امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیش نمایش روح آشفته ی یک کارآگاه murdered soul suspect
(05-05-2014, 02:18 PM)hexer نوشته است:
(04-22-2014, 05:24 PM)'risenberg' نوشته است: خیلی خوب نوشته بودی  ولی این تیترت اندازه یه انشا زیاد بود!!!!
بین یه تیتری بزار که ایهام داشته باشه توش

ایهام دقیقا چه معنی میده ؟!

منظورتون ابهام است ؟

بله فکر کنم منظورشون ابهام بود
خیلی منتظر این بازی هستم ولی فکر می کنم داستانش یک مقدار کلیشه ای هست که اگر  سازنده ها بتونن به نحوی زیبا نمایشش بدن احتمالا داستان هم جالب میشه 
ممنون از پیش نمایش[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(05-05-2014, 02:18 PM)'hexer' نوشته است:
(04-22-2014, 05:24 PM)'risenberg' نوشته است: خیلی خوب نوشته بودی  ولی این تیترت اندازه یه انشا زیاد بود!!!!
بین یه تیتری بزار که ایهام داشته باشه توش

ایهام دقیقا چه معنی میده ؟!

منظورتون ابهام است ؟

نه، منظورشون همون ایهام هست؛ یه نوع آرایه آدبی.
کلماتی که طرز  نوشتاری متفاوتی دارند، ولی تلفظ یکسانی دارند.
مانند: پرشه (ماشین) و پر شه (پر بشه)، ته دیدم (تا آخر دیدم) و تهدیدم (شبیخون).
آهنگ زدبازی گوش بدی کاملاً متوجه می شی! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مقاله هم خیلی خوب بود، خسته نباشید. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
سعی کن نام شخصیت بازی رو تو مقدمه نگی تا در بخش داستان : 1_حرفی واسه زدن اشته باشی 2_سورپرایز کنی خواننده رو ! ولی با مقدمه ات حال نکردم می تونستی بهتر بنویسی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] وقت نیست واست مقدمه بنویسم ببخشید !
ببین حالا که تو مقدمه داستان رو لو دادی تو داستان بازی بد جوری گیر کردی چرا چون مجبور شدی بگی : همان طور که گفته شد و ... تا دوباره حرفاتو تکرار کنی که این اصلا چیز خوبی نی !
شما که در حال دنبال پرونده ای از قتل(فاصله) های زنجیره ای هستید که با پاگذاشتن در صحنه جرم در واقع حکم مرگ خود را امضا میکنید

هنوز اطلاعات کاملی از داستان بازی ومراحل فاش نشده است اما من سعی میکنم بیشترین اطلاعات ممکن را به شما بدهم . ---> کو پس توضیح ؟ دیگه توضیح ندادی که ! همین این :
هنوز اطلاعات کاملی از داستان بازی ومراحل فاش نشده است
رو می گفتی بسنده می کردش !

داداش دیگه گذشت اون زمان که می گفتن یکی از ارکان مهم بازی یا گیم پلی است ! چون هست ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اگه می خواستی این سخن رو بیاری که بنا به اصل قوی شروع کردن همه ی بخش ها نباید می آوردی باید می گفتی : یکی از قوی ترین ارکان بازی گیم پلی هستش [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ماورا الطبیعت  یا الطبیعه درست تر نیست ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
گیم پلی رو خوب توضیح ندادی ! خب ما می دونیم شخصیت اصلی روح هستش اما باید بگی چون شخصیت اصلی روحه می تونه از دیوار و ... رد شه البته گفتی ولی این چون یا به همین واسطه خیلی مهم بود

صداگزاری رو نوشتی سنگین تر بود ! همیشه تریلر بازی رو با دقت نگاه کن و بررسیش کن تا بتونی اطلاعاتی از چگونگی صدا گزاری بازی به دست بیاری !

این ارواح که ابهت ندارند رو دلقک هستند رو تو گیم پلی هم گفته بودی ! در ضمن اگه دوس نداری بازی فضای تاریک نداشته باشه باید دوس داشته باشی چون سبک بازی جوری هست که باید باشه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

در ضمن سازندگان که گفته بودن از اول با دیوار هایی از جنس برزخ محدودش می کنن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

امیدوارم نارحت نشده باشی ولی به اون مقاله ای که راجع به نویندگی نوشته بودم یه سری بزن و موارد قابل بررسی و اینا رو بخون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  b7obiqb22m40mxrq72ov.png]
اون که رفته دیگه هیچ وقت نمی یاد...  تا قیامت دلِ من گریه می خواد
ســــرنوشـــت  
چشاش کوره نمی بینه...
زخم خنجرش میمونه تو سینه
پاسخ
(05-05-2014, 07:24 PM)'captain' نوشته است: سعی کن نام شخصیت بازی رو تو مقدمه نگی تا در بخش داستان : 1_حرفی واسه زدن اشته باشی 2_سورپرایز کنی خواننده رو ! ولی با مقدمه ات حال نکردم می تونستی بهتر بنویسی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] وقت نیست واست مقدمه بنویسم ببخشید !
ببین حالا که تو مقدمه داستان رو لو دادی تو داستان بازی بد جوری گیر کردی چرا چون مجبور شدی بگی : همان طور که گفته شد و ... تا دوباره حرفاتو تکرار کنی که این اصلا چیز خوبی نی !
شما که در حال دنبال پرونده ای از قتل(فاصله) های زنجیره ای هستید که با پاگذاشتن در صحنه جرم در واقع حکم مرگ خود را امضا میکنید

هنوز اطلاعات کاملی از داستان بازی ومراحل فاش نشده است اما من سعی میکنم بیشترین اطلاعات ممکن را به شما بدهم . ---> کو پس توضیح ؟ دیگه توضیح ندادی که ! همین این :
هنوز اطلاعات کاملی از داستان بازی ومراحل فاش نشده است
رو می گفتی بسنده می کردش !

داداش دیگه گذشت اون زمان که می گفتن یکی از ارکان مهم بازی یا گیم پلی است ! چون هست ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اگه می خواستی این سخن رو بیاری که بنا به اصل قوی شروع کردن همه ی بخش ها نباید می آوردی باید می گفتی : یکی از قوی ترین ارکان بازی گیم پلی هستش [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ماورا الطبیعت  یا الطبیعه درست تر نیست ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
گیم پلی رو خوب توضیح ندادی ! خب ما می دونیم شخصیت اصلی روح هستش اما باید بگی چون شخصیت اصلی روحه می تونه از دیوار و ... رد شه البته گفتی ولی این چون یا به همین واسطه خیلی مهم بود

صداگزاری رو نوشتی سنگین تر بود ! همیشه تریلر بازی رو با دقت نگاه کن و بررسیش کن تا بتونی اطلاعاتی از چگونگی صدا گزاری بازی به دست بیاری !

این ارواح که ابهت ندارند رو دلقک هستند رو تو گیم پلی هم گفته بودی ! در ضمن اگه دوس نداری بازی فضای تاریک نداشته باشه باید دوس داشته باشی چون سبک بازی جوری هست که باید باشه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

در ضمن سازندگان که گفته بودن از اول با دیوار هایی از جنس برزخ محدودش می کنن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

امیدوارم نارحت نشده باشی ولی به اون مقاله ای که راجع به نویندگی نوشته بودم یه سری بزن و موارد قابل بررسی و اینا رو بخون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

هیچ وقت از نقد ناراحت نمیشم فهشمم میدادی مشکلی نبود کاپیتان [img]images/smi/s0 (93).gif[/img]

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,542 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  جنگاورانی از جنس آینده|پیش نمایش بازی Call OF Duty:Infinite Warfare Hidden Shadow 8 4,590 10-28-2016, 09:24 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow
  بازگشت گناهکارانِ بی‌گناه | پیش‌نمایش بازی Persona 5 BadBoyNeverDie 3 2,301 10-21-2016, 07:50 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  میراث‌دار ۲۹ سال خاطره… | پیش‌نمایش عنوان Final Fantasy XV saeed aghababaee 6 3,047 09-15-2016, 02:13 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  FIA را در ویدئو گیم تجربه کنید| پیش نمایش Gran Turismo Sport Marshall Bruce Mathers 5 2,393 08-02-2016, 04:16 PM
آخرین ارسال: Amir Hidden

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان