امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در انلاین بازی کردن call of duty advanced warfare
سلام خدمت تمامی گیمر های گرامی . من چند وقت پیشا call of duty advanced warfare رو خریدم .بازیه خوبی بود بعد از اینکه تمومش کردم با خودم گفتم چی میشد که بتونم انلاین بازی کنم . چون قبلا انلاین بازی نکرده بودم هیچ اطلاعاتی نداشتم تصمیم گرفتم توی گوگل سرچ کنم که نتیجه ای واسم نداشت . تصمیمم گرفتم به عنوان اولین تاپیکی که زدم این مـــشـــکـــل رو مطرح کنم . خواهشا یــجــوری توضیح بدید که من سیزده ساله بفهمم.
(08-17-2015, 03:16 PM)moh@mm@d_ho$ein نوشته است: سلام خدمت تمامی گیمر های گرامی . من چند وقت پیشا call of duty advanced warfare رو خریدم .بازیه خوبی  بود بعد از اینکه تمومش کردم با خودم گفتم چی میشد که بتونم انلاین بازی کنم . چون قبلا انلاین بازی نکرده بودم هیچ اطلاعاتی نداشتم تصمیم گرفتم توی گوگل سرچ کنم که نتیجه ای واسم نداشت . تصمیمم گرفتم به عنوان اولین تاپیکی که زدم این مـــشـــکـــل رو مطرح کنم . خواهشا یــجــوری توضیح بدید که من سیزده ساله بفهمم.

شمای ۱۳ ساله با چه پلتفرمی بازی میکنید؟
سوالاتون رو باس اینجا بپرسید و دیگه تاپیک جدا نزنید:
https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%AA%D...#pid200052
دوست عزیز اگر بخواهید برای هر مشکلی که دارید تاپیک بزنید باعث گرفتن اخطار و سپس بن شدن از انجمن(اخراج)میشود.لطفا سوالات خود را در تاپیک ذکر شده بپرسید.

خیلی عذر میخام من تازه واردم. از این به بعد سعی میکنم واسه هر مشکلی تاپیک نـــزنـــم.گفتم شاید قبلا همچین تاپیکی نبوده . شرمنده ی همتون
بسته شد.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمایش شمارنده FPS در Call of Duty Modern Warfare 3 ozhen 0 144 11-16-2023, 10:25 AM
آخرین ارسال: ozhen
  کمک برای پیدا کردن اسم بازی کامیونی amirtt1 0 1,510 09-02-2021, 11:39 AM
آخرین ارسال: amirtt1
  مشکل در بازی GTA V alfa8686 1 2,949 07-24-2021, 07:29 PM
آخرین ارسال: mehrabanvad
  ران کردن سرور کانتر استرایک 1.6 epubmihan12 2 1,825 11-18-2020, 06:29 AM
آخرین ارسال: Mehaffey
  مشکل تخریب زودهنگام سلاح darksouls 2 darksouls 2 1 1,590 07-15-2020, 01:34 PM
آخرین ارسال: Behdad Gamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان