از تموم شدن داستان وساختن شهرم  که خواستم ادامشو برم اشتباهی بجای فالوت3 پاک کردم واز اون موقع دارم حسرت می خورم S0 (43)
NvB4Ever
پاسخ
سلام تورو خدا یکی کمکم کنه... S0 (13) S0 (13)
من بازی fallout 4 black box رو نصب کردم
ولی اول که نصب کردم وقتی پلی رو میزدم یه صفحه سیاه میومد بعدش از بازی خارج میشد الانم رفتم تو اینترنت گشتم دیدم که کلا با پردازنده های intel hd graphics مشکل داره بعدش رفتم تو برنامه dxcpl یه کارای کردم بازی رو بالا اورد ولی رو یک فریم قفله اصلا از گرافیک هم اصلا استفاده نمیکنه توی بازی ینی دمای gpu 30 درجه است و همینتور cpu......
ram:8
gpu:intel hd graphic
cpu:pentiom g3220
 [تصویر:  2865489-2810077302-27556.jpg]قیافه من در بزابر نظرات فن بوی های سایت
پاسخ
(12-18-2015, 11:26 AM)king82 نوشته است: سلام تورو خدا یکی کمکم کنه... S0 (13) S0 (13)
من بازی fallout 4 black box رو نصب کردم
ولی اول که نصب کردم وقتی پلی رو میزدم یه صفحه سیاه میومد بعدش از بازی خارج میشد الانم رفتم تو اینترنت گشتم دیدم که کلا با پردازنده های intel hd graphics مشکل داره بعدش رفتم تو برنامه dxcpl یه کارای کردم بازی رو بالا اورد ولی رو یک فریم قفله اصلا از گرافیک هم اصلا استفاده نمیکنه توی بازی ینی دمای gpu 30 درجه است و همینتور cpu......
ram:8
gpu:intel hd graphic
cpu:pentiom g3220

در پست نقد و بررسی که جای مطرح کردن چنین موضوعاتی نیست. در پست زیر این کار را انجام دهید.
https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%AA%D...n=lastpost
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
سلام 
نقد عالی ای بود ! 
خیلی خوب بازی رو نقد کردی 
فال 4 واقعا سرگرم کننده و بازی پر جزییاتی هست و ادمو دیوونه خودش میکنه  S0 (2) S0 (44) S0 (36)Wall
خسته نباشی
[تصویر:  AZTdz.jpg]
پاسخ
سلام خدمت نویسنده ی عزیز
خودتون خواستید که مشکلات رو بیان کنم؛ پس امیدوارم ناراحت نشین. نقد منطقی بهتر از تعریف و تمجید های بی جهت بعضی دوستان هست که حتی به خودشون زحمت خوندن مقدمه رو هم ندادن. و اما میریم سراغ نقدِ نقد (!) Fallout4 شما:
امیدوارم ناراحت نشین ولی در حال حاضر نقد شما جزو نقد های متوسط رو به پایین به حساب میاد که برای یک نویسنده ی مبتدی کاملا منطقی هست. پس ناامید نشید و با قدرت ادامه بدید. به هر حال هر کس باید از یه جایی شروع کنه:
1- مشکل اصلی نقد این بود که با عجله نوشته شده بود. عجله باعث شده بود که نتونید بخش های مختلف رو به صورت مرتب و دسته بندی شده نقد کنید. حوصله در نقد و بررسی حرف اول رو میزنه. باید مشکلات (و البته مزایا) ی بازی رو در ذهنتون مرور کنید؛ اون ها رو در دسته هایی مجزا قرار بدید (بر اساس تیتر بندی). بعد برید سراغ شرح و بسط  هر تیتر. می تونید ابتدا با شرح مزایا شروع کنید و بعد شروع به شرح مشکلات کنید. یا می تونید به صورتی عمل کنید که مشکلات و مزایای مرتبط و متناسب رو با هم نقد کنید که این روش کمی دشواره و فعلا به شما پیشنهاد نمیشه. در کل سعی کنید جوری نقدتون رو بنویسید که خواننده بفهمه که شما کار خودتون رو بلدید و میدونید که دارید چی کار می کنید.
2- نوشته های حرفه ای اصولا باید قالب نوشتاری داشته باشند که شما این موضوع را دست و پا شکسته، رعایت کرده بودید. خیلی جاها "را" به صورت "رو" که عامیانه هست، استفاده شده بود و این عامیانه و غلط هست.
3- جمله بندی بعضی جاها ناقص بود و مثلا فعل و فاعل باهم همخونی نداشتند. نترسید! نه اینجا کلاس زبان فارسیه. نه من معلم زبان فارسیم. این مشکل با یک بار بازخوانی متن قابل اصلاح هست که شما اینکار رو نکردید (فکر می کنم). 
واقعا درعجبم که چرا عده ای از دوستان (جسارتاََ با شما نیستم) چجوری نقد رو در کم تر از 2 ساعت می نویسند و بعد انتظار استقبال و ردکارپت دارن و میگن چرا اعتبار نمیدی و فلان و فلان ... بنده خودم برای اون نقد داستان Witcher 3 پنج ساعت و شاید بیشتر وقت گذاشتم تا یه چیز تمام عیار -در حد توان خودم- ارائه بدم.
4- نوشته رو حتما به صورت "تراز به دو طرف" تنظیم کنید تا ظاهر نوشته، جذاب بشه.
5- حتما به جای استفاده از " , " که برای ویرایش انگلیسی به کار میره، از ویرگول (،) استفاده کنید. دستور العمل: Shift به همراه حرف T انگلیسی یا همون حرف "ف" روی Keyboard.
6- مورد آخر که دیگه ویرایشی نیست و محتوایی هست: واقعا به داستان بازی زیاد دادی. به نظر من نمره ی 9 فقط واسه یه سری بازی خاصه. این عنوان در بخش داستانی نمره ی بیشتر از 8.2 واقعا زیادشه. احساس می کنم شما اونطور که باید و شاید با نقد و بررسی بخش داستانی بازی ها آشنایی ندارید. واقعا تعریفات شما از روایت بازی غیر قابل درکه. روایت این بازی در بین سایر عناصر، ضعیف ترین هست. شخصیت پردازی ها هم اصلا در حد و اندازه های یک عنوان قدرتمند نیست.
در کل خسته نباشید.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
تشکر بابت نقد، نقد پر محتوا و خوبی بود
عنوانی که میتونست مثل اسکایریم سبک نقش آفرینی رو زیر و رو کنه اما با توجه به برخی دلایل این اتفاق نیفتاد، یکی از این دلایل نبود نوآوری های بزرگ و وسیع نسبت به نسخه ی سوم بود، البته نسخه ی 4 هم تغییرات زیادی به خودش دیده بود اما با توجه به مدت زمان زیادی که طرفداران منتظر این نسخه بودند انتظارات کمی بیشتر بود

همونطور که انتظار داشتم اینبار هم تاد هاوارد تونست باری دیگه مارو توی دنیای آخر زمانی فال اوت ببره تا با تجربه ایی ناب و دوست داشتنی طرف باشیم

داستان بازی همونطور که قبل از انتشار بازی تایید شده بود روند فوق العاده ایی داره و همچنین با توجه به اینکه در طول بازی با شوک و اتفاقات مختلف رو به رو میشویم لذت داستان بازی رو چندین برابر میکنه،  این بچه مون هم که آخر....

نکته ایی که خیلی نسبت به نسخه ی قبل خوش قلق تر شده گیمپلی بازی هست، اگه به یاد داشته باشید نکته ایی که توی نسخه ی سوم خیلی آزار دهنده بود سیستم شوتینگ بازی بود که خیلی خشک کار شده بود اما همینطور که توی نسخه ی چهارم شاهد هستیم سیستم شوتینگ بازی پیشرفت های زیادی به خودش دیده و نسبت به نسخه ی 3 پیشرفت زیادی داشته، آیتم های بیشمار و متنوع، باس های جذاب و پر شمار و... همه و همه باعث شدند تا با یکی از خوش ساخت و کامل ترین فال اوت ها از نظر گیمپلی طرف باشیم

اما بخشی که بیشترین ضربه رو به این نسخه زده، بخش گرافیک هست، بازی از نظر خلق صحنه های هنری فوق العاده کار کرده و تقریبا کم و کسری به چشم نمیاد از نظر هنری، طراحی چهره ها هم به لطف همین موضوع جالب و منحصر به فرد طراحی شده اما بر خلاف گرافیک هنری، گرافیک فنی ضعیف تر از نسل هشتم ظاهر شده، کیفیک پایین تکسچر ها یکی از بزرگ ترین ضعف های بازی به حساب میاد...
[تصویر:  ihqvu3n66h4fvp07srt3.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,797 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 962 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 987 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,915 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,131 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان