امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا هیچ چیز جالبی در انجمن نیست؟!
(11-20-2014, 12:44 PM)'Venom Snake' نوشته است:
(11-20-2014, 12:42 PM)'smsm' نوشته است:
(11-20-2014, 12:39 PM)'Venom Snake' نوشته است:
 من که فکر می‌کنم بخاطر صفحه‌اصلی باشه. سایت کلاً همه تمرکزش روی اینِ که تو خبرگزاری سریع باشه که اونم کم سوتی نداره؛ نمونش: فرانچایز MGSV: TPP / ایستگاه Kojima Station. همین بی‌توجهی از اون موقع استعفاء مدیر سابق باعث شده هر روز کاربرای تو رنج سنی 12 سال بیان سایت (تعدادشون خیلی زیاده، به جرئت می‌شه گفت از بین کاربرایی که تو صفحه‌اصلی نظر می‌دن 99% درصدشون تازه با نت آشنا شدن و فروم هم تقریباً همینطوره با درصد نسبتاً کمتر. FACT#) که اونم زیاد بهش رسیدگی نمی‌شه. نه باید اینقدر مدیرا سخت‌گیر باشن و تفاوت قائل بشن که به سرنوشت یکی از بزرگ‌ترین فروما که در حال حاضر نابود شده تبدیل بشه نه اینقدر بیخیال و بی‌تفاوت نسبت به باقی مسائل سایت و فروم که وضعیت الان بشه. (منظور مدیرای فروم نیست) کلاً هرچقدر هم سخت‌گیری کنین فایده نداره. ما که با این روش رفتیم جلو خوب شد اما فرداش دو نفر دیگه می‌اومدن و روز از نو. طرف از صفحه‌اصلی که حوصلش سر می‌ره میاد اینجا رو اسپم‌بارون می‌کنه و تذکر می‌دی، بعد اخطار می‌دی بعد ادامه می‌ده بن می‌کنی دوباره فرداش یکی دیگه میاد! تا چند سال این روند باید ادامه داشته باشه؟ مشکل از ریشهست و تا زمانی که کسی گوشش بدهکار نباشه وضعیت درست نمی‌شه. مگر با پاک‌سازی اسپمرا از صفحه‌اصلی. کلاً زمانی که فروم به این وضع دچار شد مال همین بود که صفحه‌اصلی نوب‌کده شد و با بیشتر شدن این افراد به صفحه‌اصلی، همون‌قدر هم به اینجا اضافه شد! حداقل قدیما که صفحه‌اصلی بهتر بود و مدیریت و تحریریه به کامنتا توجه می‌کرد وضعیت فروم هم بهتر بود. برای همین فکر می‌کنم صفحه‌اصلی درست بشه اینجا هم درست می‌شه. شاید کاملاً نشه ولی شاید حداقل قابل تحمل بشه.

پس ما رفتیم فروم نابود کردیم[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

شرمنده با صراحت تمام می‌گم اما بله. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

نمی خوام به مدیرا توحین کنم، ولی این وضع به خاطر بعضی از مدیر هاست.
یه چند تا مدیر خوبن، متمعا باش تا یکی دو ماه دیگه می رن.

[تصویر:  b_13_Federer_197_AELTC_JG.jpg]
(11-20-2014, 12:46 PM)'smsm' نوشته است:
 من که فکر می‌کنم بخاطر صفحه‌اصلی باشه. سایت کلاً همه تمرکزش روی اینِ که تو خبرگزاری سریع باشه که اونم کم سوتی نداره؛ نمونش: فرانچایز MGSV: TPP / ایستگاه Kojima Station. همین بی‌توجهی از اون موقع استعفاء مدیر سابق باعث شده هر روز کاربرای تو رنج سنی 12 سال بیان سایت (تعدادشون خیلی زیاده، به جرئت می‌شه گفت از بین کاربرایی که تو صفحه‌اصلی نظر می‌دن 99% درصدشون تازه با نت آشنا شدن و فروم هم تقریباً همینطوره با درصد نسبتاً کمتر. FACT#) که اونم زیاد بهش رسیدگی نمی‌شه. نه باید اینقدر مدیرا سخت‌گیر باشن و تفاوت قائل بشن که به سرنوشت یکی از بزرگ‌ترین فروما که در حال حاضر نابود شده تبدیل بشه نه اینقدر بیخیال و بی‌تفاوت نسبت به باقی مسائل سایت و فروم که وضعیت الان بشه. (منظور مدیرای فروم نیست) کلاً هرچقدر هم سخت‌گیری کنین فایده نداره. ما که با این روش رفتیم جلو خوب شد اما فرداش دو نفر دیگه می‌اومدن و روز از نو. طرف از صفحه‌اصلی که حوصلش سر می‌ره میاد اینجا رو اسپم‌بارون می‌کنه و تذکر می‌دی، بعد اخطار می‌دی بعد ادامه می‌ده بن می‌کنی دوباره فرداش یکی دیگه میاد! تا چند سال این روند باید ادامه داشته باشه؟ مشکل از ریشهست و تا زمانی که کسی گوشش بدهکار نباشه وضعیت درست نمی‌شه. مگر با پاک‌سازی اسپمرا از صفحه‌اصلی. کلاً زمانی که فروم به این وضع دچار شد مال همین بود که صفحه‌اصلی نوب‌کده شد و با بیشتر شدن این افراد به صفحه‌اصلی، همون‌قدر هم به اینجا اضافه شد! حداقل قدیما که صفحه‌اصلی بهتر بود و مدیریت و تحریریه به کامنتا توجه می‌کرد وضعیت فروم هم بهتر بود. برای همین فکر می‌کنم صفحه‌اصلی درست بشه اینجا هم درست می‌شه. شاید کاملاً نشه ولی شاید حداقل قابل تحمل بشه.

پس ما رفتیم فروم نابود کردیم[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

برادر اشتباه متوجه شدی. من منظورم مدیرای انجمن نیست. منظورم کاربراست و عدم رسیدگی افراد بالاتر از مدیریت انجمن به وضعیت کاربرا. خوشبختانه مدیریت فروم نسبت به مدیرای قبل‌تر که نقش دکور رو داشتن بهتر شده. البته بازم حق داشتن خسته بشن.

نقل‌قول:
دلیلش اینه که این نوب ها هستن که به صفحه اصلی سر سامون می دن! اگه بیان از صفحه اصلی حذفشون کنن و یا IP شون رو بن کنن که دیگه نتونن ثبت نام کنن اونوقت هیچ کس نیست که بحث راه بندازه و تعداد نظرات تو هر خبر بالای 100 تا بشه! که این هم یکی از ضعف ها هست(مثل این می مونه که هر کی نوب باشه امتیاز ویژه براش دارن |:  )

منم همین رو می‌گم. بالاخره یکی رو برای نظارت رو کامنتا باید بذارن منتهی وقتی تمام تمرکز روی بروزرسانی خبرگزاری باشه دیگه...

(11-20-2014, 12:51 PM)'Venom Snake' نوشته است:

برادر اشتباه متوجه شدی. من منظورم مدیرای انجمن نیست. منظورم کاربراست و عدم رسیدگی افراد بالاتر از مدیریت انجمن به وضعیت کاربرا. خوشبختانه مدیریت فروم نسبت به مدیرای قبل‌تر که نقش دکور رو داشتن بهتر شده. البته بازم حق داشتن خسته بشن.

نه منظورت فهمیدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه مدیرای قبلی به قول تو نقش دکور داشتن پس بعضی از مدیر های حالا باید برن بمیرن[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
در ضمن اگه نوب هام نباشن، گیمفا را باید تو سطل آشغال انداخت چون دیگه کسی نیست نظر بده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

نقل‌قول:
در ضمن اگه نوب هام نباشن، گیمفا را باید تو سطل آشغال انداخت چون دیگه کسی نیست نظر بده

مگه فقط نوب‌جماعت باید نظر بده؟ فروم و سایتای زیادی هست که اکثرشون حرفه‌ای هستن و هر نظرشون می‌تونه از 100 تا تاپیک تو اینجا ارزشمندتر باشه. این که کاربر حرفه‌ای نیست بخاطر اینه وقتی نظرات رو می‌بیبنه پشیمون می‌شه ولی اگه اینا برن هم گیمفا اینقدر مسخره نمی‌شه هم با نظارت کم کم کاربرای درست حسابی میاد تو سایت و فروم.
(11-20-2014, 12:54 PM)'smsm' نوشته است:
(11-20-2014, 12:42 PM)'smsm' نوشته است: پس ما رفتیم فروم نابود کردیم[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

اگه مدیرای قبلی به قول تو نقش دکور داشتن پس بعضی از مدیر های حالا باید برن بمیرن[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
در ضمن اگه نوب هام نباشن، گیمفا را باید تو سطل آشغال انداخت چون دیگه کسی نیست نظر بده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

دوست عزیز اگه دوست نداری برای مدت کوتاهی بن بشی یا اخطار بگیری یا از بیخ آی پی بن بشی، درست صحبت کن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من کاری ندارم منظورت منم یا بقیه مدیرا ولی در کل با کاربرا هم نباید اینطوری صحبت کرد.

نقل‌قول:
دوست عزیز اگه دوست نداری برای مدت کوتاهی بن بشی یا اخطار بگیری یا از بیخ آی پی بن بشی، درست صحبت کن
[تصویر:  s0%20(43).gif]
 من کاری ندارم منظورت منم یا بقیه مدیرا ولی در کل با کاربرا هم نباید اینطوری صحبت کرد.

اگه منظور شما بندست که گفتم "دکور"، نه شما بودی و نه بقیه. گفتم مدیرای قبل‌تر. اینم توهین نبود یه انتقاد یا بهتر بگم حقیقت بود. فعالیت‌های مدیرایی مثل Albert Wesker, Ct Os و... رو هر کی یه نگاهی به تاپیک‌ها و پستای قدیمی بندازه متوجه می‌شه که واقعاً برای فروم زحمت کشیدن ولی این اواخر دیگه بعضی‌هاشون فعالیت خاصی نداشتن و گاهاً هفته‌ای یه بار سر می‌زدن. که البته بازم بگم حق داشتن بخاطر وضعیتی که فروم داشت. برای همین از فروم رفتن. اگه اینطوری نبود که دیگه فراخوانی برای مدیریت هم زده نمی‌شد دو-سه ماه پیش!
(11-20-2014, 01:05 PM)van helsing نوشته است:
(11-20-2014, 12:54 PM)'smsm' نوشته است:
(11-20-2014, 12:44 PM)'Venom Snake' نوشته است: شرمنده با صراحت تمام می‌گم اما بله. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

دوست عزیز اگه دوست نداری برای مدت کوتاهی بن بشی یا اخطار بگیری یا از بیخ آی پی بن بشی، درست صحبت کن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من کاری ندارم منظورت منم یا بقیه مدیرا ولی در کل با کاربرا هم نباید اینطوری صحبت کرد.

نه بابا شما که مدیر خوبی هستی [تصویر:  s0%20%2825%29.gif][تصویر:  s0%20%2825%29.gif] (چاپلوسی نمی کنم[تصویر:  s0%20%2866%29.gif][تصویر:  s0%20%2866%29.gif][تصویر:  s0%20%2866%29.gif] )
اصن من و خیلی های دیگه فقط به خاطر مدیر هایی که ایشون بهش می گه دکور اومدیم تو سایت ثبت نام کردیم.
یه نقد بنویس 2000 کلمه  بهت می گه مزخرفه و از این حرفا
بعد اونی که رفیق یکی از مدیر هاست یه نقد مزخرف آشغال 100 کلمه ای می نویسه بعد کلی ازش تمجید و تعریف می کنه یه 30 تا اعتبارم بهش می ده.
اصن ما مدیر می خوایم که مثل دکور باشه، مدیر اینجوری نمی خوایم[تصویر:  s0%20%2886%29.gif][تصویر:  s0%20%2886%29.gif][تصویر:  s0%20%2886%29.gif]
هیچ توهینی نکردم که بن شم[تصویر:  s0%20%2867%29.gif]
' نوشته است:
نقل‌قول:
نقل‌قول: نهه منظورت فهمیدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

نه بابا شما که مدیر خوبی هستی [تصویر:  s0%20%2825%29.gif][تصویر:  s0%20%2825%29.gif] (چاپلوسی نمی کنم[تصویر:  s0%20%2866%29.gif][تصویر:  s0%20%2866%29.gif][تصویر:  s0%20%2866%29.gif] )
اصن من و خیلی های دیگه فقط به خاطر مدیر هایی که ایشون بهش می گه دکور اومدیم تو سایت ثبت نام کردیم.
یه نقد بنویس 2000 کلمه  بهت می گه مزخرفه و از این حرفا
بعد اونی که رفیق یکی از مدیر هاست یه نقد مزخرف آشغال 100 کلمه ای می نویسه بعد کلی ازش تمجید و تعریف می کنه یه 30 تا اعتبارم بهش می ده.
اصن ما مدیر می خوایم که مثل دکور باشه، مدیر اینجوری نمی خوایم[تصویر:  s0%20%2886%29.gif][تصویر:  s0%20%2886%29.gif][تصویر:  s0%20%2886%29.gif]
هیچ توهینی نکردم که بن شم[تصویر:  s0%20%2867%29.gif]

اون جمله ای که رنگشو قرمز کردم، توهینه. منم میگم کاری ندارم که بنده مورد خطابت باشم یا کس دیگه ولی این طرز صحبت کردن با هیچ کاربر یا مدیری نیست.

لطفا این بحث رو ادامه ندید که به جاهای باریک برسه.

سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک نمره دهی اعضای انجمن به یکدیگر(این هفته White Beard) AMIR_PC 143 25,688 11-08-2018, 01:20 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بیوگرافی اعضای انجمن گیمفا Javad RmR 39 15,011 05-23-2016, 06:12 PM
آخرین ارسال: MONSEF
  هدیه به مدیر کل انجمن Lightninghero 2 1,505 10-08-2015, 02:59 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  گروه کاربران سایت گیمفا و انجمن گیمفا در تلگرام CR Se7en ! 10 4,822 09-11-2015, 01:16 AM
آخرین ارسال: سبحان اسپایک
Lightbulb مسابقات فوتبال PES به همراه جوایز در انجمن گیمفا The Wolf Of Rivia 546 58,628 09-06-2015, 01:15 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان