امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد و برسی عنوان The Walking Dead Season 2
همچنان یادش بخیر
آخرش موندم با کنی و رفتیم در افق محو شدیم 
مرسی بابت نقد
این جدیده که کلا گند زد به خاطرات خوب بازی
پاسخ
سلام به برادر گلم اقا امیر محتوای مقالت عالیه، ولی لازمه یه سری نکات رو ذکر کنم گرچه ما کاره ای نیستم; اما نکاتی که بهت میگم خواننده رو بیشتر تحت تاثیر قرار میده
از تیترت شروع میکنم تیترت رو یکی بنویس مثل همونی که آقای مجید نصر گفت این باعث میشه کاربر از همون اول ترغیب به ادامه خوندن بشه
یکی دیگه از نکته ها هم اینه که هر وقت مقاله می نویسی متن رو وسط بزار اینطوری
[تصویر:  Capture.PNG]
بعد بنظرم اون عنوان رنگی جالب نمیان خود نویسنده های سایت هم از اینا استفاده نمی کنن با این حال میل خودته و سلیقه ایه یکی میزاره یکی نمیزاره ولی به نظر من 
سورپرایز متن رو لو میده
یکی از ایراد هایی که این مقاله داره مقدمه نداره شاید منظورم رو متوجه نشده باشی مقدمه داره اما مرتبط با مقالت نیست و گذشته بازی هست تو باید برای مقاله خودت یک مقدمه متناسب با موضوع مقاله انتخاب کنی و از گذشته بازی تعریف نکنی چون خیلی از کاربران که مقاله تو رو می خونن شاید عنوان قبلی رو تجربه نکرده باشند و سریع از نوشتت رد بشن پس بهتره برای مقدمه از گذشته عنوان استفاده نکنی و سعی کن برای الان مقدمه بنویسی
امیدوارم از من ناراحت نشده باشی چون قصد من فقط پیشرفت شما در عرصه نویسندگی و اصلا قصد کوبوندن مطلبتو ندارم فقط این ایراداتو رفع کنی مقالت خیلی خوب میشه
موفق باشی امیر جان S0 (74)
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عشق فداکاری تغییر ، نقد و برسی بازی Brothers A Tale Of Two Sons kaladin 3 2,258 10-04-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: kaladin
  نقد و برسی بازی NFS:Payback (آقایِ کُدی گونه) mr_code 9 2,600 12-29-2017, 12:41 PM
آخرین ارسال: mr_code
Smile استخدام نویسنده نقد و برسی بازی Claydon 2 1,884 08-25-2017, 05:57 PM
آخرین ارسال: mohireza
  این درباره خانواده است | نقد و بررسی The Walking Dead Season 3: A New Frontier Ep.1&2 B.A.T 3 3,444 02-26-2017, 05:02 PM
آخرین ارسال: Dead-pool
  روزی روزگاری : دبی، بیابانی خونین | نقد و بررسی عنوان Spec Ops: The line Maziyar Hemmati 2 2,432 11-24-2016, 07:33 PM
آخرین ارسال: Y PS

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان