امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نگاهی خلاصه به عملکرد بازی Call Of Duty
با سلام.در این مقاله قصد دارم یه نگاهی مختصر و خلاصه کنیم به بررسی یکی از محبوب ترین بازی  های تاریخ صنعت گیم یعنی ندای وظیفه یا همان
Call Of Duty خودمان.تمامی نوشته ها نظر شخصی بنده بوده و قصد کوبیدن بازی نداشته و ندارم پس بریم ببنیم عملکرد این بازی در چند سال گذشته
رو...

[تصویر:  h76a39hpa0cfsaqfdxnl.jpg]
خب اولین نسخه این فرانچایز در سال 2003 منتشر شد.داستان این بازی روایت یک سرباز امریکایی بود و جنگ جهانی را روایت میکرد....نسخه های
اول این بازی بسیار محبوب و موفق ظاهر شدند اما از این بازی نیز مانند سری اساسین کرید یوبیسافت به عنوانی تبدیل شد که هرساله عرضه می
شد و برخلاف اساسینس کرید فروش فوق العاده  ای داشت..سری جنگاوری نوین یا modern warfare محبوبترین قسمت این سری محسوب میشود
این بازی که سبک شوتر اول شخص دارد در سبک خود رقیبی دارد به اسم Battlefield که رقیبی انچنان سختی برای این فرانچایز محسوب نشده بود 
تا سال 2011 که نسخه سوم Battlefield عرضه شد و نام این بازی بر سره زبان ها امد...اما بازم هم MW3 موفق تر و بهتر از نظر بنده ظاهر شد تا
اینکه ضعیفترین نسخه این بازی یعنی  ghosts منتشر شد با متای پایین و گرافیک نه چندان خوب و داستانی ناقص تبدیل شد یه یکی از بدترین نسخه
های این فرانچایز....این بازی از جنگ های مدرن وارد جنگ های تخیلی شد و به اعتقاد خیلی ها دیگر ان کالاف سابق نیست!!!
شاید بهتر باشد شرکت سازنده چند سالی به این فرانچایز استراحت بدهد...اما مگر پول می گذارد؟؟؟

[تصویر:  o5zpa5weob1bg714y6i8.jpg]
این بود نگاهی مختصر و خلاصه به روند این بازی در طی سال های گذشته..نظرات و انتقادات خودتان را با ما در میاد بگذارید... 
یک چیز اعتیادآور تَر از مواد مخدر کشف شد:

[تصویر:  ltrpgtvu2c85p9m4mesm.jpg]
پاسخ
داداش عالی هست این مقاله هات، ولی بهتر هست براش بیشتر وقت بزاری و قشنگ و تحلیل و بررسیش بکنی.... ولی باز هم به نظر من مفهوم نقد خودت رو رسوندی
نظر منم اینه MW3 به بعدد یگه کالاف از بین رفت...
به نظر من تنها چیزی که میتونه به دوران اوج برگردونه این بازی رو MW جدید هست با شکستن سنت های قبلی خودشون راجع عرضه بازی هاشون..
وگرنه به نظر من کالاف تو وضعیت خیلی حاد تری نسبت به اساسین کرید قرار داره
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(08-20-2015, 04:28 PM)AMIR_PC نوشته است: داداش عالی هست این مقاله هات، ولی بهتر هست براش بیشتر وقت بزاری و قشنگ و تحلیل و بررسیش بکنی.... ولی باز هم به نظر من مفهوم نقد خودت رو رسوندی
نظر منم اینه MW3 به بعدد یگه کالاف از بین رفت...
به نظر من تنها چیزی که میتونه به دوران اوج برگردونه این بازی رو MW جدید هست با شکستن سنت های قبلی خودشون راجع عرضه بازی هاشون..
وگرنه به نظر من کالاف تو وضعیت خیلی حاد تری نسبت به اساسین کرید قرار داره

ممنون بابت نظرت چشم سعی می کنم در مقاله های بعدی بیشتر روش کار کنم و وقت بزارم..با نظرت هم موافقم یه MW4
نیاز هست که این عنوان رو به دوران اوجش برگردونه...
یک چیز اعتیادآور تَر از مواد مخدر کشف شد:

[تصویر:  ltrpgtvu2c85p9m4mesm.jpg]
پاسخ
جالب بود. سال دیگه نوبت Activision است و امیدوارم MW4 یا کلا یه سری جدید رو بسازه کلا بهتره طرف Ghost نره. :D
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,070 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,253 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  نگاهی اجمالی به MSI GS43VR Phantom Pro Gabit0 2 1,509 02-22-2017, 01:45 PM
آخرین ارسال: Gabit0
  بررسی عملکرد MSI GT73VR Titan در اجرای بازی Batman Arkham Knight Gabit0 0 1,243 01-19-2017, 07:55 PM
آخرین ارسال: Gabit0
  (نظر سنجی) battlefield 1 یا call of duty iw مسئله این است!!! ALIREZA A.T.A 26 5,017 05-14-2016, 06:59 PM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان