امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاتوق هواداران Resident evil + پست اول خوانده شود
آقا دوستان عزیزان کسی میدونه تو اویل 6 چه جوری باید لباس گرفت و اسلحه گرفت و آپگرید کرد Confused60:
I'M NEVER KILLED
پاسخ
فک نکنم بتونی مفتی این کارو کنی
پاسخ
(10-20-2012, 10:32 PM)Mamad 0008 نوشته است: آقا دوستان عزیزان کسی میدونه تو اویل 6 چه جوری باید لباس گرفت و اسلحه گرفت و آپگرید کرد Confused60:

در مورد لباس برای شخصیت ها من اینو میدونم که با انجام دادن حالت مزدوران ( همون حالتی که لشگری میریزن سرت و تو وقت تعیین شده باید امتیاز خیلی خوبی بگیری) و بدست آوردن رتبه های خوب میتونی برای شخصیت ها لباس آزاد کنی.

تو این نسخه گزینه خرید و فروش اسلحه را برداشتن و اسلحه ها تو قسمت هایی تو محیط های بازی پراکنده شدن . وقتی بازی میکنی یه عدد رو صفحه میاد که مقدار رسیدنت به هدف را نشون میده . ولی گاهی وقت ها هم یه آرم به شکل اسلحه رو صفحه نمایش نشون داده میشه . اگه به طرفش بری اسلحه هر مرحله را میگیری.

در مورد آپگرید کردنشونم یکم پیچیده تر شده و بعد پایان هر مرحله یه قسمتی میاد که اسمش اگه اشتباه نکنم skills هستش . اونجا برای شخصیت ها میتونی قابلیت و مهارت بخری. مثلا میخوای ضربات مشت های شخصیت هات قدرتمند تر بشه کافی بری روی گزینه malle یعنی ضربات مشت بری و با پولی که داری بخریش . برای اسلحه ها هم همینجوریه و مثلا میتونی سرعت خشابشونو بیشتر کنی و همچنین بی نهایتشون کنی که البته این بی نهایت کردنش خیلی پول میخواد.

البته یه ایراد ی که به نظرم خیلی بد. اینه که از این قابلیت هایی که تو بازی میخری و آزاد میکنی فقط میتونی از سه تاشون در هر مرحله به صورت همزمان استفاده کنی. مثلا ضربات پرقدرت مشت و ریکاوری سریعتر و خشاب بی نهایت مثلا اسلحه شات گان را میتونی تو لیست سه گانت بزاری و از اون ها در بازی استفاده کنی. اگه هم بخوای مثلا خشاب گذاری سریعتر را داشته باشی باید جاش را با یکی از این قابلیت هات عوض کنی یا این که یه لیست سه تایی جدید بسازی.
[تصویر:  38858454046459083312.png]

پاسخ
(08-14-2012, 11:38 PM)Gamerstation نوشته است: اين جا پاتوق Resident Evil دوستان هست در اين تاپيك فقط در مورد Resident Evil بحث مي شود . اميدوارم از اين تاپيك نهايت استفاده رو ببريد .

قوانين انجمن :

اسپم ممنوع

فقط در مورد Resident Evil بحث كنيد نه بازي ديگر

كساني كه مي خواهند در اين تاپيك عضو شوند اعلام كنند

ليست اعضاي اين انجمن :

FATAL1TY
Ali007
NS game
AMIR-GAMER
Gamerstation
JOKER
mohammad13
joorchin
FARDAD.MG13
Tidus
hitman 47
dark
soheilds
leon4030
amirhossein
spartacus
RANDY
mamadoo
DmC-X360
Mamad 0008
wander

Confused41:
پاسخ
تاریخ دقیقشو براPCمی دونید.نمره هاشم بزاریدConfused25:
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
درود
بازی 4 انقد برای من خاطره انگیز و رویاییه که به جرئت میتونم بگم 20 تا 25 بار تمومش کردمConfused41:Confused86:
بازی پنج هم خوب بود ولی نه در حد 4Confused41:
درود بر لیان اس کندیConfused74:
این بازی 6 هم امیدوارم به کامپیوترم بخورهConfused37:
شبی که آواز نی تو شنیدم ... چو آهوی تشنه پی تو دویدم
دوان دوان تا لب چشمه رسیدم ... نشانه ای از نی و نغمه ندیدم
تو ای پری کجایی؟ که رخ نمی نمایی ... از آن بهشت پنهان دری نمی گشایی
من همه جا پی تو گشته ام از مه و مهر نشان گرفته ام...
پاسخ
عشق من ADAConfused25:Confused29:
پاسخ
منم موافقم evil 4 از اون بازی هایی بود که من برای تموم کردنش کل پولمو به این کلوپی سر کوچمون دادم آخه PS2 نداشتمConfused25:

evil 5 که یه افتضاح بود و فقط گرافیکو بالا برده بودن Confused43:

racon city که دیگه هیچ چی نداشت نه گرافیک نه گیم پلی و نه داستان خوب :|

evil 6 به نظر من جای 4 رو نمی گیره ولی می تونه همون تجربه رو برگردونه من که بازی evil 6 رو دوست دارمConfused62:
پاسخ
من یه وساتل دارم من اویل بخش لیون رو تموم کردم بعد میخوام از اول برم جوری که فقط همون یه کلت رو داشته باشم اسلحه های دیگه نباشن هر کار هم میکنم نمیتونم حذف بکنمشون میشه راهنمایی کنید
پاسخ
(11-20-2012, 11:42 PM)god of darkness نوشته است: من یه وساتل دارم من اویل بخش لیون رو تموم کردم بعد میخوام از اول برم جوری که فقط همون یه کلت رو داشته باشم اسلحه های دیگه نباشن هر کار هم میکنم نمیتونم حذف بکنمشون میشه راهنمایی کنید
خيلي وقته بازي نكردم ، يادم نمياد ولي من كلا با هر شخصيتي يه بار تموم كردم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی سازی ؟ پاتوق ROBAH 0 1,372 11-23-2021, 07:55 AM
آخرین ارسال: ROBAH
  پاتوق طرفداران فوتبال PC FAN 0 1,276 07-02-2019, 06:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  پاتوق آنلاین بازی‌های شرکت Valve Mr.Payne 24 7,905 06-05-2016, 11:12 PM
آخرین ارسال: Mr.Payne
  پاتوق طرفداران PS4 Tyrion 59 16,537 11-25-2015, 05:04 PM
آخرین ارسال: Sadegh Snake
  حدس دیالوگ بازی ها "پست اول حتماً خوانده شود" erfanak 602 70,893 10-14-2015, 12:21 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان