امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:::هیولا زیر تخت Papo And Yo :::
Rainbow 
                                                     :::هیولا زیر تخت  Papo And Yo :::
[تصویر:  Wallpaper_1920x1200.jpg]
سرمشقی برای بازی سازان ایرانی .
یه انتقاد هست با عرض پوزش اگه ناراحت میشین ای کاش به جای استفاده از اسم های دهن پر کن و اسطوره ایی ایرانی در بازی ها کمی از فرهنگ و ... ایران در انها استفاده میکردید آخه مگه میشه ...
به عنوان مثال : کارکتر = الگو برداری 100% از یه کارکتر خارجی
                 موسیقی = موسیقی های خارجی و کامپیوتری
                  پوشش = بازم خارجی
                 نام کارکتر = رستم ,سهراب  و...
                داستان بازی = یا داستان نداره یا ...                                    
                گرافیک و موسیقی : حرفشو نزنیم بهتره
بعد  فقط میگن بنیاد حمایت نمیکنه
یه نگاهی به عنوان مستقل زیر بندازین بعد هر چی بگین من قبول دارم .
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
Papo And Yo
فرهنگ ,فلسفه های قومیتی , موسیقی , مدل سازی شخصیت و ... همه و همه در جای جای بازی فریاد میزند که من یه اثر برزیلی هستم .
ـــــ
داستان : داستان بازی داستانیست که همه ما با آن در دوران بچگی آشناشده ایم همه ما دنیایی خیالی داشتیم دنیایی که در آن قهرمانان کسانی جز عروسک و اسباب بازی هایمان نبودند دنیایی که در آن شب از ترس هیولای زیر تخت خوابمان نمیبرد دنیایی که ...
حال تصور کنید وقتی یک دفعه در کمد را واز میکنید از طریق یک پورتال وارد دنیایی خیالی شوید که خود آن را ساخته اید .(جالب نیست)
شخصیت اصلی کودکی است به اسم (کیکو(Quico)) که همان طور که گفته شد از طریق پورتال وارد دنیای خیالی خود شده بهترین دوست او (لولا(Lula)) یک عروسک ربات است که به (کیکو) در انجام پرش ها و حل معما ها کمک میکند .
ـــــــ
گیم پلی : گیم پلی بازی ساده و روان است و معما هایی هرچند ساده که البته سادگی آن از نقطه ضعف بازی نیست حسابی با هم جور شده و بازیباز به خوبی با آن ارطبات برقرار میکند .
اگر بخواهیم این بازی را در یکی از دسته های بازی قرار دهیم این عنوان بین عناوین (معما محور) قرار میگیرد .  البته نه معما محوری چون Limbo که حتی ممکن است بازیباز را از اتمام بازی ما امید کند بلکه بازی که شما از حل معما های آن لذت میبرید .
تنها ضعف در گیم پلی را میتوان پرش های نا کار آمد و غیر طبیعی دانست که البته میتوان از ان چشم پوشی کرد همچنین مشکل بعد زاویه بد دوربین در مکان های است که نیاز به سرعت عمل وجود دارد .
ـــــ
گرافیک : این گرافیک برای یک بازی مستقل حتی فرا تر از خوب است و یتوان از آن لذت برد.
ـــــ
صدا : شاید بتوان گفت بهترین نقطه عطف این بازی صدا گذاری و موسیقی آن است و دیگر هیچــــــــــ
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
جمع بندی :
گرافیک:16
صدا:19
گیم پلی:17

[تصویر:  papo.jpg]

[تصویر:  Highres_BendThem_00004.jpg]

رد آخر اگر شما کسی هستید که علاقه ایی به روان شناسی , مطالب فلسفی ویا سورئال دارید و pc یا ps3 در اختیار دارید این عنوان را از دست ندهید.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
لطفا با نظرات خود کمک کنید تا بتوانم هر روز بهتر از دیروز بنویسم و مطالب بهتری در اختیارتان بگذارم
[img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img]

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
کم بود دداش البته به عنان کارای اولت عادی هست (منم خودم اولا کم می نوشتم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
سعی کن یکم مانور بدی مثلا این یعنی چی آخه
شاید بتوان گفت بهترین نقطه عطف این بازی صدا گذاری و موسیقی آن است و دیگر هیچــــــــــــ
[align=right][font][bgcolor=#e7e7e7]خوب یکم تعریف کن چه کسی موسیقی رو ساخته چند وقت  تو کار آهنگ سازی بوده و... به طور مثال این یکی از کار های من هستش البته زیاد ازش استقبال نشد[/bgcolor][/font][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%B2%D...Last-Of-Us
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
خداوکیلی نقد رو از خودت نوشتی یا از جایی دیگه کپی کردی،خودت بگوConfused66:Confused60:
[تصویر:  tmp_the%20last%20guardian-1823454477.jpg]
میگم تو این صحنه نمیشد دوتایی باهم بپرن که این همه ریسک هم نکرده باشن؟!
پاسخ
خیلی کوتاه بود اما مفید
نمی دونم خودت نوشتی یا....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چون سطحش به نظرم بالا بود

خیلی با این بازی حال می کنم. اصلا ی هفاز دیگه ای داره. دردش بخوره تو جون چوات یرلی و کلی بازی ساز AAA دیگه که فقط گرافیک تحویل ملت میدن

این جملت رو کپی کردم توی هارد خودم روی یه فایل تکست
نقل‌قول: سرمشقی برای بازی سازان ایرانی .
یه انتقاد هست با عرض پوزش اگه ناراحت میشین ای کاش به جای استفاده از اسم های دهن پر کن و اسطوره ایی ایرانی در بازی ها کمی از فرهنگ و ... ایران در انها استفاده میکردید آخه مگه میشه ...
                  پوشش = بازم خارجی
هرکی بسته طلایی، برنزی، یا نقره ای شبگرد رو خریده چیغام خصوصی بده کارش دارم.... مهم .... فوری
تیم طلایی )<<9?یمفا:

I ain't never goin to forget you all
[تصویر:  6b6gc2awoprjvsvziyng.jpg]
پاسخ
(04-05-2014, 09:47 PM)'313714' نوشته است: خداوکیلی نقد رو از خودت نوشتی یا از جایی دیگه کپی کردی،خودت بگوConfused66:Confused60:

اگه میخواستم کپی فکر کنم خیلی کامل تر از آب در میومد تا این نقد در و پیت من
ــــــــــ
یه سوال دقیقا چرا فک میکنی خودم ننوشتم ؟

(04-05-2014, 09:57 PM)'Persepolis_FC' نوشته است: خیلی کوتاه بود اما مفید
نمی دونم خودت نوشتی یا....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چون سطحش به نظرم بالا بود

خیلی با این بازی حال می کنم. اصلا ی هفاز دیگه ای داره. دردش بخوره تو جون چوات یرلی و کلی بازی ساز AAA دیگه که فقط گرافیک تحویل ملت میدن

این جملت رو کپی کردم توی هارد خودم روی یه فایل تکست
نقل‌قول: سرمشقی برای بازی سازان ایرانی .
                  پوشش = بازم خارجی
ممنون
مطلب رو خودم نوشتم حتی درخواست عضویت در تحریریه هم دادم .
ولی گفتن  کسی رو  فعلا قبول نمیکنن منم تصمیم گرفتم تا اینجا پست بذارم شاید نظرشون جلب بشه

پاسخ
دقیقا، کامل کپی نکردی که معلوم نشه خبConfused43:شایدم حالش رو نداشتی کامل کپی کنی!Confused43:

بعدش من الان اون مجله ای که ازش چکیده برداری کردی جلومه!

بعد از نمره دادنت هم تابللللو بودConfused43:اینجا از 10 نمره میدن نه از 20!!

حالا اگه خودت بازی رو رفته باشی حداقل یه چیزی هم از خودت مینوشتی تو مطلب،یه چیز متفاوت از اون نقد!

دیروز هم یکی از بچه ها کپی زده بود کامل تر از شما، که خب نقدش از روی سایت حذف شد!

البته از شما رو فکر نکنم،چون خیلی کوتاه هستشConfused24:

یک چیز دیگه اینکه،منم خودم حتما اگه خواستم مقاله بنویسم از مطالب دیگران و... کمک میگیرم ولی اول سعی خودم رو میکنم،ببینم چی میشه،بعد توسط مطالب بقیه کاملش میکنم،این رو دیگه بهش نمیگند کپی برداری ،شاید بهش بگند الگو برداری!اما این مشکل ندارهConfused24:

حالا امیدوارم از دستم ناراحت نشده باشیConfused24:

موفق باشی عزیزConfused74:

[تصویر:  tmp_the%20last%20guardian-1823454477.jpg]
میگم تو این صحنه نمیشد دوتایی باهم بپرن که این همه ریسک هم نکرده باشن؟!
پاسخ
(04-05-2014, 11:15 PM)'313714' نوشته است: دقیقا، کامل کپی نکردی که معلوم نشه خبConfused43:شایدم حالش رو نداشتی کامل کپی کنی!Confused43:

بعدش من الان اون مجله ای که ازش چکیده برداری کردی جلومه!

بعد از نمره دادنت هم تابللللو بودConfused43:اینجا از 10 نمره میدن نه از 20!!

حالا اگه خودت بازی رو رفته باشی حداقل یه چیزی هم از خودت مینوشتی تو مطلب،یه چیز متفاوت از اون نقد!

دیروز هم یکی از بچه ها کپی زده بود کامل تر از شما، که خب نقدش از روی سایت حذف شد!

البته از شما رو فکر نکنم،چون خیلی کوتاه هستشConfused24:

یک چیز دیگه اینکه،منم خودم حتما اگه خواستم مقاله بنویسم از مطالب دیگران و... کمک میگیرم ولی اول سعی خودم رو میکنم،ببینم چی میشه،بعد توسط مطالب بقیه کاملش میکنم،این رو دیگه بهش نمیگند کپی برداری ،شاید بهش بگند الگو برداری!اما این مشکل ندارهConfused24:

حالا امیدوارم از دستم ناراحت نشده باشیConfused24:

موفق باشی عزیزConfused74:

این دومین نقدی هست که من نوشتم .
توقع نداری که خودم همه چیز رو بفهمم من نیاز دارم یه راهنما داشته باشم تا بعد بتونم به جایی برسم
نکته بعد خود من این بازی رو کردم و این مطلب هم کپی نبوده ولی الگو برداری شده قبول دارم ولی این که کپی باشه رو قبول ندارم
در ضمن من اصلا از حرفت ناراحت نشدم .
ممنون از این که سعی میکنی کمک کنی و بگی چه طوری رفتار کنم بهتره [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
دوست عزیز شما بیشتر باید نقد بخونی. نقدهای سایت، نقدهای خوب فروم (قبلنا یه قسمت به اسم مطالب مهم بود. من همیشه اونارو میخوندم. نمیدونم چرا نیست.) یه چندتا مطلب به عنوان راهنمایی هم تو انجمن بود. یکیشو فکر کنم a.gamer نوشته بود. نقدهای مجله ها هم خوبه. فکرکنم طولانی تره که بیشتر میتونه کمکتون کنه. اگه لینک اون مطالب رو پیدا کردم برات میفرستم. اینکه یواش یواش اینقدر نقد بذاری تا یاد بگیری هم خوبه ولی من 6 ماه بعد اینکه اومدم تو انجمن یه بررسی از بازی نوشتم. (که به لطف ماکروسافت ورد پر از غلط املایی بود. حوصله تصحیحش رو هم ندارم.)
درکل بیشتر بخونی تا بنویسی، به نظرم بهتره. (بیشتر نظرات رو بخون. از نقد مهمترن)
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(04-06-2014, 10:57 PM)'PWLG' نوشته است: دوست عزیز شما بیشتر باید نقد بخونی. نقدهای سایت، نقدهای خوب فروم (قبلنا یه قسمت به اسم مطالب مهم بود. من همیشه اونارو میخوندم. نمیدونم چرا نیست.) یه چندتا مطلب به عنوان راهنمایی هم تو انجمن بود. یکیشو فکر کنم a.gamer نوشته بود. نقدهای مجله ها هم خوبه. فکرکنم طولانی تره که بیشتر میتونه کمکتون کنه. اگه لینک اون مطالب رو پیدا کردم برات میفرستم. اینکه یواش یواش اینقدر نقد بذاری تا یاد بگیری هم خوبه ولی من 6 ماه بعد اینکه اومدم تو انجمن یه بررسی از بازی نوشتم. (که به لطف ماکروسافت ورد پر از غلط املایی بود. حوصله تصحیحش رو هم ندارم.)
درکل بیشتر بخونی تا بنویسی، به نظرم بهتره. (بیشتر نظرات رو بخون. از نقد مهمترن)

ممنون بابت راهنمایی

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شمشیر بران، مرگ هیولا | اولین نگاه به Dark Souls 3 سجاد محمدی پور 13 5,202 03-05-2016, 03:50 PM
آخرین ارسال: سجاد محمدی پور
  انتقام یک هیولا: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در اولین نگاه Punished Snake 22 5,766 04-15-2014, 04:57 PM
آخرین ارسال: Matin Mafia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان