امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(پست ویژه)آموزش اجرای تمام بازیهای روز دنیا با سی پی یو های دو هسته ای به بالا(مخصوص
سلام دوستان بنده برای اهداء فروم از جمعه شروع کرده ام به مقاله نویسی موضوعات کمیاب اما بسیار مهم در روز جمعه شروع کردم به مقاله نویسی که در ان مقاله 10 تا نرم‌افزار بسیار مهم برای اجرای بسیار بهتره بازیها معرفی کردم که در لینک زیر میتوانید مشاهده بفرمائید:

https://forum.gamefa.com/Thread-راه-حل-ل...زها-top-10

اما روز بعد یک مقاله دیگر منتشر کردم برای حل تمامی ارور های مربوط به .DLL missing که در لینک زیر میتوانید مشاهده بفرمائید:

https://forum.gamefa.com/Thread-راه-حل-ت...#pid154218

اما امروز میخوام برم سراغ یه مشکل دیگر که حتما اکثره شما با اون مواجه شده اید اون هم ضعیف بودن سی پی یو برای اجرای بازیهاست که خیلی رو مخه و باعث افت فریم میشه اما امروز با این آموزشی که میدهم دیگر چنین قصه ای ندارید اما بریم سراغ آموزش:

نرمافزار مورد نیاز:extreme injector
حجم:یک مگابایت
لینک دانلود: http://s173.coolcdn.ch/nowdownload/6ab85...tor_v3.zip

ورژن:v3
ویندوز مورد نیاز:only x64 Windows

ابتدا نرم افزار رو دانلود و درون فایل بازی مورد نیاز بریزید.

سپس نرم‌افزار رو اجرا میکنیم و بعد در پایین نرم برروی add dll کلیک میکنم سپس. اون دوفایلی که با فرمت DLL. بودن رو انتخاب کنید و برروی گزینه ی Add کلیک کنید

و بعد برای اجرای بازی مورد نظر آنرا انتخاب کنید و سپس بازی رو اجرا کنید تا نرم‌افزار کار خود رو شروع کند و بعد از بازی لذت ببرید

دوستان هرگونه پیشنهاد سوال انتقاد دارید در قسمت نظرات با زنده در میان بگذارید و حتما به دو مقاله قبلی من سر بزنید

من خودم با این ترفند اکثره بازی های 2014 و 2015 رو با فریم ریت بالای 15 و 20 اجرا کرده ام
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
خخخخخخخخخخخخخخ
داداش باریک
چقدر فعالیت داری
راستی دوستان با این حساب برنامه ای نیست که بازی رو ویندوز 32 بیتی اجرا کنن
آره من برگشتم، ولی میرم و دوباره میام
پاسخ
(02-15-2015, 11:06 PM)mr. sam fisher نوشته است: خخخخخخخخخخخخخخ
داداش باریک
چقدر فعالیت داری
راستی دوستان  با این حساب برنامه ای نیست که بازی رو ویندوز 32 بیتی اجرا کنن

نه متاسفانه!!
پاسخ
آفرین عیرضا خیلی ممنون بابت مقاله هات
خسته نباشی
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(02-16-2015, 12:09 AM)مجید نصر نوشته است: آفرین عیرضا خیلی ممنون بابت مقاله هات
خسته نباشی

سلامت باشی
پاسخ
آوووووورین آقا علیرضا.
ما که زیاد از کامپیوتر چیزی حالیمون نمیشه، حداقل با این مقالات یک چیزی یاد بگیریم.
مدیر یک مقدار محترم این انجمن، و دیگر انجمن ها، شماها که تنبلیتون میاد یک اعتبار به این نویسنده بخت برگشته بدید، چه طور توقع دارید انجمن دوباره سرپا بشه به حالت خیـــــــــــــــلی وقت پیشش برگرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[تصویر:  6nbcc5qui6npeyaqb2sz.jpg]
پاسخ
(02-16-2015, 12:51 AM)A.A Revenger نوشته است: آوووووورین آقا علیرضا.
ما که زیاد از کامپیوتر چیزی حالیمون نمیشه، حداقل با این مقالات یک چیزی یاد بگیریم.
مدیر یک مقدار محترم این انجمن، و دیگر انجمن ها، شماها که تنبلیتون میاد یک اعتبار به این نویسنده بخت برگشته بدید، چه طور توقع دارید انجمن دوباره سرپا بشه به حالت خیـــــــــــــــلی وقت پیشش برگرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در این یه مورد خیلی بات موافقم!!
نمی دونم چرا به علیرضا اعتبار نمی دن!!
پاسخ
سلام و دمت گرم اقا علیرضا با این مقالات مفیدت ، واقعا این مطلبت هم خیلی جالبه
باز هم اگه از این فوت و فن ها بلد بودی حتما قرار بده که بسیار کاربردی و عالیست .
عالی و موفق باشی .
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
حاجی دستت درست خیلی به درد من و امثال من که این نوع سیستم ها را دارند میخوره
خیلی باحال بود
پاسخ
(02-16-2015, 12:51 AM)A.A Revenger نوشته است: آوووووورین آقا علیرضا.

چیکار کنیم دیگه

(02-16-2015, 02:26 AM)gamefan نوشته است: حاجی دستت درست خیلی به درد من و امثال من که این نوع سیستم ها را دارند میخوره
خیلی باحال بود

خواهش میکنم منتظره مقالاته بعدیم باشید

(02-16-2015, 12:56 AM)محمد امین 78 نوشته است:
(02-16-2015, 12:51 AM)A.A Revenger نوشته است: آوووووورین آقا علیرضا.

در این یه مورد خیلی بات موافقم!!
نمی دونم چرا به علیرضا اعتبار نمی دن!!

شانس مایه دیگه...
قحطی اعتبار اومده
هدف یادگیری دوستان
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش اجرای ADVANCED WARFARE بر روی ULTRA LOW END PC سیستم های ضعیف Rise of Duty 6 6,217 03-14-2021, 03:18 PM
آخرین ارسال: RashidHeidari
  مشکل در اجرای بازی Alice Madness Returns NinaWilliams 1 2,094 08-13-2020, 10:51 PM
آخرین ارسال: ghorbani
  آموزش زیرنویس کردن The Witcher 2 dante h3 9 10,136 03-03-2020, 01:40 PM
آخرین ارسال: Edmund20
  اموزش شگفت انگیز اجرای بازی GTAV در کامپیوتر های فوق زغالی علیرضا! 56 85,048 07-26-2019, 01:25 AM
آخرین ارسال: White Beard
Wink مشکل در اجرای بازی Brink Legend.X 1 1,892 03-23-2019, 05:39 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان