امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نگاهی به وضعیت ابرقهرمانان در بازی های ویدیویی
نظرات دوستان قابل احترامه ولی شاهکار دونستن یه بازی متوسط رو به بالا مثل شوالیه آرکهام (اسمشو میذاشتن Clash of Tanks بهتر بود)قابل هضم نیست.
نسخه عملا هیچ چیز جدیدی نداشت فقط بتموبیل اضافه شده بود که اونم هر دو قدم یه بار باید واسه یه دلیل مسخره حتما ازش استفاده میکردیم. بقیه چیزاش هم یه ذره پیشرفت کرده بود دو سه تا قابلیت جدید اضافه کرده بودن به بازی و گرافیکش فقط بهترین قسمت بازی بود و حرف نداشت.
حالا اینجا بحث سر این بازی نیست ولی درکل خواستم بگم اینقدر الکی پرچمشو نبرید بالا S0 (2)
والا نمیدونم این قضیه که تل تیل یه بازی از بتمن میخواد بسازه، شوخیه بچه هاست یا جدی ولی اگرم اینکار رو بکنه به مراتب حداقل از آرکام نایت موفقتر میشه چون مهمترین ویژگی بتمن که تو سری راکستیدی هر نسخه کمرنگ میشد رو میتونه تو یه بازی ماجراجویی اشاره کلیک پیاده کنه.
لقب بتمن "بزرگترین کارآگاه دنیا"س اونوقت ما همش عین یه سرباز که زره آهنین پوشیده همش داریم میریم کتک کاری. حالا تل تیل میتونه یه شرلوک هلمز خفن (یکی از منابع الهام بتمن) از بروس وین دربیاره و فضای بازی رو هم خوفناک طراحی کنه.
به همه پیشنهاد میکنم سری کمیک های Batman Gothic رو بخونن تا متوجه منظورم بشن.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(12-23-2015, 09:48 PM)Qeiji نوشته است: نظرات دوستان قابل احترامه ولی شاهکار دونستن یه بازی متوسط رو به بالا مثل شوالیه آرکهام (اسمشو میذاشتن Clash of Tanks بهتر بود)قابل هضم نیست.
نسخه عملا هیچ چیز جدیدی نداشت فقط بتموبیل اضافه شده بود که اونم هر دو قدم یه بار باید واسه یه دلیل مسخره حتما ازش استفاده میکردیم. بقیه چیزاش هم یه ذره پیشرفت کرده بود دو سه تا قابلیت جدید اضافه کرده بودن به بازی و گرافیکش فقط بهترین قسمت بازی بود و حرف نداشت.
حالا اینجا بحث سر این بازی نیست ولی درکل خواستم بگم اینقدر الکی پرچمشو نبرید بالا S0 (2)
والا نمیدونم این قضیه که تل تیل یه بازی از بتمن میخواد بسازه، شوخیه بچه هاست یا جدی ولی اگرم اینکار رو بکنه به مراتب حداقل از آرکام نایت موفقتر میشه چون مهمترین ویژگی بتمن که تو سری راکستیدی هر نسخه کمرنگ میشد رو میتونه تو یه بازی ماجراجویی اشاره کلیک پیاده کنه.
لقب بتمن "بزرگترین کارآگاه دنیا"س اونوقت ما همش عین یه سرباز که زره آهنین پوشیده همش داریم میریم کتک کاری. حالا تل تیل میتونه یه شرلوک هلمز خفن (یکی از منابع الهام بتمن) از بروس وین دربیاره و فضای بازی رو هم خوفناک طراحی کنه.
به همه پیشنهاد میکنم سری کمیک های Batman Gothic رو بخونن تا متوجه منظورم بشن.

دوست عزیز من نگفتم شوالیه آرکهام شاهکاره منظورم سه گانه ی آرکهام بود یعنی تیمارستان آرکهام ، شهر آرکهام و شواله آرکهام.
و در کل هم منظورم در زمینه بازی های ابرقهرمانیه. و قبول دارم اگه تل تیل بتمن بسازه جنبه کاراگاهی و معمایی بیشتری می بینیم ولی وقتی به گرافیکی که احتمالا شبیه بقیه بازیهای تل تیل هست فکر می کنم کمی ناامید می شم. به هرحال باید صبر کرد و دید چی از آب در میاد.
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQugKLufuOVuLO80fEXlyn...wYEQGMJMEQ]
پاسخ
نایت که کلا بلا تکلیفه خودمم هنوز تمومش نکردم اصن فاز نمیده
ولی... سیتی اصن یه چیز دیگست یادمه فکر کنم کتاب گینس بود یا سایت آمازون به آرکام سیتی لقب بهترین اثری که بر اساس کمیک بوک ها ساخته شده رو داده بود و میگفت شگفتی قرنه
متاشم که اصن بحثی باقی نمیذاره تازه تو VGX هم گوتی شد  S0 (24)
پاسخ
(12-23-2015, 10:41 PM)BadBoy4Ever نوشته است: نایت که کلا بلا تکلیفه خودمم هنوز تمومش نکردم اصن فاز نمیده
ولی... سیتی اصن یه چیز دیگست یادمه فکر کنم کتاب گینس بود یا سایت آمازون به آرکام سیتی لقب بهترین اثری که بر اساس کمیک بوک ها ساخته شده رو داده بود و میگفت شگفتی قرنه

تو سیتی که هیچ حرفی نیست. جزو معدود بازیاییه که بالای چهاربار تمومش کردم S0 (2)
آمّا من تا اونجا که یادمه اسکایریم بهترین بازی سال شد S0 (2) کلا هیچ بازی ای حریف اسکایریم نمیشه. البته یادمون نره که ویچر آخرش فالوت (که خب سازنده ش همون سازنده اسکایریم بوده) رو زمین زد S0 (2)
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(12-23-2015, 11:46 PM)Qeiji نوشته است:
(12-23-2015, 10:41 PM)BadBoy4Ever نوشته است: نایت که کلا بلا تکلیفه خودمم هنوز تمومش نکردم اصن فاز نمیده

آمّا من تا اونجا که یادمه اسکایریم بهترین بازی سال شد S0 (2) کلا هیچ بازی ای حریف اسکایریم نمیشه. البته یادمون نره که ویچر آخرش فالوت (که خب سازنده ش همون سازنده اسکایریم بوده) رو زمین زد S0 (2)

به خدا از خودم در نمیارم ایناها

[تصویر:  yuwzbvssgwrp2jtdzgzj.jpg]

معلومه تو اسکایریم شکی نیست اصن لامصب بهترین آر پی جی تاریخه 
بتمن یه ارادت خاصی دارم بهش اصن عاشق بتمنم هر چی از روش ساخته شده رو دوست دارم (غیر از فیلم مذخرف بتمن و رابین)
پاسخ
(12-23-2015, 11:46 PM)Qeiji نوشته است:

خب ویچر واقعا براش زحمت کشیده شد و به هرچی رسید حقش بود، اما اسکایریم اونقدر خوب بود که نه تنها اونموقع ویچر۲ در مقابلش هیچی نبود بلکه میشه با ویچر۳ هم مقایسش کرد، 167 ولی ویچر در مبارزات خیلی بهتر بود و به نظرم دیگه خیلی خیلی انتخاب دیالوگ داشت. چه دورانی داشتم با اسکایریم حداقل دو بار تمام مراحل اصلی و فرعی و کشف نشده!! شو رفتم و.... S0 (5)
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQugKLufuOVuLO80fEXlyn...wYEQGMJMEQ]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به جزیره خوش آمدید! جمعیت ۱۰۰ نفر | نگاهی به روند فراگیر شدن سبک بتل رویال White Beard 1 1,795 05-17-2023, 12:49 AM
آخرین ارسال: Ali Gudarzi
  تاپیک جامع اسپویل داستان بازی های ویدیویی Devil Prince 106 46,938 05-17-2023, 12:38 AM
آخرین ارسال: Ali Gudarzi
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 962 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,692 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,152 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان