امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمرات عنوان Dark Souls III منتشر شد | برای عذابی سخت آماده باشید
خب IGN که نمره کامل رو تقریبا داد، تنها مشکلی که گرفته این بود که حتی توی قوی‌ترین سیستم‌های PC هم بازهم شاهد افت فریم شدید هستیم ( که به احتمال زیاد با پچ‌ها درست میشوند)
Gamespot هم ایرادهای بنی اسرائیلی گرفته! 2 تا از مشکلاتی که بهش اشاره کرده بود دوربین گیج کننده و سیستم Lock on ضعیف هستش، همچنین گفته که برخی از محیط‌ها و باس فایت‌های انتهای بازی اضافه هستند! باید بازی رو تجربه کرد و دید آیا این موضوع درست هست یا نه
That was just a dream

پاسخ
[font=tahoma][font=tahoma]IGN Spain: 95[/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma][font=arial, helvetica, serif]Vandal Online: 95[/font][/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]IGN Italia: 93[/font][/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]WCCFtech: 92[/font][/font][/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]Merlin’in Kazanı (Turkey): 91[/font][/font][/font][/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]DarkStation: 90[/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]RPG Site: 90[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]God is a Geek: 90[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]Power Unlimited: 90[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]Gameblog.fr: 90[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]Destructoid: 85[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]

متای پی سی: 90
PS4: 89

افزایش متای PS4:
[تصویر:  2016-04-05_125009.png]
[تصویر:  8r7r_eminem-quotes.jpg]
پاسخ
[font=tahoma][font=tahoma]Multiplayer.it: 92[/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma]متای نسخه پی سی افت کرد  S0 (2) [/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma][تصویر:  2016-04-05_133035.png][/font][/font]
پاسخ
گیم اسپاتو... S0 (43)
من نمیدونم این سایت چشه اون از نمره ای که به  TLOU و Batman Arkham knight و حالا هم DS III 
واقعا براش متاسفم
فقط IGN S0 (2)
[تصویر:  skyrim1.jpg]
?...Wath's Sign Of The BEST
پاسخ

[font=tahoma][font=tahoma]۹۰ :+GamesRadar[/font][/font]
پاسخ
(04-04-2016, 02:01 PM)Spr-d نوشته است: گیم اسپاتو... S0 (43)
من نمیدونم این سایت چشه اون از نمره ای که به  TLOU و Batman Arkham knight و حالا هم DS III 
واقعا براش متاسفم
فقط IGN S0 (2)

حالا اگه call of dutyبود ignبهش 10میداد! S0 (44)
فکر کنم from softwareحاضر نشده به ignرشوه بده S0 (2)
پاسخ
بروزرسانی کامل پست اول
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
من تا الان دارک سولز بازی نکردم S0 (2)

ولی به نظرم باید دارک سولز 3 بازی کنم!!!  S0 (29)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سولز لایکی شرقی و متوسط | نقدها و نمرات بازی Code Vein White Beard 0 1,699 09-27-2019, 10:23 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تجدید دیدار با افسانه‌ی فراموش نشدنی | نقد‌ها و نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’ PC FAN 0 1,646 09-20-2019, 08:41 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  چرخ دنده‌های نابودگر | نقدها و نمرات بازی Gears 5 White Beard 0 1,670 09-04-2019, 10:00 PM
  تناقض در اعترافات | نقدها و نمرات بازی Erica White Beard 0 1,520 08-24-2019, 01:23 AM
  [Meta] آشوب کم‌فروغ گرگ آهنی | نقدها و نمرات بازی Metal Wolf Chaos XD White Beard 0 1,280 08-08-2019, 08:19 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان