امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طنز اختصاصی خودم از بازی ac syndicate
والا ما که بچه بودم فک می کردم این چیه که میاد اینور ادم می کشه می ره اونور خفه می کنه 

رفتم از بابام پرسیدم 

جواب داد : بچه به فکر درست باش 

از داداشم پرسیدم :

به توچه هنوز خیلی بچه ای

از خواهرم پرسیدم :

ایش من چمدونم فقط باربی دوست دارم 

از مامانم :

حیف توف تو روح امریکا که یه همچین بازیایی ساخته بچه مام خل شد رفت

یه نتیجه گرفتم :

به فکر درسم باشم چون خیلی بچم و باربی خوبه و اینکه تف تو روخ امریکا :|

اما کوشش  دوسال دیگش که نسخه سوم اومد همچین جذبش شده بودیم که نگو دیگه چشام از کاسه داشت در میومد که با پسگردنی های اقازاده و ایش ایش گفتنای همشیره راضی به رخاموش کردن اون دسته بیلک به قول حاج خانم شدم و رفتم سر  مقشام 

سالای دیگه که یونیتی سیندی چیچی ؟ اهان سیندیکیت اومد که نگو ایش ایشای خواهرمم کار ساز نبود 

خلاصه اینقدری ااساسین دوست داشتم که کم مونده بود خود کامپیوتر بزنه تو سم بگه برو اوور من دیگه بات بازی نمی کنم 

خلاصه این بود  اساسین بازی کردن ما :|
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

:) 
پاسخ
خخخخخ احسنت خیلی کوتاه و جالب بود S0 (62)
توصیم اینه که سندیکیت رو آتیش کن و بذار رو ایوی و بده همشیره محترم بازی کنه کیف کنه
پاسخ
خخخ حتما اون وقت دیگه هیشکی تو خونه زنده نیستیم :)
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

:) 
پاسخ
خواهر گرامی وقتی باربی دوست داره ، مطمئنا از شخصیت ایوی هم خوشش نمیاد S0 (2)
[تصویر:  znmbrsaoateyj7hsk3o8.jpg]

You are the strongest when you have a partner
پاسخ
به حق چیزای نشنیده و ندیده !!!
مقاله ی کوتاه و جالبی بود . پیشنهاد میدم یه مقاله ی طنز طولانی تر بنویسی . چیز خوبی از آب در میاد .

حسته نباشید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Music پادکست صوتی طنز (اختصاصی انجمن گیمفا) | موضوع این هفته قتل در کوچه های گیمفا Lightninghero 36 8,776 04-11-2016, 08:25 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
  ترول های دست ساز توسط خودم sheep2014 38 9,110 05-13-2015, 03:41 PM
آخرین ارسال: saayeeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان