امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد Watch Dogs + سورپریز جالب برای شما
خوب همون طور که گفتم ی ه سورپریز دارم، سورپریز من یه مصاحبه اختصاصی است، که توسط خود بنده انجام شده.
تعجب نکنید !!! 
او کسی نیست جز...                        Aiden Pearce
خوب سلام آقای پرایس ممنون که وقتتو به ما دادی راستش میخواستیم در نوشتن این نقد به من کمک کنی .
Aiden: با کمال میل اگه کمکی از دست من بر می آید دریغ نمیکنم .
  • به عنوان سوال اول میشه توضیح مختصری راجب این بدی که مراحل ساخت این بازی چگونه بوده و دلیل تاخیر های متوالی عنوان چه چیزی بوده؟
  • خوب فکر کنم جواب سوالتون رو قبلا طراح ارشد بازی آقای Danny Belanger داده باشه ولی من دوباره میگم ایشون گفتند: اصلی ترین دلیل این بوده که در آن زمان هنوز بازی کامل نبوده و ما برای ساخت یک بازی AAA به زمان بیشتری نیاز داریم که البته برای ما ضرر های زیادی از قبیل ناراحتی گیمر ها و افت سهام شرکت رو در بر داشته.
  • منظور از بازی AAA چیست ؟
  •  AAA در واقع بازی است که متای بالای 90 داشته باشد و یک بازی عالی و کامل باشد.
  • امیدوارم به هدفتون برسید، حالا میشه توضیح کوتاهی راجب سازنده ها و کلا کسانی که دستی در ساخت داشتند بدهید ؟
  • بله، اول همه که باید دست آقای Noam Jenkis رو ببوسم چون به هر حال این صدامون رو از اون داریم و ایشون صدا پیشه من بودند، سازنده ام هم  Ubisoft Montrea بوده ناشرمم شرکت بزرگ و عالی  Ubisoft بوده برای این که همه رو هم خوشحال کنم برای همه ی پلتفرم ها عرضه شدم(همراه با پوزخند) موتور گرافیکیم هم  Disrupt بوده که البته خیلی ازش راضی نبودم کارگردان هم که کسی نیست جز Jonathan Morin  آهنگ سازان هم آقایان Reitzell Brian و  Peter Connellyبودندو نویسنده ی عزیز که الحق خوب کار کرده  Kevin Shortبوده.
و از اون جایی که من کلا خیلی آدم اکشن و ماجرا جویی هستم سبک بازیم هم شد اکشن ماجرا جویی.
  • چه جالب ! ولی حالا یه سوالی چرا گفتید ناشرتون (شرکت بزرگ و عالی Ubisoft) است ؟
  • خوب اگه خودمون از خودمون تعریف نکنیم پس کی ازمون تعریف کنه(؟)
  • بله صحیح، حالا بگذریم، سوال بعدیم اینه که واقعا منظور شما از این عکس چی بود ؟ (عکسی که گفتید 2 ماه برای گشتن در Los  Santos  کافیه بعد از آن به شیکاگو بیایید) ؟ اینم عکسش
  •  خوب قرار بود بازی ما 2 ماه بعد از Gta V عرضه بشه و مسلما با اومدن بازی من دیگه کسی سراغ Gta V نمیره.
  • خوب حالا بهتره بریم سراغ اصل مطلب داستان انتقام شما چیست ؟ فقط لطفا تا جایی توضیح دهید که داستان لو نره.
  • خوب ما - منظورم من و Daimen Benkes دوستم است -  در حال هک سیستم یک شرکت امنیت اطلاعات بودیم که نمیدونم از کجا لو رفتیم ؟! خوب مجبور به فرار شدم اما متاسفانه شناسایی شدم مدتی گذشت و آب ها از آسیاب افتاد، من همراه خواهر و خواهر زاده ام راهی مکان دیگری شدیم همه خوش و خوشحال بودیم چند کیلومتر بیشتر تا مقصد نداشتیم که ناگهان آن اتفاق شوم افتاد (اشک از چشمان آیدن جاری شد) موتور سواری با سرعت نزدیک میشود و از کنار ما گذشت اما ناگهان سرعتش را پایین آورد کلت کمری اش را در آورد و به لاستیک های اتوموبیل شلیک کرد ما در تونل بودیم و ترکیدن لاستیک باعث منحرف شدن ما از مسیر و برخورد ما با یک ستون بتونی شد که متاسفانه، متاسفانه خواهر زاده ام Lena کشته شد اون فقط، فقط 6 سال داشت ... (چشمن آیدن پر از اشک شد و مشتش را محکم روی میز کوبید) نهههههههههه!!! من مقصر مرگ او بودم من نباید او را با خودم می آوردم من که میدونستم ممکن است تحت تعقیب باشم چرا؟! چرا ؟ آنها را با خودم غاطی کردم ؟ نه باید از آنها دوری میکردم تا آنها به خاطر من آسیب نبینند. (آیدن ایستاد و فریاد کشی) قسم میخورم تا سیستم ct Os را نابود نکنم وتمام مسئولان  قتل او را عازم جهنم نکنم از پا نمیشینم !!!
  • بفرمایید آقای پرایس اشکهایتان را پاک کنید.
  • ممنون.
  • ببخشید برای من چند سوال به وجود آمد که یکیشون اینه ct OS چیست ؟
  • ct OS مخفف Central Operation System داستان ساخت این سازمان به سال 2003 باز میگردد زمانی که هکری برق حدود 50 میلیون شهروند آمریکا را قطع کرد و در آن زمان 11 نفر کشته شدند در آن زمان سازمان                                        به نام ct OS شکل گرفت تا مانع بروز اتفاقات اینچنینی شود اما غافل از این که خود سازمان ct OS افکار شومی را دنبال میکند  آنها در واقع دنبال جاسوسی از مردم و آگاه بودن از تمام اطلاعت شخصی آنها  بودن اجازه بودند.
  • چه جالب از این موضوع اطلاع نداشتم، حال چه کسی باعث قتل خواهر زاده شما شد؟
  • Maurice Voga، او توسط سازمان ct OS اجیر شد تا من و خوانواده ام را به قتل برساند.
  • آیا شما او را پیدا کرده اید؟
  • خیر اما یکی از اهداف من در بازی او است.
  • خوب به عنوان سوال آخر در رابطه با داستان بازی چه کسانی افراد مهمی هستند و اهداف شما در این بازی چیست ؟
  • ترجیح میدهم به این سوال پاسخ ندهم تا داستان بیشتر از این فاش نشود و لذت تجربه بازی از بین نرود، اما میتوانم پاسخی کوتاه بدهم
خوب اگه تعریف از خود نباشد مسلما من شخصیت اصلی هستم.
من یک بار اشتباه کردم و خانواده ام را درگیر بازی خطرناکی کردم که باعث مرگ خواهر زاده ام شد. ولی هنوز داستان ادامه دارد و خانواده ی من دوباره به خطر افتاده و من اجازه بروز هیچ گونه گزندی را برای آنها نمی دهم . من کسی هستم که با سختی و مشکلات آمیخته شده و بزرگ شدم و باید یخاطر گذشته ام از خانواده و خودم مراقبت کنم.
Clara Lille
او هکری چیره دست است و میتواند راه ورود به هر سیستمی را هموار سازد او همیشه مراقب شماست و شما را میبیند بی آن که متوجه اش شوید، او یک دوست واقعی است که حتی جانش را پای رفاقتش میگذارد.
T-Bone Grady
او یک هکر زیر زمینی و البته کمی دیوانه است ! منظورم اینه ک کار های و ایده های احمقانه ایی دارد مثل ربات هایی غول آسا که از قلمرو او حمایت میکنند و ...
Jordi Chin
از اون جایی که چینی ها در همه چیز دست داردند دستشان به بازی ها هم باز شده  او یک نفر نیست یک باند است اگه به کمک نیاز دارید روی او حساب کنید، اما مواظب باشید از پشت خنجر نخورید!
Dermot Quinn  و Anthony Wade یا همان Iraq نیز از دشمنان اصلی من هستند.
  • نظر شما راجب گیم پلی این بازی چیست ؟
  • اول از همه باید بگم من چیزی از شخصیت های اول بازی های Assasin's Creed کم ندارم و راحت از در دیوار بالا میرم. تازه اگه توجه کنید نقشه بازی هم 3D است !
  • اِه توجه نکرده بودم، ولی الان که نگاه میکنم میبینم ساختمان ها و آسمان خراش ها به صورت برآمده روی نقشه ایی که سمت راست پاین صفحه است طراحی شده. همچنین حرکات شما هم مثل دیگر عناوین Ubisoft خیلی نرم و روان طراحی شده ولی به نظر میرسد در جاهایی که باید سریع از پشت یک سنگر خارج شوید یا از حالت کاورگیری خارج شوید کمی مشکل به چشم میخورد. آیا درست است ؟
  • متاسفانه بله مخصوصا وقتی آتش سنگینی روی سرمان است و میخواهیم از کاور خارج شویم هر چه، گیمر دکمه میزنه از کاور خارج نمیشوم وقتی هم خارج میشم اینقد بازیکن اون دکمه رو زده که دوباره یه جای دیگه کاور میگیرم، واقعا متاسفم.
  • اشکالی ندارد، حال این مشکل فقط در جا هایی که نیاز به سرعت عمل است به چشم میخورد، نظر شما راجب به رانندگی چیست ؟
  • افتضاح ! با این که میگم این بازی خیلی خوبه ولی رانندگیش خیلی بده و خشکه تقریبا مثل Sleeping Dogs  است، ولی اگه چند تا  Skill رانندگی بگیرید بهتر میشه .
  • 2 سوال دیگر 1- به نظر شما بهتر نبود رانندگی حذف شود ؟ 2- چرا کیفیت ماشین ها و حرکت آنها مصنوعی است؟
  • جواب سوال اول شما خیر رانندگی خودش بخش جذابی است ولی قبول دارم که شکل ماشین ها زیبا نیست و رانندگی مصنوعی است.
  • حال چرا شما از داخل ماشین میتوانید زمین و زمان را هک کنید، ولی یک شلیک ساده را نمیتوانید انجام دهید؟
  • اینو دیگه باید از سازنده گان سوال کنید ! من خودمم نمی دونم چرا؟  ولی فک کنم نخواستن از Gta تقلید کنند.
  • یه سوال مهم دیگه شما چه قابلیت های هکی دارید ؟
  • خیلی زیادن برای همین من چند تاشون رو بیشتر نمگم و میگذارم بقیشون رو خودتون تجربه کنید: هک چراغ های راهنمایی، گارد ریل های خیابان، پل های متحرک، لوله های گاز، دوربین های امنیتی، قطع برق و ... البته شما همه ی این هک ها را در آغاز در اختیار ندارید و به مرور با کسب Skill (مهارت) میتوانید هک های جدیدی بیاموزید.
  • ببخشید ولی مگر شما بیماری دارید ؟
  • خیر، چرا؟
  • زیرا شما در داروخانه ها هنگام خرید دارو دیده شدید و همینطور موقع مصرف دارو.
  • آهان، الان فهمیدم اونا قرص های تقویت  کننده های Focus هستند.
  • میشه یکم دقیق تر توضیح دهید؟
  • بله من در جاهایی که جنگ خیلی سنگین میشه نیاز به سرعت عمل  - برای کشتن دشمن – دارم و با این قرص ها میتوانم زمان را آهسته کنم.
  • این تقلیدی از نیرو های موجود در Gta V نیست؟
  • خیر فکر نمیکنم اونها میتوانستند در زمان اتومبیل سواری زمان را آهسته کنند یا موقع تیر اندازی من هم چیزی از آنها کم تر ندارم و فکر نکنم این دلیلی بر تقلید باشد.
  • به نظر من هم ذتقلید نیست. شما از کدام سلاح ها بیشتر از همه خوشتان می آید؟
  • در زمان مخفی کاری از کلت مخصوص خودم به همراه صدا خفه کن و در نبرد های شلوغ سلاح U100 که یک رگبار است البته این سلیغه من است و هر گیمر سلیغه خود را دارد.
  • Gun Play این عنوان چگونه است ؟
  • در حد خیلی خوبی کار شده و بازی باز را اذیت نمیکند و شما میتوان از Gun Play بازی لذت برد.
  • آیا این درست است که گفته میشود همه چیز در بازی طبیعی کار شده ؟
  • بله
  • میتوانید نمونه هایی نام ببرید که نشان دهد بازی طبیعی است؟
  • بله، شما کافی است یک تصادف راه بندازید تا مردم شروع کنند به عکس گرفتن از تصادف یا این که راننده از ماشین پیاده شود و شروع به دعوا کند، یا برای یک لحظه تفنگ خود را در خیابان در دست بگیرید تا مردم به پلیس زنگ بزنند، که البته اگه آنها را با تفنگ تهدید کنید تلفن را قطع میکنند، حتی در زمان رد ردن مراحل اگر دشمن با کمبود نیرو مواجه شود به یاران خود زنگ میزند و تقاضای نیروی پشتیبانی میکند و ...
  • به نظر پلیس ها نقش مهمی در بازی دارند؟
  • بله پلیس ها به شدت سمج هستند و فرار از دست آنها آسان نیست مخصوصا اگر بر روی سخ ترین حالت بازی را انجام میدهید.
  • Skill ها در بازی چگونه است؟
  • Skill های متفاوتی وجود دارد که من فقط چند نوع از آنها را نام میبرم مثل: Skill های رانندگی، هک، قدرت بدنی، و ساخت وسایلی از قبیل بمب و ...
  • کسانی که این بازی رو تجربه کردند میگن فضای بازی غمگین است پس برای برطرف کردن آن باید چه کار کرد؟
  • در بازی مراحل شادی وجود دارد که من بازی Crash Run  را پیشنهاد میکنم زیرا هم جالب است و هم پول ساز شما میتوانید چند بازی از قبیل کشتن زامبی(؟)، مبارزه با موجودات فضایی و ... را در عالم رویا (خواب) اانجام دهید و برای خروج روی گزینه Wake Up کلیک کنید و از خواب بیدار شوید و به روند عادی برگردید.
  • حال به عنوان آخرین سوال از بخش گیم پلی آیا سیستم شهرت در بازی اهمیت زیادی دارد و کار آمد است ؟
  • در حد کم اگر شما قانونی رانندگی کنید و کسی را نکشید و در خیابان ها تیر اندزی نکنید از شهرت شما کم نخواهد شد ولی اگر باند های قاچاق چی و تبهکاری را نابود کنید شهرت شما بالا میرود حتی ممکن است در خیابان باشید که یک دفعه میبینید کسی کیف کس دیگری را میدزدد در آن موقع من میتوانم بی تفاوت باشم یا نه او را دستگیر کنم و... که البته اگه شهرت شما بالا باشد یا حتی پایین باشد اتفاق خاص زیادی نمی افتد.
  • چه مکان هایی در بازی است ؟
  • خوب از اونجایی که من خبردارم شما روی این که چه ماشین ها سلاح ها و ... در بازی است کار کردید ترجیح میدهم چیزی نگویم و بهتر است شما لینک آن خبر ها را در مطلب قرار دهید
  • بله، حرف شما درسته پس من آخرمصاحبه لینک آنها رو قرار میدم .
  • درسته که میگن
  • گرافیک بازی در یک کلام چگونه است؟
  • خوب، نمیتوان گفت گرافیک بازی عالی است اما خوب کار شده که متاسفانه به دلیل تعقییر موتور گرافیکی کیفیت بازی کمی پایین آمد وگرنه گرافیک بازی عالی بود.
  • اما با این وجود باز هم محیط و Npc ها خوب کار شده ولی تنها ضعف باز هم در قسمت رانندگی است و طراحی بد ماشین ها که حتی باگ هایی نیز در آنها دیده میشود مانند این که زمانی که شما با سرعت حرکت میکنید از بعضی چیز ها رد میشوید مانند ماشین ها و درخت ها ! و گاهی نیز با افت فریم مواجهم یشویم، آیا راهکاری برای بهبود وجود دارد؟
  • متاسفانه خیر، البته احتمالا در Dlc ها برطرف خواهد شد و ما شاهد روند بهتری هستیم .
  • میشه در رابطه با روند حالت هوا و روز وشب و ... بازی توضیح دهید ؟
  • بله، بازی دارای چرخه روز و شب است و حالت هوا نیز فرق میکند و ما شاهد باران های زیبایی هستیم که در حالت Fcous میتوانیم دانه های ریز و درشت باران را به خوبی ملاحظه کنیم.همچنین جهت وزش باد و شد آن در تکان خوردن لباس افراد درختان و ... تاثیر دارد.
  • وباز هم میرسیم بر سر سوال آخر در رابطه با گرافیک، و بعد از آن در رابطه با صداگذاری و موسیقی حرف میزنیم. باز هم سوال در رابطه با رانندگی چرا ما در بازی شاهد خط ترمز ماشین ها نیستیم یا حتی هیچ خونی نمیبینیم شما یعنی آیدن پرایس بار ها تیر میخورید ولی ما هیچ اثری از خون و جراهت در بدن شما نمیبینیم ! دلیل چیست؟ این رو خودم هم نمیدانم و باید این رو از سازنه ها سوال کنید، به نظر خودم هم این یک ایراد است، و پاسخی ندارم.
  • خوب، دیگر داریم به آخر مصاحبه نزدیک میشویم و Aiden نیز از شر ما خلاص میشود.
  • اختیار دارید (همراه با خنده)
  • گفتید وطیفهموسیقی رو چه کسی بر عهده داشته ؟
  • آقایان  Peter collny و  Retzil Brian که الحق خوب کار کردند و ما میتوانیم در همه حال آهنگ گوش کنیم در رانندگی توسط ضبط ماشین، هنگام راه رفتن توسط رادیو، و در مراحل هم که آنگ متن وجود دارد همچنین میتوانید با هک گوشی ها آهنگ های جدید به دست بیاورید آهنگ ها در بخش های زیر  دسته بندی شده اند: Jazz,Rap,Hip Hop  و ... (خیلی زیاد هستند)
  • اما بر خلاف آهنگ ها بخش صا ها بد کار شده آیا این رو قبول دارید؟
  • نه به طور کامل بله صدا های تفنگ ها بد کار شده و شاهد صدا های مصنوعی هستیم ولی دیگر صدا ها و افکت های صوتی خوب کار شدهمثل صدای شکستن شیشه ها و ...
  • همچنین  میتونم اینو اضافه کنم که صدا پیشگان نیز خیلی خوب کار کرده اند و از پس کارشان به خوبی بر آمده اند به ویژه آقای Noam Jenkis که الحق عالی کار کرده و حرفی در کارش نیست.
  • بله، ایشون که صدا پیشه ی من بودند عالی کار کردند.
  • خوب من دیگگر سوالی در این رابطه ندارم اگر نکته ایی به ذهن خودتان میرسد بفرمایید، میشنویم
خیر نکته خاصی نیست فقط باز هم خواستم در آخر از آقایان Noam Jenkis،  Peter collnyو  Retzil Brian بخاطر کار عالیشان تشکر کنم.
  • حال انصافا اگر بخواهید به این عنوان نمره بدهید چند میدهید؟
  • راستش سخت است، نمیدانم چه بگویم!
  • دلمان میخواهد از زبان خود شما که کارکتر اصلی هستید بشنویم.
  • چشم،  داستان: 19  /  گیم پلی:5/17   / گرافیک: 17  / صدا گذاری و موسیقی: 18
                                                                   نمره کلی: 18
  • حال کلام آخرتان چیست ؟
  • این عنوان عنوانی است که با از دست دادنش پشیمان میشوید، به شما پیشنهاد میکنم مراحل اصلی و فرعی را با هم بروید و فقط مراحل اصلی را دنبال نکنید، هر از گاهی سری به مغازه ها بزنید و برای من اسلحه و لباس بخرید (البته در خرید اسلحه عجله نکنید، زیرا بعد از کشتن افراد آنها را به راحتی به دست می آورید. Skill ها را با دقت ارتقا دهید و بازی را تا آ خر ادامه دهید. حتما اگر بازی را تمام کردید، به منو بازی بروید option سپس Gameplay و بعد درجه سختی را روی Realistic بگزارید و بازی کنید، تا طعم یک دنیای واقعی را بچشید.
  • خوب ممنون آقای پرایس که وقت با ارزشتان را به مادادید و اجازه ی گرفتن گزارش را نیز به بنده دادید.
  • ممنون قابلی نداشت بلاخره ما هم از همین مردمیم و خونمون از دیگران رنگین تر نیست.
  • باز هم ممنون، خداحافظ.
  • خدا حافظ به امید دیدار.

خوب مصاحبه تمام شد و آیدن نیز رفت حال نوبت به چند عکس و توضیحات رسیده و اون مطالبی که بالا قولش را داده بودم .
 ببخشید که در مصاحبه از عکس استفاده نکرده بودم چون واقعا در بین مصاحبه نمیشه عکس گذاشت.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
[تصویر:  137px-Watch_Dogs_Aiden_Pearce_Close_Up.jpg] خود آیدن پرایس

[تصویر:  272px-Watch_Dogs_Dermot_Quinn.png]درموت کوئین(Dermot Quinn)

[تصویر:  272px-Watch_Dogs_Anthony_Wade.png]آنتونی وید (Anthony Wade) او یک عراقی است !

[تصویر:  640px-Watch_Dogs_Clara_Lille_Concept.jpg]
کلارا لیل (

[تصویر:  640px-Watch_Dogs_T-Bone_Profile.jpg]T-Bone Grady

[تصویر:  314px-Watch_Dogs_Jordi_Chin_Art.jpg]
جوری چینی (Jordi Chin)
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
Italian Supercar[تصویر:  270px-Italian_Supercar_%28Side%29-WatchDogs.jpg]
Police Helicopter[تصویر:  270px-Police_Helicopter_%28Rear%29-WatchDogs.png]
American Sports Coupe[تصویر:  270px-American_Sports_Coup%C3%A9_%28Fron...chDogs.jpg]
Sportbike[تصویر:  250px-Sportbike_%28Front%29-WatchDogs.png]
Boxberg LE[تصویر:  270px-Sports_Coupe_%28HA%29.jpg]
Early 70's Muscle Car[تصویر:  270px-Muscle_Car_%28Front%26Side%29-WatchDogs.jpg]
Papavero MR[تصویر:  270px-Papavero_MR_%28Front_Quarter%29-WatchDogs.png]
Police Cruiser[تصویر:  270px-Police_Cruiser_%28Front%26Side%29-WatchDogs.jpg]
Livraga LE[تصویر:  270px-MR_Supercar_%28Front%29-WatchDogs.png]
Japanese Sports Coupe [تصویر:  270px-Japanese_Sports_Coupe_%28Front%29-WatchDogs.jpg]
Sportscar
[تصویر:  320px-Watch_Dogs_Brad_Keselowski.png]
550S[تصویر:  Grand_Tourer_%28Front_Quarter%29-WatchDogs.jpg]
Sports Utility Truck[تصویر:  270px-Sports_Utility_Truck_%28Front%29-WatchDogs.png]
Limousine[تصویر:  270px-Limousine_%28Front%29-WatchDogs.jpg]336-TT[تصویر:  270px-Japanese_Classic_Sport_Coupe_%28Fr...chDogs.png]
Executive Sedan[تصویر:  270px-Capture_Executive_Sedan_1.PNG]
Early 00's Sedan[تصویر:  270px-Sedan_%28Front%26Side%29-WatchDogs.jpg]
Adamant S Series[تصویر:  270px-American_Executive_Coupe_%28Front%...chDogs.png]
German Sports Coupe[تصویر:  270px-Sports_coupe.jpg]
Sonarus LX[تصویر:  Capture_Muscle_Sedan_3.PNG]
Full Size SUV[تصویر:  270px-Large_SUV-WatchDogs.jpg]
Magnate LE[تصویر:  Capture_Luxury_Sedan_1.PNG]
Japanese SUV[تصویر:  Japanese_SUV_%28Front%29-WatchDogs.png]
90's Sedan[تصویر:  270px-90%27sSedan%28Front%26Side%29-WD.jpg]
Sports Hatchback[تصویر:  250px-Supermini.jpg]Classic Motorcycle[تصویر:  245px-Classic_Motorcycle%28Front%29-WatchDogs.png]
Supermini[تصویر:  270px-Supermini_%28Rear_Quarter%29.jpg]
Ambulance[تصویر:  Ambulance_%28Front%29-WD.jpg]
Brant Grand Tourer[تصویر:  270px-Italian_GT_%28Front%29-WatchDogs.jpg]
Fire Truck[تصویر:  270px-Fire_Truck_%28Front%26Side%29-WatchDogs.png]
80's SUV[تصویر:  250px-90%27s_Jeep.jpg]

Family hatchback[تصویر:  Family_Hatchback_%28Front%29-WatchDogs.png]
Panel Van[تصویر:  270px-CtOS_Van_%28Front%26Side%29-WatchDogs.jpeg]
Standard 90's Sedan[تصویر:  270px-Standard_90%27s_Sedan_%28Side%29-WatchDogs.jpg]
Step Van[تصویر:  270px-Delivery_Truck-WD.jpg]Standard pickup truck[تصویر:  270px-Pickup_Truck_%28Front%29-WatchDogs.png]
90's European Hatchback[تصویر:  90%27s_Hatchback_%28Front%26Side%29-WatchDogs.jpg]Cavale[تصویر:  270px-Standard_Sedan.jpg]
Centaurus SUV[تصویر:  270px-Centaurus_CUV_%28Front%29-WatchDogs.png]
City Compact[تصویر:  270px-City_Car_%28Front%26Side%29.jpg]
Older Panel Van[تصویر:  270px-80%27s_Van%28Front%26Side%29-WatchDogs.jpg]
British Sports Car[تصویر:  270px-British_Sports_Car_%28F%26S_Low_Co...%29-WD.jpg]
Classic Station wagon[تصویر:  80%27s_American_Estate-WD.jpg]
Conventional Cab Truck[تصویر:  270px-Bull_Nose_Truck-WatchDogs.jpg]
WKZ News Van[تصویر:  300px-Wkzwatchdogsvan.jpg]
Minivan Cab[تصویر:  270px-Minivan_Cab_%28Rear%29.jpg]
Standard boat[تصویر:  270px-Standard_Boat_%28Side%29-WatchDogs.jpg]
Taco Van[تصویر:  270px-Taco_Van.PNG]

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مغازه ها توزیع داروهای تجویزی و داروهای و اقلام استاندارد. تعدادی از فروشگاه های آنها را می توان در خیابان های مختلف یافت . هر یک از فروشگاه های بر روی نقشه  با یک نشانگر با نماد های پزشکی "Rx " نشان داده شده است.
 [تصویر:  180px-Pharmingtons.jpg]

داخل و خارج از فروشگاه  یک تم کلاسیک، با توپ های تاریخی برخوردار است . (سلاح اکنون از بین رفته از دوره های مختلف گذشته)
فروشگاه به عنوان "نمایندگی مجاز و فروش اسلحه و لوازم شکار" descrbed .نشان داده میشود.
در مغازه سلاح که آیدن می توانید خرید کند وجود دارد. (مواظب باشید در Tv) عکس شما به عنوان تبهکار پخش نشود چون او آژیر را به صدا در می آورد و به شما تیر اندازی میکند پس اول Tv رو هک کنید که کار نکنه .
  [تصویر:  300px-DB_and_R_Weaponsmiths.png]

فروشگاه های ویژه ایی با شعار. "آیا اگر هر چیزی را میخواهید. باید برایش مبلغ زیادی پرداخت کنید" وجود دارد همان (ارزان تر از همه جا ی خودمان که در مغازه ها میزنن).
این فروشگاه به عنوان یک محل است که در آن بازیکن می تواند پول نقد خود را با فروش اقلام و یا دزدی از  فروشگاه  افزایش می دهد . بازیکنان قادر به فروش اقلام خود در  مغازه است. بازیکنان همچنین می توانید آیتم های که در فروشگاه های عادی یافت نمیشود را اینجا پیدا کند . شما همچنین میتوانید پولی نپردازید و دزدی کنید ولی عواقب آن با خودتان است.
  [تصویر:  275px-Pawned_Off.jpg]

اُه قلوم خشک شد بریم یه نوشیدنی بخوریم !؟

این فروشگاه انواع نوشیدنی های گرم همراه با شیرینی و دسر در اختیار شما میگذارد. آیدن می توانید نوشابه های انرژی زا که فورا باعث افزایش انرژی خواد شد مصرف کند.(نامرد آیدن هم Red Bull میخوره)

این شرکت دارای مقدار زیادی از تابلوهای تبلیغاتی  در سراسر شهرستان، و حتی در دو طرف کامیون ها قرار میدهد.
  [تصویر:  250px-Brewed_Delight-WD.jpg]

آمبروز تئاتر یک محل شناخته شده در شهرستان شیکاگو است . تئاتر برای انواع توابع اجتماعی باز است.
آمبروز تئاتر واقع در گوشه ای از میدان تئاتر ، ساخته شده است.
  [تصویر:  270px-Ambrose_Theatre.png]

خوب مسلما شما به لباس نیاز دارید پس باید یه مغازه لباس فروشی در بازی وجود داشته باشه.
  [تصویر:  180px-WAG_Clothing_Wipeout-WD.jpg]

ماشین هم میخواید ؟ خوب اینجا هم هست که ماشین داره .(میگم وقتی ما ماشین میدزدیم چه نیازی به خریده ؟)

[تصویر:  Automaker-WD.jpg]

بانکی که خدمات مالی معمول را انجام میدهد و مثل بقیه بانک هاست  و شاخه های مختلفش در اطراف شیکاگو وجود دارد. آنها همچنین برخی از دستگاههای خودپرداز خود (ATM) را در سراسر شهر قرار دادند که در واقع برای ما لقمه آماده است و با هکآنها میتوان پول به دست آورد.
  [تصویر:  180px-ProviBlue_Bank.jpg]

خوب نوشیدنی که خوردیم (اشاره دارم به متون اول خبر)
میانتون با شکلات چطوره ؟ تلخ یا شیرین ؟
 [تصویر:  180px-Chocolat-WD.jpg]

خوب شیکاگو خیلی بزرگه ! تو راه خستمون شد چیکار کنیم ؟ میریم تو یکی ز هتل های بین راهی (Motel) .
  [تصویر:  300px-Owl_Motel-WatchDogs.png]

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

باتون [تصویر:  350px-BatonGameplayVideo.png]

اسلحه کمری 1119 [تصویر:  185px-1911_%28Weapon_wheel_%26_Suppresso...chdogs.jpg]

بازم یه اسلحه کمری و اسلحه اصلی او97-fs[تصویر:  92-FS.jpg][تصویر:  185px-Aiden_Pearce-%2892-FS_Demarco_Assa...chDogs.jpg]Px4[تصویر:  250px-Px4.jpg]Cyberpunk gun[تصویر:  Cyberpunk_gun-WatchDogs.png]MP5[تصویر:  250px-MP5.PNG]OCP-11[تصویر:  250px-OCP-11_PDW-WatchDogs.png]SMG-11[تصویر:  250px-MAC_10-WatchDogs.jpg]AA 12[تصویر:  250px-AA_12_Shotgun_%28Action%29-WatchDogs.png]M1014[تصویر:  250px-M1014_Shotgun-WatchDogs.png]SGR-12 [تصویر:  180px-SGR-12_%28Icon%29-WatchDogs.png][تصویر:  180px-SGR-12.jpg]416[تصویر:  250px-416_Assault_Rifle-WatchDogs.jpg]ACR[تصویر:  250px-Advanced_Carbine_Rifle-WatchDogs.jpg]M-468[تصویر:  M468%28Action%29-WatchDogs.jpg]Ultimax Mk.5[تصویر:  250px-Ultimax_Mk5-WatchDogs.png]M107[تصویر:  250px-M107-WatchDogs.jpg]Russian Sniper Rifle[تصویر:  250px-Modern_Sniper_Rifle-WatchDogs.jpg]IED[تصویر:  IED_%28Selection%29-WatchDogs.jpg]G106[تصویر:  250px-G106-WatchDogs.jpg]GL-94[تصویر:  250px-GL-94_%28Weapon_wheel%29-WatchDogs.jpg]

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
ایول.مرسی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
رو پی سی زدی؟
پاسخ
(06-07-2014, 05:38 PM)'two' نوشته است: ایول.مرسی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
رو پی سی زدی؟

نه رو x 360

رمم 4 هست ولی WD رم 6 میخواد [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

پاسخ
جالب بود[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] ولی یکم زیادی جنبه طنز داشت[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] wd یک بازی خیلی جدی است[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] مرسی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
My morning sun is the drug that brings me near

To the childhood I lost, replaced by fear

[تصویر:  51d24e4529f35b9228ba4c32e6acdbba.gif]
پاسخ
داداش کارت خیلی جالبه واقعا ادم رو جذب میکنه که بخونه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بهتر بود بعضی عکس هارو بین مطالب قرار میدادی یکم بی نظم شده تاپیک[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

راستی پراکنده خوندم این رو تصحیح کن.

"حتما اگر بازی را تمام کردید، به منو بازی بروید option سپس Gameplay و بعد درجه سختی را روی Realistic بگزارید و بازی کنید، تا تعم یک دنیای واقعی را بچشید."

غلط املایی زیاد داری ;)

این رو هم بگم واچ داگز با رم 2 هم اجرا میشه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
زیاد حال نکردم ولی خسته نباشی Confused74:

پاسخ
ی همچین نقدی بدرد dead pool می خوره

یکم هم به هم ریخته هست عکس ها

ولی در کل خسته نباشی امیدوارم ناراحت نشده باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
(06-07-2014, 05:43 PM)'hexer' نوشته است:
(06-07-2014, 05:38 PM)'two' نوشته است: ایول.مرسی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
رو پی سی زدی؟

نه رو x 360

رمم 4 هست ولی WD رم 6 میخواد [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

با رم 4 اجرا میشه عزیز[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
اولش نقد رو دیدم خیلی خندم گرفت [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] البته بد برداشت نکن منظورم اینه خیلی طنز بود.
به دور از هر گونه ایراد گیری و این ـا... خلاقیت جالبی بود و با اینکه بازی رو تموم کرده بودم خیلی از مقاله ـرو خوندم و برام جالب بود. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خسته نباشی

پاسخ
(06-07-2014, 06:54 PM)'last assassin' نوشته است:
(06-07-2014, 05:43 PM)'hexer' نوشته است:
رو پی سی زدی؟

نه رو x 360

با رم 4 اجرا میشه عزیز[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

واقعا [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
خدا ..........
اگه میفهمیدم رو pc میگرفتم حالا کیفیتش تفاوت جندانی داره که بخوام دو باره برای pc بگیرمش ؟

(06-07-2014, 06:47 PM)'amir1998' نوشته است: ی همچین نقدی بدرد dead pool می خوره

یکم هم به هم ریخته هست عکس ها

ولی در کل خسته نباشی امیدوارم ناراحت نشده باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

آره اتفاقا اگه مجله ((بازی های رایانه)) رو خونده باشی برای DP یه همچنین نقدی نوشته بود خیل باحال و طنز بود.

(06-07-2014, 06:59 PM)'Punished Snake' نوشته است: اولش نقد رو دیدم خیلی خندم گرفت [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] البته بد برداشت نکن منظورم اینه خیلی طنز بود.
به دور از هر گونه ایراد گیری و این ـا... خلاقیت جالبی بود و با اینکه بازی رو تموم کرده بودم خیلی از مقاله ـرو خوندم و برام جالب بود. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خسته نباشی

فک کنم یکم طنزش مخصوصا اونجا که راجب Ubispft بود خیلی زیاد شد.
که خودم قبول دارم اشتباه بود و خیلی به جو بازی نمیخورد .

(06-07-2014, 05:50 PM)'Real Madrid C.F' نوشته است: داداش کارت خیلی جالبه واقعا ادم رو جذب میکنه که بخونه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بهتر بود بعضی عکس هارو بین مطالب قرار میدادی یکم بی نظم شده تاپیک[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

راستی پراکنده خوندم این رو تصحیح کن.

"حتما اگر بازی را تمام کردید، به منو بازی بروید option سپس Gameplay و بعد درجه سختی را روی Realistic بگزارید و بازی کنید، تا تعم یک دنیای واقعی را بچشید."

غلط املایی زیاد داری ;)

این رو هم بگم واچ داگز با رم 2 هم اجرا میشه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

حالا طعم رو ول کن من 100 تا مصاحبه از اون اول تا آخر نوشته بودم همشون رو با س نوشته بودم
در ضمن ( ببخشید که در مصاحبه از عکس استفاده نکرده بودم چون واقعا در بین مصاحبه نمیشه عکس گذاشت.)
حالا من خیلی به مطالب نگارشی آگاهی ندارم ولی فک کنم نباید از عکس بین مصاحبه استفاده کرد .[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(06-07-2014, 05:47 PM)'black stone' نوشته است: جالب بود[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] ولی یکم زیادی جنبه طنز داشت[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] wd یک بازی خیلی جدی است[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] مرسی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

فک کنم یکم طنزش مخصوصا اونجا که راجب Ubispft بود خیلی زیاد شد.
که خودم قبول دارم اشتباه بود و خیلی به جو بازی نمیخورد .

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,227 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief yazdandoost 0 1,181 08-21-2019, 10:43 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  روزی روزگاری تلاش برای بقا نقدوبررسیResident Evil 4 PC FAN 0 1,215 08-02-2019, 11:02 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  بازی برای افتخار For Honor MoeinTN 0 1,496 12-28-2017, 01:08 PM
آخرین ارسال: MoeinTN
  بازبینی بازی Watch Dogs 2 بر روی MSI GS43VR Gabit0 0 1,675 03-24-2017, 07:38 PM
آخرین ارسال: Gabit0

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان