امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمرات عنوان XCOM 2 منتشر شد: بازگشت طوفانی موجودات فضایی
اییولا متا این emg کوجاس فازش چیه
[تصویر:  AAR2.jpg]
پاسخ
از اونجایی که این بازی آفیشیال ترد ( S0 (2) ) نداشت گفتم اینجا بگم  S0 (2)
کی اینجا بازی کرده؟ کسی که XCOM اول هم رفته باشه. حس نمی کنید به طرز چرتی سخت شده؟ تعداد دور محدود برای ماموریت، sectoid دست و پا چلفتی که حالا ذهن کنترل میکنه، دشمنایی که حداقل اسلحشون مسلسله ... زیادی سخت نکردند؟  S0 (43)
روی نرمال، من کل XCOM اولی رو فقط با دو سرباز تلفات تموم کردم و هر مرحله هم که کسی میمرد، دوباره از اول میرفتم تکرار نشه این همون اول کار سر دو مرحله اول حسابش در رفته از دستم چقدر عین آب خوردن همه میمیرند! خدا رحم کرده Rookie هستند وگرنه یه سرباز حرفه ای اینطور بمیره که مکافاته تو XCOM.
اصلا استاندار نیست و سخته. برای بازی که پیشرفتش انقدر کند هستش، آزمون و خطا هم اساسی خسته کننده میشه.
پاسخ
کلا استراتژی‌های نوبتی از درجه نرمال به بالا سخت هستند... من قسمت اول اکس‌کام رو بازی کردم و واقعا سخت بود... حالا آرش میگی که سخت تر شده فکر کنم باید حسابی عرق بریزیم پاش S0 (2)
البته یه نکته دیگه هم هست. تو این دوره و زمونه که بازی‌ها دارن آسون و آسون تر میشن، دیگه تحمل بازی سخت رو نداریم. مثلا قدیم‌ها اگر یادت باشه درجه سختی بازی‌ها خیلی بالاتر بود و به این راحتی‌ها نمیشد همه بازی‌ها رو تموم کرد...
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ
این آخه خیلی غیر استانداره  S0 (2) بازی اولی بخش چالش آفرینش میشد آخرای کار که پر Muton و الدر میشد نه اینکه همون اول کار مثل XCOM 2 سرباز rookie بی تجربه و معمولی داری بعد چپ راست "یک" دونه sectoid میزنه مرده زنده میکنه، سرباز panic میده و کنترل مغزی میکنه  S0 (2)
شدید مخم سوت کشیده خدایی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سولز لایکی شرقی و متوسط | نقدها و نمرات بازی Code Vein White Beard 0 1,698 09-27-2019, 10:23 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تجدید دیدار با افسانه‌ی فراموش نشدنی | نقد‌ها و نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’ PC FAN 0 1,644 09-20-2019, 08:41 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  چرخ دنده‌های نابودگر | نقدها و نمرات بازی Gears 5 White Beard 0 1,670 09-04-2019, 10:00 PM
  تناقض در اعترافات | نقدها و نمرات بازی Erica White Beard 0 1,519 08-24-2019, 01:23 AM
  [Meta] آشوب کم‌فروغ گرگ آهنی | نقدها و نمرات بازی Metal Wolf Chaos XD White Beard 0 1,279 08-08-2019, 08:19 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان