امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیمه اول سال به زبان گیم
. سلام خدمت شما دوستان عزیز گل امروز اومدم یک تایپیک بزنم که بینم نیمه اول سالتون رو از نظر گیم چگونه پی بردید  ووست دارین توی نسمه دوم سال چه اتفاقی بیوفته خوب اول خودمو معرفی میکنم و بعد شروع میکنم 

مهدی 1ساله یک گیمر نوب
خوب من اردیبهشت ماه ps4 با یک بازی gta v خودمو گرفتم درست وسط امتحانام و امتحان نمونه و تیزهوشان خوب خیلی این ماه بد بود خودتون فکر کنید یک بازی توپ و یک کنسول جلوت گذاشته باشه بعد نتونین بازی کنی خب امتحانا تموم شدو منم نمونه دولتی قبول شدم و رفتیم به سراغ دنیای تازه خودم حدودا 6 سال از دنیای گیم دور بودم اخرین کنسولم ps2بود و یک gta  sa
بچه بودیم چه میدونستیم متال گیر چیه خب با داشبوردش اشنا شدیمو بازیو شروع کردیم گرافیک بازی برای اولین بار پیشم خدایی خیلی خوب بود خب از نسل شیش کوچ ردم هشت دیگه خلاصه جی تی ای تموم ردیم و ط این موقع دوستایی خوبی پیدا کردم بعد جی تی ای یک کیلزون خریدم خوب بازیه خوبی بود ولی کامل کامل نبود به هر حال تمومش کردم بعدش که بتمنو گرفتم برای اولین بار داشتم سری بتمن بازی میکردم و خیلی ناراحت بودم این اخرین نسخشه خلاصه تو بتمن باگ  پیدا کردیم وبازی ول یک سیو داغون شروع کردیم بلاخر بتم با اون  زیباش تموم کردم
د و خیلی  خوشم اومد بعد  هارد لاین   خیلی بد بود و     فقط انلاینش خوب بود حالا هم رفتیم دیدار  با استاد  کوجیما و از متالخیلی خوشم اومد 

شما هم داستانتون را با ما در میان بزارید
پاسخ
ممنون بابت تاپیک
خب من چهار سال بود که از عمر پلی استیشن تریم میگذشت
قبلش پی سی باز بود
و سال بود که اصرار میکردم پلی فور بخرم...روز تولدم یعنی نوزده خرداد رسید و روز بعدش امتحان اجتماعی داشتم...تو دلم فکر یه چیز خفن رو میکردم که شب بابام زنگ زد و با پلی فور اومد خونه...خیلی خیلی خوشحال بودم و نشستم بازی کردم
تا سه صبح هم اجتماعی خوندم و فردا برگشتم خونه
بازی بعدیم هم کیلزون بود و کم کم با اجاره آشنا شدم و هفته ای یه بازی تموم میکردم
تا اینکه امشب ویچر رو خریدم
هنوز بازی نکردم چون منتظرم همه بخوابن
منتظر آنچارتد در نیمه دوم هستم
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
خب من توی این نیمه ps4 رو گرفتم همین جور داره خاک میخوره فقط انحصاری ها رو باهاش بازی میکنم همین .  بیشتر بازی ها رو روی pc میزنم در ضمن تایپک خوبیه موفق باشی
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
چه تایپک باحالی
خب من دو سال پیش پی سی جدید خریدم که توی نسل ۷ یک ابر قدرت بود اما از شانس بدم ps4 ماه بعدش رونمایی شد و منم سرم بی کلاه موند اخر سر هم یه جریاناتی داره که نمیگم.
همه چیز به عید ۹۴ رسید و منم یک دنیا ناراحتی و مشکلات داشتم که منتظر یه خبر خوش بودم که پدرم این خبر خوش رو داد و گفت بعد از امتحانات 4 میخریم منم خوشحال شدم و تا تونستم عیدی جمع کزدم ۲۱۰ تومن تونستم جمع کنم و رسید به ۱۹ خرداد یعنی تولدم شد بعدش پدر بزرگم جو گیر شد و عیدی ۳۰۰ تومن بهم داد در کل تونستم ۵۱۰ تومن جمع کنم اما مادرم حمله ور شد و چند تومنی ازم ورداشت و من موندم ۴۵۰ تومن بعدش پدرم گفت هفته دیگه میریم بازر و همین شکلی تا ماه پیش ادامه داشت و پس از شکست های فراوان در تاریخ ۱۴ سپتامبر ps4 رو خریدم و الان هم که دارم این مطلب رو مینویسم یک خریدار متال در حال مذاکره باهامه اگه فروختمش انچارتد کالکاشن رو میخرم . کل شش ماه گذشته همین بود
پایان
پاسخ
از اول فروردین تا خرداد فقط تو کف 4 مونده بودم اینقدر تو کفش بودم رفتم 5 روز بعد از اومدن ویچر 3 خریدمش وقتی آخرین امتحان (زیست سال دوم دبیرستان) سریع زنگ زدم فروشگاه ... یه 4 رجین 2 با یه بلاد بورن گرفتم . تا اواسط مرداد خوش بودم تا این که با پدر گرامی بعد از مذاکرات 4+4444444444444444 یه بتمن خریدم هیچی دیگه .ps4 خیلی خوب به نظرم میاد چون خدا از دلم خبر داره از وقتی ps4 معرفی شد (یادش بخیر اون لحظات بهترین لحظات عمرم تا حالا بود واسه خودم خوش بودما تا تابستون سال بعدش که رفتم بخاطر گرونی بازیاش 360 خریدم ولی تاب نیاوردم و اردیبهشت فروختمش و پول ps4 جمع کردم و ... یعنی بعد این همه صحبت میخوام بگم چجوری به ps4 رسیدم .
پاسخ
خب از قبل از عید بگم که زیاد تو فاز گیم نبودم و راستش یه نوب بودم :D ک جز مافیا 2 و واچ داگز و کالاف و اینا بازی زیاد نکرده بودم بعد عید با گیم بیشتر آشنا شدم و پی سیم هم زیاد شاخ نبود و نیست و ما اوایل تابستون دیگه با گیم و کنسول و اینا کامل آشنا شدیم و متاسفانه نه تولد نزدیک بود و نه هیچ چیز دیگه پی سیم هم زیاد قوی نیست و ما با فیفا 15 و کشتی کج 15 تابستون رو گذروندیم تا اینکه بالاخره  چند وقت پیش خانواده رو راضی کردیم پلی 4 رو بخرن ولی الان نه تولدم که بهمنه(این بزرگترین بد شانسی آدمه که تولدش اواخر سال باشه البته یه خوبی داره اونم تعطیلات عید) خب دیگه ما تا اینجای سال عملا کار مثبتی تو زمینه گیم نداشتیم و انشالله قرار شده تا قبل از خرید پلی 4 متال رو بزنیم رو پی سی و بعدش پلی 4 و عشق و حال و ورود به دنیای واقعی گیم :D
من واسش مجنون اونم لیلی :(

میگه دوسم داره آره خیلی :)

پاسخ
اخ اخ من یکی از گیمر هایی بودم که از مهر سال پیش درگیر خرید این بودم که ps4 یا pc عید 94 هم رفتم که 4 بخرم و نخریدم و قرار شد دیگه pc برادرم که یک کارت گرافیک کم داشت تا غول بشه رو وردارم تا اینکه وقتی اخرین امتحانم رو دادم قرار بود با دوستم crious-gamer بریم pc gamer شیم که شب یهو پیغام اومد دارم ویچر بازی میکنم؟!منم گفتم به این سرعت کامپیوتر بستی؟ گفت ps4 خریدم منم گفتم تنهایی حال نمیده pc و از طرفی دیگه تا بعضی از بازی ها کرک شه طول میکشه که بالاخره 5 تیر 15 روز قبل تولدم بعد 6 ماه وارد نسل هشت شدم و تونستم با دو شاهکار tlou--batman شروع کنم ولی همچنان لید پلتفرم من pc هست
قبلشم که x360 داشتم که وقتی 9 سالم بود خریدم و تا سال پیش هنوز برچسباشم روش بود ولی خوب حسابی بهم تو نسل هشت 360 ضرر رسوند و مجبورم کرد کلی پول برا انحصاری بدم ای کاش اونموقع اطلاعاتم بالا بود میفهمیدم چی خوبه چی بده(اصلا هنوز فکر میکردم پول بازی های تری 50 هزار تومنه)

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
نیمه اول سال که کلا گیم رو میخواستم بزارم کنار، نه PC درست حسابی داشتم و نه کنسول، تو پردیس گیم ول میچرخیدیم خیلی هم خوش میگذشت و خیلی سایت خوبی بود بچه های باحال و بامرامی داشت، اونموقع که تو پردیس گیم بودم فن تعصبی سونی بودم و خیلی دوست داشتم که ps4 بگیرم، چند وقت بعدش یهو تصمیم گرفتم که اول PC رو ارتقا بدم چون اصلا پول بازی های PS4 رو نداشتم، اونموقع بود که لذت واقعی گیم رو با 60 فریم درک کردم  Confused0 (69): شدم فن دو آتیشه PC و مایکرو و از اونجایی که مایکرو Xone هم ساخته، سعی کردم که از Xone هم طرفداری کنم. بعد چند وقت با یه دختره دعوام شد تو پردیس که از شانس گند ما با یکی از مدیرای سایت پردیس دوست بود  S0 (43) خوب اونم سریع درخواست بن کردن مارو داد، البته یه وقت فکر نکنین موضوع سر این جور بچه بازی هایی که تو گیمفا پیش میاد مثلا به دختره گیر بدم و بگم شماره بده و این چیزا.... داستان درازی داشت که من هر نظری ارسال میکردم اینم پایینش مارو ترول میکرد  :dodgy: اینم میدونین که تو پردیس خیلی این گیمفا رو مسخره میکردن و منم کنجکاو شدمو تصمیم گرفتم بیام اینجا عضو شم ببینم چرا اینا مسخره میکردن که البته تا حدودی فهمیدم چرا، S0 (43)  الانم دارم حسرت داشتن یه XONE و انحصاری هاشو میخورم، البته از PC راضی ام ولی این انحصاری های XONE رو که میبینم دلم میخواد هر دوتاشو با هم داشته باشم. برا ما هم دعا کنین :(
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چگونه نیمه خالی لیوان برندسازی را پر کنیم؟ behdadazad 0 543 04-27-2022, 01:41 PM
آخرین ارسال: behdadazad
  رونمایی از بهترین روش تدریس زبان انگلیسی آنلاین کودکان samira456 0 628 03-02-2022, 05:09 PM
آخرین ارسال: samira456
  زبان ماندارین چیست؟ 12parisa 1 1,932 04-14-2021, 01:50 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  کمک برای یادگیری زبان miladjalal 0 2,210 01-11-2021, 03:23 AM
آخرین ارسال: miladjalal
  دلیل غیر مجاز شدن بازی Assassins Creed Syndicate از زبان شما! justfifa 75 13,576 12-08-2015, 03:41 AM
آخرین ارسال: Auberon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان