امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکنولوژیِ مخرب:‌ نقد و بررسی Watch Dogs
امروز بالاخره نصبش کردم عالیه در یک کلام فقط رانندگیش سخته [img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

[تصویر:  4343.jpg]
پاسخ
(06-17-2014, 08:05 PM)foli نوشته است: کیو هک می کنه؟

کیو هک می کنه ؟ مگه ادمای مجازیو هک نمی کنه؟
چرا شرکت kaperskey رو وارد کرده ؟یعنی چی ؟ مگه می خاد ادمای واقعی رو هک کنه ؟
وقتی می گه هک سلاح ماست مگه چند نفره ؟ یعنی چی تو چند ثانیه هک می کنه مگه واقعیته؟
تو رو خدا جواب دهید

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
آدمای مجازی رو هک میکنه، منظور از Hacking is Our Weapon یعنی خودِ اِیدن، کلارا، جوردی چین و T-Bone. هکِ بازی واقعی نیست. تمِ کلی بازی واقعیه ولی هک غیر واقعیه.
اینکه از شرکت Kasperkey کمک کرده دلیلی نداره. اونا طرح هاشون رو دادن به اونا، اونا هم سعی کردن با برطرف نواقص و واقعی تر کردنش به درخواست یوبی، کمک کنن. اینم که چرا ازش کمک گرفته و آدمای واقعی رو هک نمی کنه تشریف ببرین از یوبی سافت بپرسین. :|
پاسخ
من هم اول فکر میکردم هک کردن در این بازی غیر واقعی هست و با یک کلیک نمیشه هر چیزی رو هک کرد. اما دقت کنید همه المان های شهر به سیستمی به نام ctznOS متصل هستند و اِیدن با هک کردن این سیستم تونسته همچین کاری بکنه که متاسفانه هک کردن سیستم کلّی ctOS و اینکه چطوری اِیدن به این سیستم Full Access داره جزئ Gamplay و Storyline این بازی نبوده. 
[تصویر:  hf42net6tf8fjv4y0hq9.gif]

Something You Never Want To See ... Something You May Not Believe ... Are Something You Can't Walk Away From
پاسخ
مگه نیمی خواهد که ادما و چیزای مجازی رو هک کنه ؟ پس نیاز به اینقدر چیز نیست ؟

هک کردن این بازی خطری که نداره؟

اگه می خاد ادمای مجازی رو هک کنه چرا اینقدر یوبی تلاش کزذه؟
پاسخ
(06-18-2014, 11:49 AM)'foli' نوشته است: مگه نیمی خواهد که ادما و چیزای مجازی رو هک کنه ؟ پس نیاز به اینقدر چیز نیست ؟

هک کردن این بازی خطری که نداره؟

اگه می خاد ادمای مجازی رو هک کنه چرا اینقدر یوبی تلاش کزذه؟

دوست عزیز شما جدی نگیر بازی هست دیگه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چی نیاز به این همه چیز نیست؟ نیاز به کمک کسپراسکای؟ ubi.uk/support [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یعنی چی آدم های مجازی؟ خب آدم های داخل بازی دیگه!! چرا هک کردن خطر داره تو بازی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مثلا ممکنه حساب بانکی یکی رو هک کنید پلیس فتا بیاد در خونتون شما رو بگیره ببره [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] یوبی هم تلاش نمیکنه که کی گفته یوبی تلاش کرده؟ 

[تصویر:  hf42net6tf8fjv4y0hq9.gif]

Something You Never Want To See ... Something You May Not Believe ... Are Something You Can't Walk Away From
پاسخ
ممنون بابت نقد ولی به گرافیک بازی نمره خیلی کمی دادید ! این بازی گرافیک خیلی عالی داره ! 
باید به داستان بازی نمره کم تر میدادید که همش در مورد انتقام هست 
بنظرم مشکل این بازی این بود که برای اجرای بازی روی سیستم های پایین تر خیلی از موارد رو حذف کردن ! اگه این کار رو نمیکردن گرافیکش چندین برابر بهتر از گرافیک فعلی میبود 
من که با گرافیک فول روی پی سی بازی کردم گرافیکش خیلی خوب بود ولی نسبت به E3 2012 خیلی ضعیف بود امیدوارم آپدیت یا پچی به صورت رسمی منتشر بشه که گرافیک بازی رو بهتر کنه
شما هم که روی نسل هفت تجربش کردی بهتر بود تریلر گیم پلی که مربوط به گرافیک بازی روی بالاترین حد بر روی پی سی بود رو میدید و از روی اون نمره میدادید که یکم عادلانه تر میبود چون بازی روی کنسول های نسل هفت اون هم x360 کمترین کیفیت رو داشته
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
(06-19-2014, 01:40 AM)almasgame.com نوشته است: ممنون بابت نقد ولی به گرافیک بازی نمره خیلی کمی دادید ! این بازی گرافیک خیلی عالی داره ! 
باید به داستان بازی نمره کم تر میدادید که همش در مورد انتقام هست 
بنظرم مشکل این بازی این بود که برای اجرای بازی روی سیستم های پایین تر خیلی از موارد رو حذف کردن ! اگه این کار رو نمیکردن گرافیکش چندین برابر بهتر از گرافیک فعلی میبود 
من که با گرافیک فول روی پی سی بازی کردم گرافیکش خیلی خوب بود ولی نسبت به E3 2012 خیلی ضعیف بود امیدوارم آپدیت یا پچی به صورت رسمی منتشر بشه که گرافیک بازی رو بهتر کنه
شما هم که روی نسل هفت تجربش کردی بهتر بود تریلر گیم پلی که مربوط به گرافیک بازی روی بالاترین حد بر روی پی سی بود رو میدید و از روی اون نمره میدادید که یکم عادلانه تر میبود چون بازی روی کنسول های نسل هفت اون هم x360 کمترین کیفیت رو داشته

ممنون که خوندین. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دیگه داستانا همش تکراری شده. من که چیز خاصی بینشون اصلاً ندیدم. اگه اینجوری باشه به داستان MGSV: TPP هم نباید 100 داد چون درباره انتقامه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی نحوه روایت بازی خوب بود و از هدفش دور نمی شد کلاً من از داستانش خوشم اومد.
تصاویر بازی روی Ultra رو دیدم. بازم مثلِ اون E3 2012 نشده بود. نقد و بررسی هم وقتی بر اساس کنسول نسل هفتمی باشه دیگه باید بهش همون نمره ای رو داد که منتقد با چشاش دیده. اینم بگم WD برخلاف Need For Speed Rivlas و Battlefield 4 که کیفیت نسل هفت و هشتشون زمین تا آسمون تفاوت داشت فرق داره. WD جزء اون بازی هایی هست که گرافیکش بین نسل هشت و نسل هفت تفاوت خیلی بزرگی نداشت... (البته کم تر بود.)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,777 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 948 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 974 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,878 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,114 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان