امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ََA10 7850k بهتره یا FX 8350
ببخشید یه سوال داشتم
میخواستم بدونم که به عنوان CPU برای گیم کدام یک از اینها بهتره؟
FX 8350 و A10 7850k
با تشکر :huh:
پاسخ
A10 بهتره چون هسته گرافیکی داره و کمک زیادی به کارت گرافیک میکنه البته کارت گرافیک هم باید AMD باشه
[تصویر:  17655374667112161642.jpg]

کانال ما:https://telegram.me/game_shark

*مرجع هک اکانت سایت های مهم*

و فروش بهترین اکانت های ترکیبی origin-psn-uplay
پاسخ
آخه وقتی که یک کارت گرافیک روی این سیستمی که A10 7850k رو داره نصب کنیم، اون گرافیک آنبورد روی CPU غیر فعال میشه و فقط از یکی از اونها یعنی یا آنبورده یا کارت گرافیکه میشه استفاده کرد. البته من هنوز کارت گرافیک AMD رو روی این CPU اجرا نکرده ام ولی کارت گرافیک NVIDIA رو امتحان کردم که همونطور که گفتم فقط از یکیشون میشد استفاده کرد.
یه سوال هم داشتم، اینکه گفتید کارت گرافیک باید AMD باشه، مطمئن هستید که روی این CPU همزمان با اون گرافیک آنبورده کار میکنه؟؟ اگه میشه جوابم رو بدید! با تشکر

(02-03-2015, 07:25 PM)godworld نوشته است: A10 بهتره چون هسته گرافیکی داره و کمک زیادی به کارت گرافیک میکنه البته کارت گرافیک هم باید AMD باشه

آخه وقتی که یک کارت گرافیک روی این سیستمی که A10 7850k رو داره نصب کنیم، اون گرافیک آنبورد روی CPU غیر فعال میشه و فقط از یکی از اونها یعنی یا آنبورده یا کارت گرافیکه میشه استفاده کرد. البته من هنوز کارت گرافیک AMD رو روی این CPU اجرا نکرده ام ولی کارت گرافیک NVIDIA رو امتحان کردم که همونطور که گفتم فقط از یکیشون میشد استفاده کرد.
یه سوال هم داشتم، اینکه گفتید کارت گرافیک باید AMD باشه، مطمئن هستید که روی این CPU همزمان با اون گرافیک آنبورده کار میکنه؟؟ اگه میشه جوابم رو بدید! با تشکر
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان